Organizacja Remasz-Bis osiągnęła 611 000 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 611 000 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 600 000 zł.
Zysk netto wyniósł 11 000 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -16 500 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 611 000 zł w 2025 roku. • 683 000 zł w 2024 roku. • 593 000 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -2000 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 11 000 zł w 2025 roku. • 24 000 zł w 2024 roku. • 23 000 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Remasz-Bis wynosi 1 058 833 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
110 000 zł a 3 240 000 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 55 656 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 058 833 zł w 2025 roku. • 1 152 833 zł w 2024 roku. • 1 073 083 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Remasz-Bis mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2025 roku. • 4 os. w 2024 roku. • 4 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Remasz-Bis wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Remasz-Bis wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Remasz-Bis charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Remasz-Bis wynosi 82 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 283 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 283 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 82 tys. zł w 2025 roku. • 83 tys. zł w 2024 roku. • 80 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 283 tys. zł w 2025 roku. • 280 tys. zł w 2024 roku. • 273 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
401 000
zł.
Koszty operacyjne Remasz-Bis wyniosły
600 000
zł.
Wynagrodzenia stanowią
67%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
50 125 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 401 000 zł w 2025 roku • 339 000 zł w 2024 roku • 371 000 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
8.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
67% w 2025 roku •
51% w 2024 roku •
65% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Remasz-Bis wyniosła 842 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 841 000 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 842 000 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 810 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 32 000 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -56 625 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 842 000 zł w 2025 roku. • 843 000 zł w 2024 roku. • 874 000 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 1%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 1%.
Marża operacyjna wyniosła 2%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -0.2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Remasz-Bis wyniosły 32 000 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 842 000 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 4%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -7750 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 32 000 zł w 2025 roku • 41 000 zł w 2024 roku • 93 000 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 4% w 2025 roku • 5% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Remasz-Bis wykazała przychody na poziomie 611 000 zł.
Organizacja zarobiła 11 000 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 11 000 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -500 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Remasz-Bis wykazała zysk netto większy niż 36% organizacji z branży "Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 29% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 43% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 13% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 31% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.06%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 36% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 29% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 43% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 13% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 31% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.06%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 8 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 141 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 107 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-141
dni względem terminu
8
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 17 dni30-03-2026
2024
−3 mies. 19 dni28-03-2025
2023
−3 mies. 19 dni28-03-2024
2022
−3 mies. 17 dni30-03-2023
2021
−6 mies. 20 dni29-03-2022
2020
−6 mies. 20 dni29-03-2021
2019
−6 mies. 21 dni28-03-2020
2018
−3 mies. 8 dni08-04-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Sobala Łukasz posiada 34
udziałów,
które stanowią
68.0% firmy.
Sobala Danuta posiada 16
udziałów,
które stanowią
32.0% firmy.
Największym udziałowcem od 28.05.2018 jest Sobala Łukasz kontrolujący 68% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 27.12.2004 do 28.05.2018
był Sobala Julian kontrolując 36% udziałów.