STOWARZYSZENIE BEZPIECZNY KONIN
KRS 0000123153 NIP 6652616256 REGON 311558709

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
24 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
432 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
15 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
361 tys.
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
KONIN
Adres
PRZEMYSŁOWA, 2
Kod pocztowy
62-510
Rejestracja
2002-07-17
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
wiktornawrocki83@gmail.com
Forma prawna
STOWARZYSZENIE
Forma własności
WŁASNOŚĆ PRYWATNA KRAJOWA POZOSTAŁA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO WAŻNOŚCI OŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE PRAW I OBOWIĄZKÓW MAJĄTKOWYCH STOWARZYSZENIA ORAZ UDZIELENIA PEŁNOMOCNICTW WYMAGANE SĄ PODPISY: PREZESA I ZASTĘPCY PREZESA, LUB PREZESA I SKARBNIKA, LUB ZASTĘPCY PREZESA I SKARBNIKA.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
CELEM STOWARZYSZENIA JEST WSPIERANIE I POPRAWA POZIOMU BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO.
Realizacja Programu zapobiegania przestępczości|Współpraca z Policją i instytucjami samorządowymi|Organizacja programów profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa|Edukacja dzieci i młodzieży w zakresie odpowiedzialności prawnej|Promocja życia w wolności od uzależnień

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stowarzyszenie Bezpieczny Konin osiągnęła 431 783 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 431 783 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 416 355 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 15 429 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 212 434 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 431 783 zł w 2022 roku.
• 11 626 zł w 2021 roku.
• 6915 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 9898 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 15 429 zł w 2022 roku.
• 508 zł w 2021 roku.
• -4368 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wynosi 360 967 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 12 474 zł a 1 076 131 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 177 902 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 360 967 zł w 2022 roku.
• 10 687 zł w 2021 roku.
• 5162 zł w 2020 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wynosi 16 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi 9972 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 15 576 zł w 2022 roku.
• 508 zł w 2021 roku.
• -4368 zł w 2020 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Stowarzyszenie Bezpieczny Konin mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stowarzyszenie Bezpieczny Konin nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wynosi 0,07%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,07% w 2022 roku.
• 0,08% w 2021 roku.
• 0,04% w 2020 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stowarzyszenie Bezpieczny Konin charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wynosi 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 17 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 17 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi 4 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 7 tys. zł w 2022 roku.
• 287 zł w 2021 roku.
• 176 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2022 roku.
• 102 zł w 2021 roku.
• 853 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 17 tys. zł w 2022 roku.
• 465 zł w 2021 roku.
• 1 tys. zł w 2020 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wyniosła 24 185 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 24 185 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 24 185 zł.
icon custom:bullet-chevron
f
undusz własny to 16 684 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7501 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 11 719 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 7968 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 24 185 zł sumy bilansowej i 16 684 zł kapitału własnego w 2022 roku.
• 3009 zł sumy bilansowej i 1255 zł kapitału własnego w 2021 roku.
• 747 zł sumy bilansowej i 747 zł kapitału własnego w 2020 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 63,79%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 92,48%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 3,61%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 3,57%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 324,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 338,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 48 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 33,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wyniosły 7501 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 24 185 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 31%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 2483 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 7501 zł w 2022 roku
• 1754 zł w 2021 roku
• 51 zł w 2019 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 15,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 31% w 2022 roku
• 58% w 2021 roku
• 0% w 2020 roku

Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wykazała przychody na poziomie 431 783 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Stowarzyszenie Bezpieczny Konin wykazała zysk netto większy niż 76% organizacji z branży "Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 45% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 57% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 58% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 76% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2022 były wyższe niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była ona wyższa niż 45% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 57% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 58% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2022 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2022 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Brak danych o treści sprawozdań finansowych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 12 sprawozdań finansowych, 6 złożono po terminie, a 6 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 48 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2022 zostało złożone 24 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2022
+24 dni
2021
+3 mies. 3 dni
2020
+3 mies. 18 dni
2019
w terminie
2018
+1 mies. 14 dni
2017
+13 mies. 18 dni
2016
−1 mies. 10 dni
2015
−3 mies. 16 dni
2014
−1 dzień
2013
−1 mies. 14 dni
2012
−2 mies. 7 dni
2011
+5 mies. 6 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie


Historia powiązań


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja