SĄD REJONOWY W BIELSKU-BIAŁEJ, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU, WICEPREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE, A W PRZYPADKU CZŁONKÓW ZARZĄDU WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE CZŁONKA ZARZĄDU Z PREZESEM ZARZĄDU LUB WICEPREZESEM ZARZĄDU.
Organizacja Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus osiągnęła 1 277 918 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 277 918 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 267 559 zł.
Zysk netto wyniósł 10 359 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 93 935 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 277 918 zł w 2025 roku. • 1 313 579 zł w 2024 roku. • 1 152 538 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -845 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 10 359 zł w 2025 roku. • 8231 zł w 2024 roku. • 122 641 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 1 007 645 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
103 588 zł a 3 194 795 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 59 682 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 007 645 zł w 2025 roku. • 1 015 138 zł w 2024 roku. • 1 359 244 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 13 tys. zł.
EBITDA Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 56 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1378 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 13 144 zł w
2025 roku. • 8487 zł w
2024 roku. • 124 105 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
1689 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 56 029 zł w
2025 roku. • 23 092 zł w
2024 roku. • 137 261 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 9 osób.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 9 os. w 2025 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,009% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wynosi 11 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 51 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 51 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 11 tys. zł w 2025 roku. • 21 tys. zł w 2024 roku. • 29 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 1 tys. zł w 2024 roku. • 19 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 51 tys. zł w 2025 roku. • 52 tys. zł w 2024 roku. • 46 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
996 987
zł.
Koszty operacyjne Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wyniosły
1 264 773
zł.
Wynagrodzenia stanowią
79%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
86 884 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 996 987 zł w 2025 roku • 996 789 zł w 2024 roku • 783 512 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
79% w 2025 roku •
76% w 2024 roku •
76% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wyniosła 515 865 zł.
a
ktywa obrotowe to 189 637 zł.
a
ktywa trwałe to 326 228 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 515 865 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 363 513 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 152 352 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 36 947 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 515 865 zł w 2025 roku. • 350 764 zł w 2024 roku. • 311 368 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 2%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 7%.
Marża operacyjna wyniosła 1%.
Marża netto wyniosła 1%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.6 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wyniosły 363 513 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 515 865 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 70%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 36 360 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 363 513 zł w 2025 roku • 208 770 zł w 2024 roku • 177 605 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 70% w 2025 roku • 60% w 2024 roku • 57% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wykazała przychody na poziomie 1 277 918 zł.
Organizacja zarobiła 10 537 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 178 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 10 359 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 2% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -393 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 178 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa IN Plus wykazała zysk netto większy niż 39% organizacji z branży "Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe".
Organizacja wykazała przychód większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 87% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 21% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 28% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 28% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 39% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 79% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 77% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 87% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 21% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 27% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 28% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 28% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 129 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-129
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−4 mies. 8 dni09-03-2025
2023
−3 mies. 29 dni18-03-2024
2022
−3 mies. 7 dni09-04-2023
2021
−6 mies. 18 dni31-03-2022
2020
−6 mies. 23 dni26-03-2021
2019
−2 mies. 28 dni19-07-2020
2018
−3 mies. 14 dni02-04-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rębisz Dominik posiada 25
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.