katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
SZCZERBA GRAŻYNA
ur. 1961
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
0
przeciętne udziały
b.d.
najczęstsza pozycja
prokurent
Pełnione funkcje
Lubella Food
wykreślona z KRS
31.01.2022
prokurent
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw
wykreślona z KRS
24.10.2022
prokurent
Powiązania
Funkcje SZCZERBA GRAŻYNA w organizacjach:
prokurent - LUBELLA FOOD
prokurent - POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE LUBELLA GMW
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
prokurent
15.09.2016
14.11.2017
Food
0000091839
prokurent
11.10.2017
nadal
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw
0000572772
prokurent
09.11.2017
nadal
Lubella Food
0000492931
prokurent
06.04.2022
05.04.2023
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw
0000960890
prokurent
24.10.2022
nadal
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw
0000572772
Udziały w organizacjach
Szczerba Grażyna nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Brak danych o udziałach Szczerba Grażyna w spółkach.
Przychody
W 2020 roku firma Lubella Food wykazała wyższe przychody niż Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Przychody za 2021 rok wyniosły:
Polskie Zakłady…
362 mln zł
Lubella Food
342 mln zł
(2020)
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
225 mln zł
247 mln zł
258 mln zł
303 mln zł
362 mln zł
Lubella Food
285 mln zł
295 mln zł
314 mln zł
342 mln zł
Wynik netto
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW wykazały wyższy wynik netto niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Wynik netto za 2021 rok wyniósł:
Polskie Zakłady…
25,8 mln zł
Lubella Food
9,34 mln zł
(2020)
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
4,34 mln zł
6,94 mln zł
11,9 mln zł
27,3 mln zł
25,8 mln zł
Lubella Food
8,43 mln zł
7,95 mln zł
7,45 mln zł
9,34 mln zł
Zysk a przychody
W 2020 roku firma Lubella Food wykazała wyższe przychody niż Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW, ale niższy wynik netto.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Przychody i wynik netto za 2021 rok wyniosły:
Polskie Zakłady…
362 mln zł
· 25,8 mln zł
Lubella Food
342 mln zł
· 9,34 mln zł
(2020)
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
225 mln zł · 4,34 mln zł
247 mln zł · 6,94 mln zł
258 mln zł · 11,9 mln zł
303 mln zł · 27,3 mln zł
362 mln zł · 25,8 mln zł
Lubella Food
285 mln zł · 8,43 mln zł
295 mln zł · 7,95 mln zł
314 mln zł · 7,45 mln zł
342 mln zł · 9,34 mln zł
Dynamika przychodów
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW miały wyższą dynamikę przychodów niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Zmiana przychodów w 2021 roku wobec poprzedniego:
Polskie Zakłady…
+19%
Lubella Food
+9%
(2020)
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
+10%
+4%
+18%
+19%
Lubella Food
+4%
+6%
+9%
Wycena
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW miały wyższą szacunkową wycenę niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2021 roku:
Polskie Zakłady…
632 mln zł
Lubella Food
273 mln zł
(2020)
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
161 mln zł
448 mln zł
485 mln zł
590 mln zł
632 mln zł
Lubella Food
199 mln zł
205 mln zł
232 mln zł
273 mln zł
Przychody operacyjne
W 2020 roku firma Lubella Food wykazała wyższe przychody operacyjne niż Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Przychody operacyjne za 2021 rok wyniosły:
Polskie Zakłady…
360 mln zł
Lubella Food
341 mln zł
(2020)
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
222 mln zł
235 mln zł
257 mln zł
303 mln zł
360 mln zł
Lubella Food
280 mln zł
295 mln zł
314 mln zł
341 mln zł
Koszty operacyjne
W 2020 roku firma Lubella Food poniosła wyższe koszty operacyjne niż Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Koszty operacyjne za 2021 rok wyniosły:
Polskie Zakłady…
336 mln zł
Lubella Food
333 mln zł
(2020)
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
207 mln zł
221 mln zł
245 mln zł
273 mln zł
336 mln zł
Lubella Food
276 mln zł
287 mln zł
307 mln zł
333 mln zł
EBIT i EBITDA
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW wykazały zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
EBITDA za 2021 rok wyniosła:
Polskie Zakłady…
44,5 mln zł
Lubella Food
8,64 mln zł
(2020)
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
25,7 mln zł
26,9 mln zł
28,5 mln zł
48,8 mln zł
44,5 mln zł
Lubella Food
3,4 mln zł
7,4 mln zł
6,93 mln zł
8,64 mln zł
Rentowność
W 2020 roku firma Lubella Food osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
ROA w 2021 roku:
Polskie Zakłady…
5%
Lubella Food
21%
(2020)
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
1%
1%
3%
6%
5%
Lubella Food
10%
10%
13%
21%
Bilans
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW miały zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Suma bilansowa na koniec 2021 roku wyniosła:
Polskie Zakłady…
537 mln zł
Lubella Food
43,5 mln zł
(2020)
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
471 mln zł
478 mln zł
469 mln zł
495 mln zł
537 mln zł
Lubella Food
81 mln zł
82,7 mln zł
57,8 mln zł
43,5 mln zł
Zadłużenie
W 2020 roku firma Lubella Food miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2021 roku:
Polskie Zakłady…
27%
Lubella Food
56%
(2020)
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
99%
24%
21%
23%
27%
Lubella Food
100%
96%
80%
56%
Zatrudnienie
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW zatrudniały więcej pracowników niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Zatrudnienie w 2021 roku:
Polskie Zakłady…
420 os.
Lubella Food
23 os.
(2020)
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
50+ os.
435 os.
441 os.
435 os.
420 os.
Lubella Food
10-50 os.
28 os.
26 os.
23 os.
Wynagrodzenia
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW poniosły wyższe koszty wynagrodzeń niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Wynagrodzenia za 2021 rok wyniosły:
Polskie Zakłady…
32,7 mln zł
Lubella Food
1,56 mln zł
(2020)
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
25,4 mln zł
28,6 mln zł
31,6 mln zł
32,6 mln zł
32,7 mln zł
Lubella Food
1,67 mln zł
1,69 mln zł
1,6 mln zł
1,56 mln zł
Ryzyko
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW miały niższe ryzyko niewypłacalności niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2021 rok:
Polskie Zakłady…
0,29%
Lubella Food
0,52%
(2020)
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
1,12%
0,81%
0,52%
0,26%
0,29%
Lubella Food
2,77%
2,86%
1,53%
0,52%
Wiarygodność
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW miały wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Lubella Food (B).
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2021 rok:
Polskie Zakłady…
ocena A
Lubella Food
ocena B
(2020)
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
ocena C
ocena B
ocena B
ocena A
ocena A
Lubella Food
ocena C
ocena C
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
W 2020 roku Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW miały wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Lubella Food.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2020 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2021 rok:
Polskie Zakłady…
17,3 mln zł
Lubella Food
6,26 mln zł
(2020)
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
0 zł
11,8 mln zł
12,7 mln zł
14,7 mln zł
17,3 mln zł
Lubella Food
2,47 mln zł
3,05 mln zł
5,15 mln zł
6,26 mln zł
Podatek dochodowy
W 2019 roku żadna z firm nie wykazała podatku dochodowego.
Firma Lubella Food nie ma danych za 2021 rok, ostatnie pochodzą z 2019 roku.
Podatek dochodowy za 2021 rok wyniósł:
Polskie Zakłady…
−432 tys. zł
Lubella Food
0 zł
(2019)
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
2020
2021
Polskie Zakłady Zbożowe Lubella GMW
0 zł
0 zł
0 zł
−432 tys. zł
Lubella Food
0 zł
0 zł
0 zł