Organizacja Thuan Phat osiągnęła 55 680 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 39 037 zł. Pozostałe przychody to 16 643 zł.
Całkowite koszty wyniosły 72 760 zł.
Strata netto wyniosła 33 723 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 4567 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 55 680 zł w 2021 roku. • 173 297 zł w 2020 roku. • 376 658 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 4951 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -33 723 zł w 2021 roku. • -139 187 zł w 2020 roku. • -45 441 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Thuan Phat wynosi 37 120 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 139 200 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 3045 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 37 120 zł w 2021 roku. • 115 531 zł w 2020 roku. • 251 105 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Thuan Phat mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2021 roku. • 10 — 50 os. (szac.) w 2020 roku. • 13 os. w 2019 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Thuan Phat wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Thuan Phat wynosi 0,38%. To oznacza, że firma ma szansę 0,38% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,075% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,38% w 2021 roku. • 0,72% w 2020 roku. • 0,19% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
Thuan Phat charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Thuan Phat wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2021 roku. • 7 tys. zł w 2020 roku. • 15 tys. zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
75 614
zł.
Koszty operacyjne Thuan Phat wyniosły
89 403
zł.
Wynagrodzenia stanowią
85%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
7619 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 75 614 zł w 2021 roku • 271 024 zł w 2020 roku • 369 049 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
85% w 2021 roku •
87% w 2020 roku •
87% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Thuan Phat wyniosła 335 234 zł.
a
ktywa obrotowe to 335 234 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 335 234 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -146 823 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 482 057 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 82 314 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 335 234 zł w 2021 roku. • 286 258 zł w 2020 roku. • 70 648 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 23%.
Marża operacyjna wyniosła -129%.
Marża netto wyniosła -61%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 221.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -373.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Thuan Phat wyniosły 482 057 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 335 234 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 144%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 118 138 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 482 057 zł w 2021 roku • 549 357 zł w 2020 roku • 194 561 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 3.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 144% w 2021 roku • 192% w 2020 roku • 275% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Thuan Phat wykazała przychody na poziomie 55 680 zł.
Organizacja zarobiła -33 723 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -33 723 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja Thuan Phat wykazała zysk netto większy niż 11% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami".
Organizacja wykazała przychód większy niż 45% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 7% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 11% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 45% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 66% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 29 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 69 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+29
dni względem terminu
1
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
+2 mies. 9 dni23-12-2022
2020
−1 mies. 2 dni13-09-2021
2019
+7 dni22-10-2020
2018
+2 mies. 10 dni23-09-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Thai Van posiada 380
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 18.03.2021 jest Thai Van kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 08.11.2016 do 18.03.2021
był Thai Van Phung kontrolując 80% udziałów.