Organizacja Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy osiągnęła 83 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 83 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3059 zł.
Strata netto wyniosła 2976 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi
633 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 83 zł w 2020 roku. • 400 zł w 2019 roku. • 1350 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
1627 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -2976 zł w 2020 roku. • -4452 zł w 2019 roku. • 279 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wynosi 10 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
3794 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 10 zł w
2020 roku. • 5785 zł w
2019 roku. • 7599 zł w
2018 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wynosi -3 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
1627 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -2976 zł w
2020 roku. • -4452 zł w
2019 roku. • 279 zł w
2018 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
7010 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 1350 zł w
2018 roku. • 8360 zł w
2017 roku.
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 13 obwieszczeń
dotyczących organizacji Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy. W tym 2 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 8 grudnia 2020.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 grudnia 2020 (MSiG nr 239/2020).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
13
obwieszczeń w MSiG, w tym 2 istotne - ostatnie istotne:
Poz. 1123885. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY W LIKWIDACJI. KRS 0000158401. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH
WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJEA STRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2003.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/29192/20/447]
UWAGAMSiG 239/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 02.12.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 29 następującej treści:
WYKREŚLENIE WSZYSTKICH WPISÓW Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO. WPIS NIE JEST
PRAWOMOCNY.
Poz. 736293. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY
W LIKWIDACJI. KRS 0000158401. SĄD REJONOWY
KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ
VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU
SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2003.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/15669/20/505]
UWAGAMSiG 188/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.09.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 26 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu wykreślić: 3. ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE DEKARZY wpisać: 3. ŚLĄSKIE
STOWARZYSZENIE DEKARZY W LIKWIDACJI
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu wykreślić: 1 1. ZARZĄD 2. PISMA WYCHODZĄCE ZE STOWARZYSZENIA NIE RODZĄCE
ZOBOWIĄZAŃ FINANSOWYCH,PODPISUJE PREZES LUB W-CE PREZES STOWARZYSZENIA. PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. STOLARCZYK 2. STANISŁAW RYSZARD 3. [ukryto]
5. PREZES 2 1. JĘDRUSIK 2. BOGDAN DARIUSZ
3. [ukryto] 5. V-CE PREZES 3 1. BISKUPSKA
2. MONIKA BARBARA 3. [ukryto] 5. SKARBNIK
4 1. SOŁTYS 2. JANUSZ STEFAN 3. [ukryto]
5. V-CE PREZES 5 1. PAULEWICZ 2. MAREK
3. [ukryto] 5. SEKRETARZ
Dz. 6. Rub. 1. Likwidacja wpisać: 1 1. UCHWAŁA NR
1 WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW O LIKWIDACJI
STOWARZYSZENIA, 06.11.2019 3. OŚWIADCZENIA
WOLI W IMIENIU STOWARZYSZENIA SKŁADA
SAMODZIELNIE LIKWIDATOR PRub. Dane likwidatorów 1 1. BISKUPSKA 2. MONIKA BARBARA
3. [ukryto]
Rub. 2. Informacja o rozwiązaniu organizacji wpisać
1. ROZWIĄZANIE
Pozostałe obwieszczenia (11) - mniej istotneZwiń pozostałe obwieszczenia
Poz. 1089007. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY W LIKWIDACJI. KRS 0000158401. SYSTEM,
wpis do rejestru: 11.04.2003.
[RDF/269594/20/438]
MSiG 225/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 28 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2020 DO 31.10.2020
Poz. 1089006. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY W LIKWIDACJI. KRS 0000158401. SYSTEM,
wpis do rejestru: 11.04.2003.
[RDF/269594/20/37]
MSiG 225/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 13.11.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 27 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 13.11.2020 okres OD
01.01.2020 DO 31.10.2020
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 508332. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SYSTEM, wpis do rejestru:
11.04.2003.
[RDF/221473/20/503]
MSiG 169/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 09.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 25 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 508331. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SYSTEM, wpis do rejestru:
11.04.2003.
[RDF/221472/20/791]
MSiG 169/2020XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
W dniu 09.07.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 24 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2020 okres OD
01.01.2019 DO 31.12.2019
Poz. 711103. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SYSTEM, wpis do rejestru:
11.04.2003.
[RDF/145989/19/379]
MSiG 136/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 23 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 711102. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SYSTEM, wpis do rejestru:
11.04.2003.
[RDF/145988/19/667]
MSiG 136/2019XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.07.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 22 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 08.07.2019 okres OD
01.01.2018 DO 31.12.2018
Poz. 874561. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2003.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/23112/18/476]
Rzuć okiemMSiG 212/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 21 następującej treści:
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu wykreślić:
1 1. URBANIAK 2. KRZYSZTOF 3. [ukryto]
5. SEKRETARZ wpisać: 2 1. PAULEWICZ 2. MAREK
3. [ukryto] 5. SEKRETARZ
X V. W P I S Y D O
Poz. 509764. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SYSTEM, wpis do rejestru:
11.04.2003.
[RDF/332816/18/933]
MSiG 189/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 20 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 509763. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SYSTEM, wpis do rejestru:
11.04.2003.
[RDF/332815/18/532]
MSiG 189/2018XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 09.07.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 19 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
: wpisać: 1 1. data złożenia 09.07.2018 okres OD
01.01.2017 DO 31.12.2017
Poz. 213309. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY. KRS 0000158401. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.04.2003.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/21961/17/343]
MSiG 138/2017XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 11.07.2017 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 18 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
wpisać: 1 1. data złożenia 31.05.2017 okres OD
01.01.2016 DO 31.12.2016 1 3. OD 01.01.2016 DO
31.12.2016
Poz. 174842. ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY.
KRS 0000158401. SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH WYDZIAŁ VIII GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis
do rejestru: 11.04.2003.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/18046/16/284]
MSiG 126/2016XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 23.06.2016 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 17 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 03.06.2016 okres OD
01.01.2015 DO 31.12.2015 1 3. OD 01.01.2015 DO
31.12.2015
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wynosi 85,0%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 42,46% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 85,0% w 2020 roku. • 0,26% w 2019 roku. • 0,09% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy charakteryzuje się niską wiarygodnością płatniczą (ocena: E).
Istnieje wysokie ryzyko problemów z odzyskaniem należności lub nagłego zaprzestania działalności. Rekomendowane są wyłącznie transakcje przedpłacone lub zabezpieczone.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 4 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena E (bardzo niska wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi
416 zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 201 zł w 2019 roku. • 718 zł w 2018 roku. • 1 tys. zł w 2017 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 41 zł w 2018 roku. • 251 zł w 2017 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 zł w 2020 roku. • 1 tys. zł w 2019 roku. • 3 tys. zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wyniosły
3059
zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wyniosła 15 zł.
a
ktywa obrotowe to 15 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 15 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 3735 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 3735 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 15 zł sumy bilansowej i 15 zł kapitału własnego w 2020 roku. • 7443 zł sumy bilansowej i 7443 zł kapitału własnego w 2019 roku. • 7485 zł sumy bilansowej i 7485 zł kapitału własnego w 2018 roku.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -19 918,67%.
Marża operacyjna wyniosła -3567,74%.
Marża netto wyniosła -3567,74%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
9961,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
9961,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1794,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1794,5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 492 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 0 zł w 2018 roku • 492 zł w 2017 roku
Wskaźnik zadłużenia nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 0% w 2020 roku • 0% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Płynność finansowa
Aktywa obrotowe (15 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (0 zł) o 15 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
0 tys. zł
0 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 0 tys. zł
Firma nie wykazała żadnych zobowiązań krótkoterminowych - nie ma bieżących rachunków do pokrycia.
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 748 517,03 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 748 535 w 2018 roku • 17,97 w 2017 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wynosi 0 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 0 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 0 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Luka płatnicza0 dni
firma płaci dostawcom w tym samym czasie, w którym sama otrzymuje zapłatę od klientów
rotacja należności (DSO) - ile dni firma czeka na zapłatę od klientów: 0 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - po ilu dniach firma płaci dostawcom: 0 dni
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 0 dni w 2020 roku • 0 dni w 2019 roku • 12 dni w 2018 roku
W roku
2020 rotacja należności (DSO) jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.
W roku
2020 rotacja zapasów jest liczona od przychodów operacyjnych, bo sprawozdanie nie wykazuje wtedy przychodów ze sprzedaży. Wartości po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne, a liczby na tym mianowniku wychodzą zaniżone - to zmiana podstawy wyliczenia, nie zdarzenie w firmie.
Struktura kosztów
Sprawozdanie jest w układzie kalkulacyjnym - koszty dzielą się według miejsca powstania (produkcja, sprzedaż, zarząd), a nie rodzaju.
Przychody netto ze sprzedaży wynoszą 0 zł.
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów: 0 zł, w tym wartość sprzedanych towarów i materiałów 0 zł.
Koszty sprzedaży: 0 zł.
Koszty ogólnego zarządu: 3059 zł.
Koszty w układzie kalkulacyjnym
bez punktu odniesienia - sprawozdanie nie podaje dodatnich przychodów ze sprzedaży
Przychody netto ze sprzedaży0 zł
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów0 zł
w tym wartość sprzedanych towarów i materiałów: 0 zł
Koszty sprzedaży0 zł
Koszty ogólnego zarządu3 tys. zł
Układ kalkulacyjny nie podaje sumy kosztów, dlatego pokazujemy same kwoty - bez udziałów.
Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów organizacji maleją w czasie.
W ostatnich latach koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów wynosiły: • 0 zł w 2020 roku • 1 tys. zł w 2019 roku
Sprawozdania są w układzie kalkulacyjnym, który nie podaje sumy kosztów - wykres pokazuje osobno trzy pozycje druku (koszty sprzedanych produktów, koszty sprzedaży i koszty ogólnego zarządu), bez sumy nad słupkiem i bez "pozostałych". Pozycji spoza tej trójki układ nie wykazuje wprost.
W latach
2017, 2018 spółka wykazała koszty w układzie rodzajowym - to inna struktura druku i tych lat nie da się pokazać na tej samej osi, dlatego nie mają słupków.
Podatek dochodowy
Organizacja Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wykazała przychody na poziomie 83 zł.
Organizacja Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy wykazała zysk netto większy niż 21% organizacji z branży "Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 11% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 8% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 1% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 21% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 11% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 8% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 0% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 1% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 0% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant kalkulacyjny37 z 45 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów0,00
B. Koszty sprzedanych produktów, towarów i materiałów, w tym:0,00
– jednostkom powiązanym0,00
I. Koszt wytworzenia sprzedanych produktów0,00
II. Wartość sprzedanych towarów i materiałów0,00
C. Zysk (strata) brutto ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Koszty sprzedaży0,00
E. Koszty ogólnego zarządu3 059,26
F. Zysk (strata) ze sprzedaży (C–D–E)-3 059,26
G. Pozostałe przychody operacyjne83,41
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne83,41
H. Pozostałe koszty operacyjne0,00
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,00
I. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (F+G–H)-2 975,85
J. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
K. Koszty finansowe0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
L. Zysk (strata) brutto (I+J–K)-2 975,85
M. Podatek dochodowy0,00
N. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
O. Zysk (strata) netto (L–M–N)-2 975,85
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Śląskie Stowarzyszenie Dekarzy składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 4 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 96 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 275 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-96
dni względem terminu
4
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
−9 mies. 5 dni13-11-2020
2019
−3 mies. 8 dni09-07-2020
2018
−7 dni08-07-2019
2017
−6 dni09-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie