katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
BOHATEROWICZ ADRIAN
ur. 1976
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
3
przeciętne udziały
46
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Sova Management Słomski, Bohaterowicz
wykreślona z KRS
21.09.2023
likwidator
wspólnik
Svala
wspólnik
zarząd
Funkcja:
wiceprezes zarządu
Svala Homes
wspólnik
zarząd
Funkcja:
wiceprezes zarządu
Svalbo
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Uggla Słomski, Bohaterowicz
wspólnicy reprezentujący spółkę
wspólnik
Powiązania
Funkcje BOHATEROWICZ ADRIAN w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - SVALA
wspólnik, likwidator - SOVA MANAGEMENT SŁOMSKI, BOHATEROWICZ
reprezentacja, wspólnik - SVALA HOMES
wspólnik, reprezentacja - SVALBO
wspólnik, reprezentacja - UGGLA SŁOMSKI, BOHATEROWICZ
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
likwidator
04.11.2022
nadal
Sova Management Słomski, Bohaterowicz
0000517012
reprezentacja
08.07.2013
nadal
Svala
0000468369
reprezentacja
22.07.2014
04.11.2022
Sova Management Słomski, Bohaterowicz
0000517012
reprezentacja
18.06.2021
nadal
Svala Homes
0000907172
reprezentacja
06.10.2022
nadal
Svalbo
0000995865
reprezentacja
03.11.2022
nadal
Uggla Słomski, Bohaterowicz
0001000044
wspólnik
08.07.2013
nadal
Svala
0000468369
wspólnik
01.04.2014
nadal
Svala
0000468369
wspólnik
22.07.2014
nadal
Sova Management Słomski, Bohaterowicz
0000517012
wspólnik
23.07.2015
nadal
Svala
0000468369
wspólnik
18.06.2021
nadal
Svala Homes
0000907172
wspólnik
06.10.2022
nadal
Svalbo
0000995865
wspólnik
03.11.2022
nadal
Uggla Słomski, Bohaterowicz
0001000044
wspólnik
24.10.2025
nadal
Svala
0000468369
wspólnik
27.10.2025
nadal
Svala Homes
0000907172
wspólnik
18.11.2025
nadal
Svalbo
0000995865
Udziały w organizacjach
Bohaterowicz Adrian posiada udziały w 3 spółkach.
50% w
Svalbo
44% w
Svala
44% w
Svala homes
Liczba spółek, w których Bohaterowicz Adrian posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2026 roku
• 3 spółki w 2025 roku
• 3 spółki w 2024 roku
• 3 spółki w 2023 roku
• 3 spółki w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Svala Homes, a najniższe Svalbo.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Svala Homes
4,15 mln zł
Sova Management…
491 tys. zł
(2022)
Svala
120 tys. zł
Uggla Słomski
9 zł
Svalbo
8 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
494 zł
62,1 tys. zł
1,24 mln zł
4,15 mln zł
Sova Management Słomski
2 zł
368 tys. zł
0 zł
450 tys. zł
491 tys. zł
Svala
47,6 tys. zł
2,91 mln zł
8,3 tys. zł
4,38 mln zł
7,51 mln zł
420 tys. zł
120 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
0 zł
9 zł
Svalbo
0 zł
0 zł
8 zł
Wynik netto
Najwyższy wynik netto wykazała firma Svala Homes, a stratę Svalbo, Uggla Słomski i Svala.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Svala Homes
512 tys. zł
Sova Management…
198 tys. zł
(2022)
Svala
−480 tys. zł
Uggla Słomski
−4,2 tys. zł
Svalbo
−232 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
−35,7 tys. zł
−38,7 tys. zł
−467 tys. zł
512 tys. zł
Sova Management Słomski
−3,7 tys. zł
234 tys. zł
−4,2 tys. zł
347 tys. zł
198 tys. zł
Svala
−357 tys. zł
133 tys. zł
−391 tys. zł
454 tys. zł
45 tys. zł
−135 tys. zł
−480 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
−1,6 tys. zł
−4,2 tys. zł
Svalbo
0 zł
−2 tys. zł
−232 zł
Zysk a przychody
Najwyższe przychody wykazała firma Svala Homes, a najniższe Svalbo.
Najwyższy wynik netto wykazała firma Svala Homes, a stratę Svalbo, Uggla Słomski i Svala.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Svala Homes
4,15 mln zł
· 512 tys. zł
Sova Management…
491 tys. zł
· 198 tys. zł
(2022)
Svala
120 tys. zł
· −480 tys. zł
Uggla Słomski
9 zł
· −4,2 tys. zł
Svalbo
8 zł
· −232 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł · 0 zł
494 zł · −35,7 tys. zł
62,1 tys. zł · −38,7 tys. zł
1,24 mln zł · −467 tys. zł
4,15 mln zł · 512 tys. zł
Sova Management Słomski
2 zł · −3,7 tys. zł
368 tys. zł · 234 tys. zł
0 zł · −4,2 tys. zł
450 tys. zł · 347 tys. zł
491 tys. zł · 198 tys. zł
Svala
47,6 tys. zł · −357 tys. zł
2,91 mln zł · 133 tys. zł
8,3 tys. zł · −391 tys. zł
4,38 mln zł · 454 tys. zł
7,51 mln zł · 45 tys. zł
420 tys. zł · −135 tys. zł
120 tys. zł · −480 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł · 0 zł
0 zł · −1,6 tys. zł
9 zł · −4,2 tys. zł
Svalbo
0 zł · 0 zł
0 zł · −2 tys. zł
8 zł · −232 zł
Dynamika przychodów
Firma Svala Homes miała wyższą dynamikę przychodów niż Svala.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Firma Uggla Słomski nie ma danych w tej sekcji.
Firma Svalbo nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Svala Homes
+234%
Sova Management…
+9%
(2022)
Svala
−71%
Uggla Słomski
b.d.
Svalbo
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
+12 454%
+1 903%
+234%
Sova Management Słomski
−100%
+17 459 643%
−100%
+166 666 896%
+9%
Svala
−99%
+6 028%
−100%
+52 918%
+72%
−94%
−71%
Uggla Słomski
Svalbo
Wycena
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma Svala Homes, a najniższą Uggla Słomski.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Svala Homes
4,63 mln zł
Sova Management…
169 tys. zł
(2022)
Svala
59,9 tys. zł
Uggla Słomski
6 zł
Svalbo
2,1 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
322 zł
40,1 tys. zł
798 tys. zł
4,63 mln zł
Sova Management Słomski
48,9 tys. zł
1,16 mln zł
0 zł
1,7 mln zł
169 tys. zł
Svala
29,1 tys. zł
2,28 mln zł
5,2 tys. zł
4,63 mln zł
4,61 mln zł
212 tys. zł
59,9 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
1,8 tys. zł
6 zł
Svalbo
0 zł
2,2 tys. zł
2,1 tys. zł
Przychody operacyjne
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma Svala Homes, a firmy Uggla Słomski i Svalbo nie wykazały ich wcale.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Svala Homes
4,15 mln zł
Sova Management…
491 tys. zł
(2022)
Svala
98,4 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
Svalbo
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
494 zł
18,5 tys. zł
1,24 mln zł
4,15 mln zł
Sova Management Słomski
0 zł
368 tys. zł
0 zł
450 tys. zł
491 tys. zł
Svala
47 tys. zł
2,91 mln zł
7,9 tys. zł
4,38 mln zł
7,48 mln zł
402 tys. zł
98,4 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
0 zł
0 zł
Svalbo
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma Svala Homes, a najniższe Svalbo.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Svala Homes
3,61 mln zł
Sova Management…
273 tys. zł
(2022)
Svala
581 tys. zł
Uggla Słomski
4,2 tys. zł
Svalbo
240 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
36,2 tys. zł
85,1 tys. zł
1,69 mln zł
3,61 mln zł
Sova Management Słomski
3,7 tys. zł
134 tys. zł
4,2 tys. zł
103 tys. zł
273 tys. zł
Svala
309 tys. zł
2,69 mln zł
318 tys. zł
3,82 mln zł
7,38 mln zł
540 tys. zł
581 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
1,6 tys. zł
4,2 tys. zł
Svalbo
0 zł
2 tys. zł
240 zł
EBIT i EBITDA
Firma Svala Homes nie ma danych w tej sekcji.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych w tej sekcji.
Firma Uggla Słomski nie ma danych w tej sekcji.
Firma Svalbo nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Svala Homes
b.d.
Sova Management…
b.d.
Svala
−480 tys. zł
Uggla Słomski
b.d.
Svalbo
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
Sova Management Słomski
Svala
−255 tys. zł
235 tys. zł
−308 tys. zł
558 tys. zł
105 tys. zł
−135 tys. zł
−480 tys. zł
Uggla Słomski
Svalbo
Rentowność
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma Svala Homes, a najniższą Uggla Słomski.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
ROA w 2024 roku:
Svala Homes
26 735%
Sova Management…
1 678%
(2022)
Svala
−172%
Uggla Słomski
−512%
Svalbo
−8%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
−8%
−1%
−11%
26 735%
Sova Management Słomski
−3%
119%
−2%
99%
1 678%
Svala
−7%
4%
−8%
6%
7%
−25%
−172%
Uggla Słomski
−65%
−512%
Svalbo
−65%
−8%
Bilans
Najwyższą sumę bilansową miała firma Svala, a najniższą Uggla Słomski.
Najwyższy kapitał własny miała firma Svalbo, a najniższy Svala.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Svala Homes
1,9 tys. zł
Sova Management…
11,8 tys. zł
(2022)
Svala
278 tys. zł
Uggla Słomski
823 zł
Svalbo
2,9 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
458 tys. zł
4,1 mln zł
4,07 mln zł
1,9 tys. zł
Sova Management Słomski
136 tys. zł
197 tys. zł
211 tys. zł
352 tys. zł
11,8 tys. zł
Svala
5,28 mln zł
3,39 mln zł
5,07 mln zł
8,22 mln zł
619 tys. zł
535 tys. zł
278 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
2,5 tys. zł
823 zł
Svalbo
0 zł
3,1 tys. zł
2,9 tys. zł
Zadłużenie
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Svala Homes, a najniższy Svalbo.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Svala Homes
335%
Sova Management…
0%
(2022)
Svala
326%
Uggla Słomski
322%
Svalbo
5%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
102%
101%
113%
335%
Sova Management Słomski
50%
100%
102%
88%
0%
Svala
105%
104%
110%
101%
102%
128%
326%
Uggla Słomski
4%
322%
Svalbo
3%
5%
Zatrudnienie
Za 2024 rok firmy Svala Homes, Uggla Słomski i Svalbo mają tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Svala Homes
0-2 os.
Sova Management…
0-2 os.
(2022)
Svala
2 os.
Uggla Słomski
0-2 os.
Svalbo
0-2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Sova Management Słomski
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
Svala
0-2 os.
1 os.
2 os.
2 os.
3 os.
3 os.
2 os.
Uggla Słomski
0-2 os.
Svalbo
0-2 os.
Wynagrodzenia
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma Svala, a firmy Uggla Słomski i Svalbo nie poniosły ich wcale.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Svala Homes
19,2 tys. zł
Sova Management…
0 zł
(2022)
Svala
162 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
Svalbo
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
0 zł
24 tys. zł
27,6 tys. zł
19,2 tys. zł
Sova Management Słomski
0 zł
0 zł
465 zł
0 zł
0 zł
Svala
14,5 tys. zł
75,3 tys. zł
65,8 tys. zł
95,7 tys. zł
178 tys. zł
184 tys. zł
162 tys. zł
Uggla Słomski
0 zł
0 zł
0 zł
Svalbo
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma Svalbo, a najwyższe Svala.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Svala Homes
0,92%
Sova Management…
85%
(2022)
Svala
6,82%
Uggla Słomski
0,29%
Svalbo
0,26%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0,15%
0,52%
0,75%
0,9%
0,92%
Sova Management Słomski
0,75%
0,41%
0,75%
0,33%
85%
Svala
2,01%
1,9%
1,53%
0,52%
2,77%
6,56%
6,82%
Uggla Słomski
0,23%
0,08%
0,29%
Svalbo
0,26%
0,09%
0,26%
Wiarygodność
Najwyższą ocenę wiarygodności (B) mają firmy Uggla Słomski i Svalbo, a najniższą (E) Svala.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Svala Homes
ocena C
Sova Management…
ocena E
(2022)
Svala
ocena E
Uggla Słomski
ocena B
Svalbo
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
ocena D
ocena C
ocena B
ocena C
ocena C
Sova Management Słomski
ocena B
ocena A
ocena B
ocena B
ocena E
Svala
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena E
ocena E
Uggla Słomski
ocena D
ocena B
ocena B
Svalbo
ocena D
ocena B
ocena B
Kredyt kupiecki
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Svala Homes, a firmy Svala i Uggla Słomski nie mają go wcale.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Svala Homes
78,5 tys. zł
Sova Management…
18,8 tys. zł
(2022)
Svala
0 zł
Uggla Słomski
0 zł
Svalbo
232 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
78,5 tys. zł
Sova Management Słomski
6 tys. zł
18 tys. zł
0 zł
29,6 tys. zł
18,8 tys. zł
Svala
0 zł
32,7 tys. zł
0 zł
74,7 tys. zł
89,7 tys. zł
0 zł
0 zł
Uggla Słomski
0 zł
125 zł
0 zł
Svalbo
0 zł
150 zł
232 zł
Podatek dochodowy
Firmy Svala Homes, Svala, Uggla Słomski i Svalbo nie wykazały podatku dochodowego.
Firma Sova Management Słomski nie ma danych za 2024 rok, ostatnie pochodzą z 2022 roku.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Svala Homes
0 zł
Sova Management…
19,6 tys. zł
(2022)
Svala
0 zł
Uggla Słomski
0 zł
Svalbo
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Svala Homes
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Sova Management Słomski
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
19,6 tys. zł
Svala
0 zł
0 zł
0 zł
2,7 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
Uggla Słomski
0 zł
0 zł
0 zł
Svalbo
0 zł
0 zł
0 zł