katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
DONA ROSPĘDOWSKI JACEK
ur. 1979
Podsumowanie
powiązane firmy
4
funkcje
0
przeciętne udziały
58
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Hr Motives 8
wspólnik
Hr Motives Group
prokurent
wspólnik
It Versum
wspólnik
Operat
wykreślona z KRS
22.02.2024
likwidator
wspólnik
Powiązania
Funkcje DONA ROSPĘDOWSKI JACEK w organizacjach:
wspólnik, likwidator - OPERAT
wspólnik - HR MOTIVES 8
prokurent, wspólnik - HR MOTIVES GROUP
wspólnik - IT VERSUM
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
likwidator
21.03.2008
nadal
Operat
0000218786
prokurent
28.03.2002
01.04.2009
Ak - Say
0000103525
prokurent
16.09.2010
03.10.2023
Sagar Recruitment
0000365026
prokurent
21.06.2022
nadal
Hr Motives Group
0000977124
reprezentacja
30.01.2004
27.09.2006
Rosay - Tex
0000192111
reprezentacja
06.10.2004
21.03.2008
Operat
0000218786
reprezentacja
27.10.2005
09.06.2006
Koneser Wina
0000244195
wspólnik
30.01.2004
27.09.2006
Rosay - Tex
0000192111
wspólnik
06.10.2004
nadal
Operat
0000218786
wspólnik
27.10.2005
09.06.2006
Koneser Wina
0000244195
wspólnik
17.10.2017
01.03.2023
Hr Motives
0000692943
wspólnik
23.07.2018
18.02.2022
Riwax
0000731758
wspólnik
05.10.2023
nadal
Hr Motives Group
0000977124
wspólnik
06.11.2023
nadal
It Versum
0001047089
wspólnik
27.02.2026
nadal
Hr Motives 8
0000904555
Udziały w organizacjach
Dona Rospędowski Jacek posiada udziały w 3 spółkach.
100% w
Hr motives group
50% w
Hr motives 8
25% w
It versum
Liczba spółek, w których Dona Rospędowski Jacek posiadał udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2026 roku
• 2 spółki w 2025 roku
• 2 spółki w 2024 roku
• 3 spółki w 2023 roku
• 2 spółki w 2022 roku
• 3 spółki w 2021 roku
• 3 spółki w 2020 roku
• 3 spółki w 2019 roku
• 3 spółki w 2018 roku
• 2 spółki w 2017 roku
Przychody
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma HR Motives Group, a firma IT Versum nie wykazała ich wcale.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
HR Motives Group
113 mln zł
HR Motives 8
1,6 mln zł
IT Versum
0 zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
25,1 mln zł
97,8 mln zł
116 mln zł
113 mln zł
HR Motives 8
0 zł
1 zł
0 zł
2,2 tys. zł
0 zł
1,6 mln zł
IT Versum
0 zł
0 zł
0 zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wynik netto wykazała firma HR Motives 8, a stratę IT Versum i HR Motives Group.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
HR Motives Group
−21,3 mln zł
HR Motives 8
1,37 mln zł
IT Versum
−389 zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
−1,17 mln zł
−6,99 mln zł
−30,9 mln zł
−21,3 mln zł
HR Motives 8
0 zł
−2,6 tys. zł
−2,9 tys. zł
1,8 tys. zł
−1,8 tys. zł
1,37 mln zł
IT Versum
0 zł
−514 zł
−389 zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma HR Motives Group, a firma IT Versum nie wykazała ich wcale.
Najwyższy wynik netto wykazała firma HR Motives 8, a stratę IT Versum i HR Motives Group.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
HR Motives Group
113 mln zł
· −21,3 mln zł
HR Motives 8
1,6 mln zł
· 1,37 mln zł
IT Versum
0 zł
· −389 zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł · 0 zł
25,1 mln zł · −1,17 mln zł
97,8 mln zł · −6,99 mln zł
116 mln zł · −30,9 mln zł
113 mln zł · −21,3 mln zł
HR Motives 8
0 zł · 0 zł
1 zł · −2,6 tys. zł
0 zł · −2,9 tys. zł
2,2 tys. zł · 1,8 tys. zł
0 zł · −1,8 tys. zł
1,6 mln zł · 1,37 mln zł
IT Versum
0 zł · 0 zł
0 zł · −514 zł
0 zł · −389 zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
W 2024 roku firma HR Motives Group miała wyższą dynamikę przychodów niż HR Motives 8.
Firma HR Motives 8 nie ma danych za 2025 rok, ostatnie pochodzą z 2024 roku.
Firma IT Versum nie ma danych w tej sekcji.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
HR Motives Group
−3%
HR Motives 8
−100%
(2024)
IT Versum
b.d.
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
+290%
+19%
−3%
HR Motives 8
−100%
−100%
IT Versum
Wycena
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma HR Motives Group, a najniższą IT Versum.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
HR Motives Group
11,3 mln zł
HR Motives 8
7,41 mln zł
IT Versum
6,8 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
14,8 mln zł
53,5 mln zł
63,4 mln zł
11,3 mln zł
HR Motives 8
0 zł
1,8 tys. zł
0 zł
9,6 tys. zł
0 zł
7,41 mln zł
IT Versum
0 zł
7,1 tys. zł
6,8 tys. zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma HR Motives Group, a firma IT Versum nie wykazała ich wcale.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
HR Motives Group
108 mln zł
HR Motives 8
1,58 mln zł
IT Versum
0 zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
25,1 mln zł
93,3 mln zł
109 mln zł
108 mln zł
HR Motives 8
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
1,58 mln zł
IT Versum
0 zł
0 zł
0 zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma HR Motives Group, a najniższe IT Versum.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
HR Motives Group
107 mln zł
HR Motives 8
72,5 tys. zł
IT Versum
384 zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
26,1 mln zł
99,6 mln zł
112 mln zł
107 mln zł
HR Motives 8
0 zł
2,6 tys. zł
2 tys. zł
403 zł
1,7 tys. zł
72,5 tys. zł
IT Versum
0 zł
510 zł
384 zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma HR Motives 8 wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż HR Motives Group.
Firma IT Versum nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
HR Motives Group
677 tys. zł
HR Motives 8
1,51 mln zł
IT Versum
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
−1,02 mln zł
−6,1 mln zł
−2,39 mln zł
677 tys. zł
HR Motives 8
1,51 mln zł
IT Versum
Rentowność
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła firma HR Motives 8, a najniższą HR Motives Group.
ROA w 2025 roku:
HR Motives Group
−157%
HR Motives 8
111%
IT Versum
−4%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
−5%
−9%
−174%
−157%
HR Motives 8
−81%
−161%
50%
−41%
111%
IT Versum
−5%
−4%
Bilans
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą sumę bilansową miała firma HR Motives Group, a najniższą IT Versum.
Najwyższy kapitał własny miała firma HR Motives 8, a najniższy HR Motives Group.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
HR Motives Group
13,5 mln zł
HR Motives 8
1,23 mln zł
IT Versum
10 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
24,5 mln zł
79,1 mln zł
17,8 mln zł
13,5 mln zł
HR Motives 8
0 zł
3,2 tys. zł
1,8 tys. zł
3,6 tys. zł
4,4 tys. zł
1,23 mln zł
IT Versum
0 zł
10 tys. zł
10 tys. zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma HR Motives Group, a najniższy HR Motives 8.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
HR Motives Group
559%
HR Motives 8
2%
IT Versum
9%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
105%
110%
318%
559%
HR Motives 8
23%
124%
62%
110%
2%
IT Versum
5%
9%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Pracowników zatrudniała tylko firma HR Motives Group.
Zatrudnienie w 2025 roku:
HR Motives Group
34 os.
HR Motives 8
0 os.
IT Versum
0 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
519 os.
865 os.
34 os.
HR Motives 8
0 os.
0 os.
0 os.
0 os.
IT Versum
0 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma HR Motives Group, a firma IT Versum nie poniosła ich wcale.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
HR Motives Group
67 mln zł
HR Motives 8
67,9 tys. zł
IT Versum
0 zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
2,15 mln zł
54,3 mln zł
79,8 mln zł
67 mln zł
HR Motives 8
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
67,9 tys. zł
IT Versum
0 zł
0 zł
0 zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma firma HR Motives 8, a najwyższe HR Motives Group.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
HR Motives Group
95%
HR Motives 8
0,08%
IT Versum
0,09%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0,15%
2,86%
4,65%
4,65%
95%
HR Motives 8
0,15%
0,2%
0,13%
0,41%
0,33%
0,08%
IT Versum
0,26%
0,09%
0,09%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) ma firma HR Motives 8, a najniższą (E) HR Motives Group.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
HR Motives Group
ocena E
HR Motives 8
ocena A
IT Versum
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
ocena D
ocena E
ocena E
ocena D
ocena E
HR Motives 8
ocena D
ocena B
ocena A
ocena C
ocena B
ocena A
IT Versum
ocena D
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma HR Motives 8, a firma HR Motives Group nie ma go wcale.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
HR Motives Group
0 zł
HR Motives 8
151 tys. zł
IT Versum
811 zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
HR Motives 8
0 zł
74 zł
0 zł
187 zł
0 zł
151 tys. zł
IT Versum
0 zł
840 zł
811 zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 3 z 4 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy podatek dochodowy wykazała firma HR Motives Group, a firma IT Versum nie wykazała go wcale.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
HR Motives Group
825 tys. zł
HR Motives 8
133 tys. zł
IT Versum
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2020
2021
2022
2023
2024
2025
HR Motives Group
0 zł
72,3 tys. zł
919 tys. zł
641 tys. zł
825 tys. zł
HR Motives 8
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
133 tys. zł
IT Versum
0 zł
0 zł
0 zł