Organizacja Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie osiągnęła 612 800 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 612 000 zł. Pozostałe przychody to 800 zł.
Całkowite koszty wyniosły 596 800 zł.
Zysk netto wyniósł 15 200 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 29 525 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 612 800 zł w 2025 roku. • 512 500 zł w 2024 roku. • 477 700 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 850 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 15 200 zł w 2025 roku. • -16 700 zł w 2024 roku. • -40 400 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 579 283 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
109 950 zł a 1 532 000 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 18 790 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 579 283 zł w 2025 roku. • 440 292 zł w 2024 roku. • 429 617 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 17 tys. zł.
EBITDA Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 20 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
1050 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 16 800 zł w
2025 roku. • -13 500 zł w
2024 roku. • -39 800 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 3 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 3 os. w 2025 roku. • 3 os. w 2024 roku. • 3 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wynosi 20 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 29 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 29 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
0 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 20 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku. • 15 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 29 tys. zł w 2025 roku. • 26 tys. zł w 2024 roku. • 30 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
293 100
zł.
Koszty operacyjne Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wyniosły
595 200
zł.
Wynagrodzenia stanowią
49%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
13 638 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 293 100 zł w 2025 roku • 271 800 zł w 2024 roku • 276 400 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
49% w 2025 roku •
52% w 2024 roku •
53% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wyniosła 219 900 zł.
a
ktywa obrotowe to 137 400 zł.
a
ktywa trwałe to 82 500 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 219 900 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 73 300 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 146 600 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -4188 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 219 900 zł w 2025 roku. • 200 200 zł w 2024 roku. • 215 100 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 10%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.8 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie.
Marża netto organizacji nie zmienia się w czasie.
Zadłużenie
Zobowiązania Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wyniosły 73 300 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 219 900 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 33%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1538 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 73 300 zł w 2025 roku • 68 700 zł w 2024 roku • 66 900 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 33% w 2025 roku • 34% w 2024 roku • 31% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wykazała przychody na poziomie 612 800 zł.
Organizacja zarobiła 15 200 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 15 200 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi -25 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Spółdzielnia Mieszkaniowa W Osinie wykazała zysk netto większy niż 50% organizacji z branży "Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie".
Organizacja wykazała przychód większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 40% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 58% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 57% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.03%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 50% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 51% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 40% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 58% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż NaN% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 62% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.03%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 93 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 109 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-93
dni względem terminu
9
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 19 dni28-03-2026
2024
−3 mies. 18 dni29-03-2025
2023
−3 mies. 19 dni28-03-2024
2022
−3 mies. 16 dni31-03-2023
2021
−3 mies. 5 dni12-07-2022
2020
−3 mies. 19 dni28-06-2021
2019
−3 mies. 17 dni30-06-2020
2018
−3 mies. 1 dni15-04-2019
2017
−2 dni13-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Struktura udziałów jest niedostępna dla tej spółki