Organizacja Executive Capital osiągnęła 0 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3293 zł.
Strata netto wyniosła 3293 zł.
Spółka wykazuje stałe przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 6366 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -823 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -3293 zł w 2020 roku. • -17 603 zł w 2019 roku. • -42 568 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Executive Capital wynosi 0 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 0 zł.
Wartość organizacji nie zmienia się w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 4244 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Executive Capital.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Executive Capital wynosi 4,35%. To oznacza, że firma ma szansę 4,35% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,088% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 4,35% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Executive Capital wynosi 0,12%. To oznacza, że firma ma szansę 0,12% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,12% w 2020 roku. • 0,13% w 2019 roku. • 0,19% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Executive Capital charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Executive Capital wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku. • 0 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Executive Capital wyniosły
3293
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Executive Capital wyniosła 271 278 zł.
a
ktywa obrotowe to 271 278 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 271 278 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -22 055 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 293 333 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 67 820 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 271 278 zł w 2020 roku. • 291 579 zł w 2019 roku. • 291 879 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Executive Capital wyniosły 293 333 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 271 278 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 108%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 73 333 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 293 333 zł w 2020 roku • 310 341 zł w 2019 roku • 293 038 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 108% w 2020 roku • 106% w 2019 roku • 100% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Executive Capital wykazała przychody na poziomie 0 zł.
Organizacja zarobiła -3293 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -3293 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Executive Capital wykazała zysk netto większy niż 32% organizacji z branży "Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 32% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 86% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 69% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 32% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 32% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 86% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 69% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 232 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone w terminie.
średnie opóźnienie
+232
dni względem terminu
2
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
w terminie15-10-2021
2019
−3 mies. 28 dni19-06-2020
2018
+11 mies. 10 dni19-06-2020
2017
+23 mies. 15 dni19-06-2020
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Abdelfattah Mohd Loay posiada 400
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Rasheed Al Tah Mohammad Khamees posiada 400
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.
Abdellatif Alahmad Mohammad Nayef posiada 100
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.
Aslam Imran posiada 100
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.