Organizacja ar-Truck osiągnęła 183 279 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 182 879 zł. Pozostałe przychody to 400 zł.
Całkowite koszty wyniosły 181 246 zł.
Zysk netto wyniósł 2033 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
76 101 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 183 279 zł w 2020 roku. • 245 468 zł w 2019 roku. • 335 481 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
565 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2033 zł w 2020 roku. • 36 195 zł w 2019 roku. • 904 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji ar-Truck wynosi 119 172 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
3371 zł a 407 155 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
46 903 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 119 172 zł w
2020 roku. • 296 254 zł w
2019 roku. • 212 977 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT ar-Truck wynosi 3 tys. zł.
EBITDA ar-Truck wynosi 3 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
563 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 3158 zł w
2020 roku. • 37 849 zł w
2019 roku. • 2033 zł w
2018 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
563 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 3158 zł w
2020 roku. • 37 849 zł w
2019 roku. • 2033 zł w
2018 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie ar-Truck wynosi 1 osobę.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2020 roku.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji ar-Truck.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 22 czerwca 2022 (MSiG nr 119/2022).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 377911. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[RDF/387743/22/982]
MSiG 119/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 10 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 372876. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[RDF/387743/22/581]
MSiG 118/2022XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.06.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.06.2022 okres OD
01.01.2020 DO 31.12.2020
Poz. 1054973. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[RDF/267980/20/526]
MSiG 216/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 1054972. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[RDF/267980/20/125]
MSiG 216/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 28.10.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 28.10.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 675588. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[RDF/147408/19/711]
MSiG 135/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 858523. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[RDF/713735/18/410]
MSiG 212/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 23.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 301144. AR-TRUCK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000579071. SĄD
REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE,
XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.10.2015.
[WA.XII NS-REJ.KRS/64948/17/749]
MSiG 178/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 31.08.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 17.07.2017 okres O
30.09.2015 DO 31.12.2016 1 3. OD 30.09.2015 DO
31.12.2016 1 4. OD 30.09.2015 DO 31.12.2016
Krajowy Rejestr Zadłużonych
ar-Truck nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji ar-Truck wynosi 2,77%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,620% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,77% w 2020 roku. • 1,12% w 2019 roku. • 1,53% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
ar-Truck charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla ar-Truck wynosi 3 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 407 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 7 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 407 zł a 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
896 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 3 tys. zł w 2020 roku. • 5 tys. zł w 2019 roku. • 954 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 407 zł w 2020 roku. • 605 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 7 tys. zł w 2020 roku. • 10 tys. zł w 2019 roku. • 13 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
7222 zł.
Koszty operacyjne ar-Truck wyniosły
179 721 zł.
Wynagrodzenia stanowią
4%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1874 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 7222 zł w 2020 roku • 3484 zł w 2019 roku • 3475 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1,5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
4% w 2020 roku •
1,7% w 2019 roku •
1% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów ar-Truck wyniosła 58 315 zł.
Aktywa obrotowe to 58 315 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 58 315 zł.
Kapitał (fundusz) własny to 5059 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 53 256 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 16 321 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 19 114 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 58 315 zł sumy bilansowej i 5059 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 90 936 zł sumy bilansowej i 3025 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 25 673 zł sumy bilansowej i -33 169 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 3,49%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 40,19%.
Marża operacyjna wyniosła 1,73%.
Marża netto wyniosła 1,11%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
21,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
0,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania ar-Truck wyniosły 53 256 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 58 315 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 91,3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2793 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 53 256 zł w 2020 roku • 87 911 zł w 2019 roku • 58 842 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
69 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 91% w 2020 roku • 97% w 2019 roku • 229% w 2018 roku
Wierzyciele
Organizacja ar-Truck ma 53 256 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Najwięcej jest winna bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 29 323 zł (55%).
Pozostali, 1097 zł (2%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
Nie jest winna nic (0 zł): klientom spoza grupy kapitałowej. Rezerwy i rozliczenia: 0 zł.
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
Sekcja Obsługa długu liczy tylko dług oprocentowany wobec banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej, więc jej kwoty mogą się różnić od tych tutaj.
Zobowiązania razem
53 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
26%
15%
55%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
14 tys. zł
26%
Państwo
podatki, cła i ZUS
8 tys. zł
15%
Pracownicy
wynagrodzenia
911 zł
2%
Banki i pożyczkodawcy
kredyty, pożyczki, leasing · spoza grupy kapitałowej
29 tys. zł
55%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
1 tys. zł
2%
W roku 2020 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej: 55% (w 2017 największa część przypadała dostawcom: 88%).
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji ar-Truck wynosi 1,09 - aktywa obrotowe ledwie pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na granicy poziomu uznawanego za bezpieczny.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 1,09.
Płynność gotówkowa wynosi 0,47, czyli same środki pieniężne pokrywają 47% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 1,67 miesiąca.
Aktywa obrotowe (58 315 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (53 256 zł) o 5059 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
58 tys. zł
53 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 25 tys. zł należności i inne: 33 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 1,09 zł, z czego 0,47 zł w gotówce.
1,09
płynność bieżąca
0,47
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 1,09 w 2020 roku • 1,03 w 2019 roku • 0,44 w 2018 roku
Obsługa długu
Dług organizacji ar-Truck wobec banków i pożyczkodawców: 29 323 zł, gotówka: 25 011 zł. Dług netto (po odjęciu gotówki): 4312 zł.
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
Koszty odsetek: 0 zł.
Spłata długu netto z EBITDA (zysku operacyjnego przed amortyzacją) zajęłaby ok. 1,4 roku - krótko.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 53 256 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkadług większy niż gotówka
dług netto 4 tys. zł
0 zł29 tys. zł
dług wobec banków i pożyczkodawców29 tys. zł
gotówka25 tys. zł
zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł
Zysk a odsetkibez odsetek
Koszty odsetek: 0 zł.
Spłata długu netto z EBITDA: ok. 1,4 roku - krótko.
Dług maleje w czasie.
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach: • 2020: 4 tys. zł • 2019: 63 tys. zł • 2018: 42 tys. zł
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2020: bez kosztów odsetek • 2019: bez kosztów odsetek • 2018: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji ar-Truck wynosi 65 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 28 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 37 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 32 424 zł, z czego 32 424 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza37 dni
firma płaci dostawcom 37 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
65 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 65 dni
28 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 28 dniach
Rotacja należności (DSO) organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 65 dni w 2020 roku • 47 dni w 2019 roku • 19 dni w 2018 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji ar-Truck wynoszą 179 701 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 146 872 zł, czyli 82% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 21 340 zł, czyli 12% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 6020 zł, czyli 3% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej180 tys. zł
Usługi obce147 tys. zł · 82%
Pozostałe koszty rodzajowe21 tys. zł · 12%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)6 tys. zł · 3%
Podatki i opłaty2 tys. zł · 1%
Zużycie materiałów i energii2 tys. zł · 1%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia1 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 180 tys. zł w 2020 roku • 204 tys. zł w 2019 roku • 309 tys. zł w 2018 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2020 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, pozostałe koszty rodzajowe, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja ar-Truck wykazała przychody na poziomie 183 279 zł.
Organizacja zarobiła 3230 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1197 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2033 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 37,1% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
34 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1197 zł w 2020 roku • 1654 zł w 2019 roku • 1130 zł w 2018 roku
Organizacja ar-Truck wykazała zysk netto większy niż 48% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 59% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 62% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 48% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 30% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 35% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 49% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była wyższa niż 59% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:181 456,40
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów181 456,40
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej179 700,93
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii2 097,18
III. Usługi obce146 872,10
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)2 169,43
V. Wynagrodzenia6 020,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)1 202,30
VII. Pozostałe koszty rodzajowe21 339,92
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)1 755,47
D. Pozostałe przychody operacyjne1 423,00
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne1 423,00
E. Pozostałe koszty operacyjne20,01
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne20,01
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)3 158,46
G. Przychody finansowe400,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne400,00
H. Koszty finansowe328,38
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne328,38
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)3 230,08
J. Podatek dochodowy1 197,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)2 033,08
Pełne sprawozdania finansowe organizacji ar-Truck składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 62 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 237 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+62
dni względem terminu
1
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+7 mies. 27 dni09-06-2022
2019
+13 dni28-10-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
+5 dni20-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie