SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
STOWARZYSZENIE REPREZENTUJE NA ZEWNĄTRZ PRZEWODNICZĄCY LUB JEGO ZASTĘPCA. PISMA WYCHODZĄCE OD STOWARZYSZENIA PODPISUJE PRZEWODNICZĄCY LUB JEGO ZASTĘPCA I SEKRETARZ POD PIECZĘCIĄ STOWARZYSZENIA.
Organizacja Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach osiągnęła 1 094 883 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 094 881 zł. Pozostałe przychody to 2 zł.
Całkowite koszty wyniosły 927 956 zł.
Zysk netto wyniósł 166 925 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 57 097 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 094 883 zł w 2025 roku. • 879 943 zł w 2024 roku. • 465 981 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 21 926 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 166 925 zł w 2025 roku. • -4873 zł w 2024 roku. • -5308 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wynosi 1 828 099 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
430 479 zł a 2 737 207 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 135 182 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 828 099 zł w 2025 roku. • 891 915 zł w 2024 roku. • 619 594 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wynosi 167 tys. zł.
EBITDA Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wynosi 185 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
21 856 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 167 259 zł w
2025 roku. • -4733 zł w
2024 roku. • -5112 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
21 697 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 184 768 zł w
2025 roku. • 12 776 zł w
2024 roku. • 12 732 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,002% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wynosi 29 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 115 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 115 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
1 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 29 tys. zł w 2025 roku. • 26 tys. zł w 2024 roku. • 20 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 115 tys. zł w 2025 roku. • 81 tys. zł w 2024 roku. • 82 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
443 836
zł.
Koszty operacyjne Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wyniosły
927 622
zł.
Wynagrodzenia stanowią
48%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
55 479 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 443 836 zł w 2025 roku • 479 400 zł w 2024 roku • 236 300 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
48% w 2025 roku •
54% w 2024 roku •
50% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wyniosła 934 509 zł.
a
ktywa obrotowe to 139 326 zł.
a
ktywa trwałe to 795 183 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 934 509 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 360 536 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 573 972 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 51 848 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 934 509 zł w 2025 roku. • 427 275 zł w 2024 roku. • 441 620 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 18%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 15%.
Marża netto wyniosła 15%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.9 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 2 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wyniosły 360 536 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 934 509 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 39%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 33 640 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 360 536 zł w 2025 roku • 20 227 zł w 2024 roku • 29 700 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 39% w 2025 roku • 5% w 2024 roku • 7% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Stowarzyszenie Ruska Bursa W Gorlicach wykazała przychody na poziomie 1 094 883 zł.
Organizacja zarobiła 166 925 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 166 925 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku