katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
RIGOLOT XAVIER
ur. 1968
Podsumowanie
powiązane firmy
2
funkcje
0
przeciętne udziały
b.d.
najczęstsza pozycja
organ nadzoru
Pełnione funkcje
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
wykreślona z KRS
23.03.2020
rada nadzorcza
St. Vincent Medical Center
wykreślona z KRS
12.03.2021
rada nadzorcza
Powiązania
Funkcje RIGOLOT XAVIER w organizacjach:
organ nadzoru - OŚRODEK TERAPII ODDECHOWEJ VENTAMED
organ nadzoru - ST. VINCENT MEDICAL CENTER
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
organ nadzoru
07.01.2019
nadal
St. Vincent Medical Center
0000645974
organ nadzoru
07.01.2019
nadal
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
0000449343
organ nadzoru
15.03.2019
21.07.2020
Vitalaire
0000431339
reprezentacja
27.11.2018
23.03.2020
Air Liquide Polska
0000122583
reprezentacja
16.10.2020
04.01.2021
Vitalaire
0000431339
reprezentacja
25.02.2021
22.03.2021
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk-Poznań
0000715940
Udziały w organizacjach
Rigolot Xavier nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Brak danych o udziałach Rigolot Xavier w spółkach.
Przychody
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed wykazał wyższe przychody niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Przychody za 2019 rok wyniosły:
Ośrodek Terapii…
29 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
21 mln zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
25,2 mln zł
29 mln zł
ST. Vincent Medical Center
8,21 mln zł
18,3 mln zł
21 mln zł
Wynik netto
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed wykazał wyższy wynik netto niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Wynik netto za 2019 rok wyniósł:
Ośrodek Terapii…
5,69 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
3,28 mln zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
5,43 mln zł
5,69 mln zł
ST. Vincent Medical Center
2,46 mln zł
4,05 mln zł
3,28 mln zł
Zysk a przychody
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed wykazał zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Przychody i wynik netto za 2019 rok wyniosły:
Ośrodek Terapii…
29 mln zł
· 5,69 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
21 mln zł
· 3,28 mln zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
25,2 mln zł · 5,43 mln zł
29 mln zł · 5,69 mln zł
ST. Vincent Medical Center
8,21 mln zł · 2,46 mln zł
18,3 mln zł · 4,05 mln zł
21 mln zł · 3,28 mln zł
Dynamika przychodów
W 2018 roku firma ST. Vincent Medical Center miała wyższą dynamikę przychodów niż Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Zmiana przychodów w 2019 roku wobec poprzedniego:
Ośrodek Terapii…
+15%
(2018)
ST. Vincent Medical…
+15%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
+15%
ST. Vincent Medical Center
+123%
+15%
Wycena
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed miał wyższą szacunkową wycenę niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Szacunkowa wycena na koniec 2019 roku:
Ośrodek Terapii…
54,2 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
33,7 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
48,8 mln zł
54,2 mln zł
ST. Vincent Medical Center
19,2 mln zł
35,1 mln zł
33,7 mln zł
Przychody operacyjne
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed wykazał wyższe przychody operacyjne niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Przychody operacyjne za 2019 rok wyniosły:
Ośrodek Terapii…
28,9 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
21 mln zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
24,9 mln zł
28,9 mln zł
ST. Vincent Medical Center
8,21 mln zł
18,3 mln zł
21 mln zł
Koszty operacyjne
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed poniósł wyższe koszty operacyjne niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Koszty operacyjne za 2019 rok wyniosły:
Ośrodek Terapii…
20,8 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
16,5 mln zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
17 mln zł
20,8 mln zł
ST. Vincent Medical Center
5,13 mln zł
13 mln zł
16,5 mln zł
EBIT i EBITDA
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed wykazał zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
EBITDA za 2019 rok wyniosła:
Ośrodek Terapii…
9,34 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
5,4 mln zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
8,98 mln zł
9,34 mln zł
ST. Vincent Medical Center
3,28 mln zł
5,98 mln zł
5,4 mln zł
Rentowność
W 2018 roku firma ST. Vincent Medical Center osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
ROA w 2019 roku:
Ośrodek Terapii…
30%
(2018)
ST. Vincent Medical…
31%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
30%
30%
ST. Vincent Medical Center
33%
33%
31%
Bilans
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed miał zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Suma bilansowa na koniec 2019 roku wyniosła:
Ośrodek Terapii…
19,2 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
10,7 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
18,1 mln zł
19,2 mln zł
ST. Vincent Medical Center
7,5 mln zł
12,3 mln zł
10,7 mln zł
Zadłużenie
W 2018 roku firma ST. Vincent Medical Center miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2019 roku:
Ośrodek Terapii…
14%
(2018)
ST. Vincent Medical…
18%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
21%
14%
ST. Vincent Medical Center
26%
22%
18%
Zatrudnienie
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Zatrudnienie w 2019 roku:
Ośrodek Terapii…
18 os.
(2018)
ST. Vincent Medical…
18 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
50+ os.
18 os.
ST. Vincent Medical Center
10-50 os.
10-50 os.
18 os.
Wynagrodzenia
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed poniósł wyższe koszty wynagrodzeń niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Wynagrodzenia za 2019 rok wyniosły:
Ośrodek Terapii…
7,07 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
4,75 mln zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
5,84 mln zł
7,07 mln zł
ST. Vincent Medical Center
2,2 mln zł
4,14 mln zł
4,75 mln zł
Ryzyko
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed miał niższe ryzyko niewypłacalności niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2019 rok:
Ośrodek Terapii…
0,13%
(2018)
ST. Vincent Medical…
0,08%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
0,26%
0,13%
ST. Vincent Medical Center
0,33%
0,33%
0,08%
Wiarygodność
W 2018 roku obie firmy miały ocenę A.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2019 rok:
Ośrodek Terapii…
ocena A
(2018)
ST. Vincent Medical…
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
ocena A
ocena A
ST. Vincent Medical Center
ocena A
ocena A
ocena B
Kredyt kupiecki
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed miał wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2019 rok:
Ośrodek Terapii…
2,02 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
1,02 mln zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
1,76 mln zł
2,02 mln zł
ST. Vincent Medical Center
623 tys. zł
1,13 mln zł
1,02 mln zł
Podatek dochodowy
W 2018 roku Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed wykazał wyższy podatek dochodowy niż ST. Vincent Medical Center.
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed nie ma danych za 2019 rok, ostatnie pochodzą z 2018 roku.
Podatek dochodowy za 2019 rok wyniósł:
Ośrodek Terapii…
2,45 mln zł
(2018)
ST. Vincent Medical…
1,13 mln zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2017
2018
2019
Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed
2,77 mln zł
2,45 mln zł
ST. Vincent Medical Center
625 tys. zł
1,04 mln zł
1,13 mln zł