Organizacja Tamara-Med osiągnęła 101 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 101 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 78 797 zł.
Zysk netto wyniósł 22 203 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -5308 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 101 000 zł w 2020 roku. • 116 932 zł w 2019 roku. • 113 925 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3838 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 22 203 zł w 2020 roku. • 35 049 zł w 2019 roku. • 24 910 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Tamara-Med wynosi 1 301 792 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
151 500 zł a 6 110 124 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 94 335 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 301 792 zł w 2020 roku. • 1 417 858 zł w 2019 roku. • 1 658 363 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Tamara-Med mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Tamara-Med wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 2,91% w 2019 roku. • 2,91% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tamara-Med wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2020 roku. • 0,03% w 2019 roku. • 0,03% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Tamara-Med charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Tamara-Med wynosi 55 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 306 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 306 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
9 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 55 tys. zł w 2020 roku. • 58 tys. zł w 2019 roku. • 88 tys. zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2020 roku. • 4 tys. zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 306 tys. zł w 2020 roku. • 320 tys. zł w 2019 roku. • 395 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Tamara-Med wyniosły
78 797
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2020 roku •
0% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Tamara-Med wyniosła 1 528 419 zł.
a
ktywa obrotowe to 25 076 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 503 344 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 528 419 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 1 527 531 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 888 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -141 233 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 528 419 zł w 2020 roku. • 1 599 608 zł w 2019 roku. • 1 977 028 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 22%.
Marża netto wyniosła 22%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji nie zmienia się w czasie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji nie zmienia się w czasie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Tamara-Med wyniosły 888 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 528 419 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 0%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 296 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 888 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2020 roku • 0% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Tamara-Med wykazała przychody na poziomie 101 000 zł.
Organizacja zarobiła 22 203 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 22 203 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja Tamara-Med wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Brak danych
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 105 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 108 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-105
dni względem terminu
3
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−3 mies. 18 dni29-06-2021
2019
−6 mies. 14 dni04-04-2020
2018
−12 dni03-07-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki