katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
MICHALIK ŁUKASZ
ur. 1989
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
2
przeciętne udziały
100
%
najczęstsza pozycja
prezes zarządu
Pełnione funkcje
Olto Construction
wspólnik
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Olto Mechanical
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje MICHALIK ŁUKASZ w organizacjach:
wspólnik, reprezentacja - OLTO CONSTRUCTION
reprezentacja - OLTO MECHANICAL
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
prokurent
07.06.2024
10.04.2026
Olto Mechanical
0001109600
reprezentacja
16.05.2018
10.08.2018
Malu Construction
0000730416
reprezentacja
10.08.2018
02.09.2022
Malu Construction
0000730416
reprezentacja
12.11.2021
nadal
Olto Construction
0000932397
reprezentacja
10.04.2026
nadal
Olto Mechanical
0001109600
wspólnik
16.05.2018
10.06.2021
Malu Construction
0000730416
wspólnik
10.06.2021
12.07.2021
Malu Construction
0000730416
wspólnik
12.07.2021
02.09.2022
Malu Construction
0000730416
wspólnik
12.11.2021
nadal
Olto Construction
0000932397
Udziały w organizacjach
Michalik Łukasz posiada udziały w 1 spółce.
100% w
Olto construction
Liczba spółek, w których Michalik Łukasz posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 1 spółka w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 2 spółki w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
Przychody
Firma Olto Construction wykazała wyższe przychody niż Olto Mechanical.
Przychody za 2024 rok wyniosły:
Olto Construction
6,51 mln zł
Olto Mechanical
291 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
8,66 mln zł
11,9 mln zł
6,51 mln zł
Olto Mechanical
0 zł
291 tys. zł
Wynik netto
Firma Olto Construction wykazała zysk netto, a Olto Mechanical stratę.
Wynik netto za 2024 rok wyniósł:
Olto Construction
740 tys. zł
Olto Mechanical
−53,6 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
1,43 mln zł
675 tys. zł
740 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł
−53,6 tys. zł
Zysk a przychody
Firma Olto Construction wykazała wyższe przychody niż Olto Mechanical.
Firma Olto Construction wykazała zysk netto, a Olto Mechanical stratę.
Przychody i wynik netto za 2024 rok wyniosły:
Olto Construction
6,51 mln zł
· 740 tys. zł
Olto Mechanical
291 tys. zł
· −53,6 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł · 0 zł
8,66 mln zł · 1,43 mln zł
11,9 mln zł · 675 tys. zł
6,51 mln zł · 740 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł · 0 zł
291 tys. zł · −53,6 tys. zł
Dynamika przychodów
Firma Olto Mechanical nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2024 roku wobec poprzedniego:
Olto Construction
−45%
Olto Mechanical
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
+37%
−45%
Olto Mechanical
Wycena
Firma Olto Construction ma wyższą szacunkową wycenę niż Olto Mechanical.
Szacunkowa wycena na koniec 2024 roku:
Olto Construction
9,04 mln zł
Olto Mechanical
185 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
12,3 mln zł
11,9 mln zł
9,04 mln zł
Olto Mechanical
0 zł
185 tys. zł
Przychody operacyjne
Firma Olto Construction wykazała wyższe przychody operacyjne niż Olto Mechanical.
Przychody operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Olto Construction
6,51 mln zł
Olto Mechanical
291 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
8,65 mln zł
11,9 mln zł
6,51 mln zł
Olto Mechanical
0 zł
291 tys. zł
Koszty operacyjne
Firma Olto Construction poniosła wyższe koszty operacyjne niż Olto Mechanical.
Koszty operacyjne za 2024 rok wyniosły:
Olto Construction
5,57 mln zł
Olto Mechanical
342 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
6,96 mln zł
11 mln zł
5,57 mln zł
Olto Mechanical
0 zł
342 tys. zł
EBIT i EBITDA
Firma Olto Construction wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Olto Mechanical.
EBITDA za 2024 rok wyniosła:
Olto Construction
940 tys. zł
Olto Mechanical
−51,2 tys. zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
1,7 mln zł
880 tys. zł
940 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł
−51,2 tys. zł
Rentowność
Firma Olto Construction osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Olto Mechanical.
ROA w 2024 roku:
Olto Construction
11%
Olto Mechanical
−9%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
59%
13%
11%
Olto Mechanical
−9%
Bilans
Firma Olto Construction miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Olto Mechanical.
Suma bilansowa na koniec 2024 roku wyniosła:
Olto Construction
6,94 mln zł
Olto Mechanical
595 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
2,42 mln zł
5,23 mln zł
6,94 mln zł
Olto Mechanical
0 zł
595 tys. zł
Zadłużenie
Firma Olto Mechanical miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Olto Construction.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2024 roku:
Olto Construction
59%
Olto Mechanical
107%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
41%
60%
59%
Olto Mechanical
107%
Zatrudnienie
Firma Olto Mechanical nie ma danych w tej sekcji.
Zatrudnienie w 2024 roku:
Olto Construction
0 os.
Olto Mechanical
b.d.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
31 os.
0 os.
Olto Mechanical
Wynagrodzenia
Firma Olto Construction poniosła wyższe koszty wynagrodzeń niż Olto Mechanical.
Wynagrodzenia za 2024 rok wyniosły:
Olto Construction
2,28 mln zł
Olto Mechanical
130 tys. zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
2,68 mln zł
4,05 mln zł
2,28 mln zł
Olto Mechanical
0 zł
130 tys. zł
Ryzyko
Firma Olto Construction ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Olto Mechanical.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2024 rok:
Olto Construction
1,02%
Olto Mechanical
1,12%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0,23%
0,52%
0,52%
1,02%
Olto Mechanical
0,15%
1,12%
Wiarygodność
Obie firmy mają ocenę E.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2024 rok:
Olto Construction
ocena E
Olto Mechanical
ocena E
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
ocena D
ocena C
ocena D
ocena E
Olto Mechanical
ocena D
ocena E
Kredyt kupiecki
Sugerowany kredyt kupiecki ma tylko firma Olto Construction.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2024 rok:
Olto Construction
385 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
323 tys. zł
377 tys. zł
385 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł
0 zł
Podatek dochodowy
Podatek dochodowy wykazała tylko firma Olto Construction.
Podatek dochodowy za 2024 rok wyniósł:
Olto Construction
198 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2021
2022
2023
2024
Olto Construction
0 zł
148 tys. zł
179 tys. zł
198 tys. zł
Olto Mechanical
0 zł
0 zł