katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
porównaj firmy
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
CIENIUCH MIECZYSŁAW
ur. 1951
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
0
przeciętne udziały
b.d.
najczęstsza pozycja
organ nadzoru
Pełnione funkcje
Lubawa
rada nadzorcza
Miranda
rada nadzorcza
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
rada nadzorcza
Powiązania
Funkcje CIENIUCH MIECZYSŁAW w organizacjach:
organ nadzoru - LUBAWA
organ nadzoru - MIRANDA
organ nadzoru - WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
organ nadzoru
06.08.2003
27.07.2005
Pco
0000169830
organ nadzoru
25.07.2013
11.12.2013
Stocznia Remontowa Nauta
0000047582
organ nadzoru
29.08.2018
nadal
Lubawa
0000065741
organ nadzoru
02.08.2024
nadal
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
0000309337
organ nadzoru
13.12.2024
21.08.2025
Polski Holding Rozwoju
0000750445
organ nadzoru
09.09.2025
nadal
Miranda
0000135145
Udziały w organizacjach
Cieniuch Mieczysław nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Brak danych o udziałach Cieniuch Mieczysław w spółkach.
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa wykazała wyższe przychody niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Lubawa
632 mln zł
Wojskowe Zakłady…
155 mln zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
268 mln zł
244 mln zł
271 mln zł
335 mln zł
390 mln zł
520 mln zł
632 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
96,2 mln zł
117 mln zł
110 mln zł
125 mln zł
133 mln zł
161 mln zł
155 mln zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa wykazała wyższy wynik netto niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Lubawa
126 mln zł
Wojskowe Zakłady…
8,2 mln zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
20,3 mln zł
31,1 mln zł
24,1 mln zł
20,4 mln zł
45,4 mln zł
101 mln zł
126 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
4,22 mln zł
14,6 mln zł
15,2 mln zł
9,45 mln zł
8,15 mln zł
20,9 mln zł
8,2 mln zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa wykazała zarówno wyższe przychody, jak i wyższy wynik netto niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Lubawa
632 mln zł
· 126 mln zł
Wojskowe Zakłady…
155 mln zł
· 8,2 mln zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
268 mln zł · 20,3 mln zł
244 mln zł · 31,1 mln zł
271 mln zł · 24,1 mln zł
335 mln zł · 20,4 mln zł
390 mln zł · 45,4 mln zł
520 mln zł · 101 mln zł
632 mln zł · 126 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
96,2 mln zł · 4,22 mln zł
117 mln zł · 14,6 mln zł
110 mln zł · 15,2 mln zł
125 mln zł · 9,45 mln zł
133 mln zł · 8,15 mln zł
161 mln zł · 20,9 mln zł
155 mln zł · 8,2 mln zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa miała wyższą dynamikę przychodów niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Lubawa
+22%
Wojskowe Zakłady…
−4%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
+9%
−9%
+11%
+24%
+16%
+33%
+22%
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
+11%
+22%
−6%
+14%
+7%
+20%
−4%
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa ma wyższą szacunkową wycenę niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Lubawa
1,36 mld zł
Wojskowe Zakłady…
241 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
432 mln zł
476 mln zł
495 mln zł
541 mln zł
707 mln zł
1,09 mld zł
1,36 mld zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
189 mln zł
231 mln zł
219 mln zł
218 mln zł
218 mln zł
299 mln zł
241 mln zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa wykazała wyższe przychody operacyjne niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Lubawa
622 mln zł
Wojskowe Zakłady…
153 mln zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
262 mln zł
244 mln zł
270 mln zł
335 mln zł
386 mln zł
513 mln zł
622 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
94,8 mln zł
116 mln zł
108 mln zł
123 mln zł
132 mln zł
158 mln zł
153 mln zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa poniosła wyższe koszty operacyjne niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Lubawa
476 mln zł
Wojskowe Zakłady…
142 mln zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
239 mln zł
202 mln zł
239 mln zł
306 mln zł
333 mln zł
397 mln zł
476 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
89,4 mln zł
97,5 mln zł
90,6 mln zł
112 mln zł
122 mln zł
134 mln zł
142 mln zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Lubawa
164 mln zł
Wojskowe Zakłady…
16,4 mln zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
35,4 mln zł
54,2 mln zł
43,6 mln zł
42,5 mln zł
66,6 mln zł
130 mln zł
164 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
9,83 mln zł
23,1 mln zł
23,6 mln zł
16,5 mln zł
16,8 mln zł
30,2 mln zł
16,4 mln zł
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
ROA w 2025 roku:
Lubawa
16%
Wojskowe Zakłady…
3%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
5%
7%
6%
5%
8%
13%
16%
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
2%
7%
8%
5%
4%
8%
3%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa miała zarówno wyższą sumę bilansową, jak i wyższy kapitał własny niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Lubawa
799 mln zł
Wojskowe Zakłady…
255 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
424 mln zł
419 mln zł
432 mln zł
424 mln zł
560 mln zł
757 mln zł
799 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
199 mln zł
196 mln zł
201 mln zł
194 mln zł
222 mln zł
260 mln zł
255 mln zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia miały wyższy wskaźnik zadłużenia niż Lubawa.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Lubawa
26%
Wojskowe Zakłady…
41%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
43%
35%
32%
25%
35%
39%
26%
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
25%
33%
34%
32%
39%
43%
41%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Za 2025 rok firma Lubawa ma tylko szacunek zatrudnienia, który nie wchodzi do porównania.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Lubawa
50+ os.
Wojskowe Zakłady…
473 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
50+ os.
50+ os.
50+ os.
50+ os.
50+ os.
50+ os.
50+ os.
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
453 os.
462 os.
452 os.
439 os.
432 os.
449 os.
473 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa nie ma danych w tej sekcji.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Lubawa
b.d.
Wojskowe Zakłady…
69,8 mln zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
42,9 mln zł
46 mln zł
47,4 mln zł
49,2 mln zł
53,2 mln zł
65,5 mln zł
69,8 mln zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Lubawa
0,08%
Wojskowe Zakłady…
0,81%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
0,41%
0,75%
0,15%
0,08%
0,23%
0,15%
0,08%
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
0,41%
0,41%
1,53%
0,29%
0,52%
0,26%
0,81%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa ma wyższą ocenę wiarygodności (A) niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia (B).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Lubawa
ocena A
Wojskowe Zakłady…
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
ocena A
ocena B
ocena A
ocena A
ocena A
ocena A
ocena A
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
ocena A
ocena A
ocena C
ocena A
ocena B
ocena A
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Wojskowe Zakłady Uzbrojenia.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Lubawa
54,2 mln zł
Wojskowe Zakłady…
11,9 mln zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
11,8 mln zł
15,8 mln zł
18,2 mln zł
20,3 mln zł
26 mln zł
39,7 mln zł
54,2 mln zł
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
12,8 mln zł
11,3 mln zł
11,2 mln zł
10,7 mln zł
10,7 mln zł
13 mln zł
11,9 mln zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Lubawa nie ma danych w tej sekcji.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Lubawa
b.d.
Wojskowe Zakłady…
2,3 mln zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Lubawa
Wojskowe Zakłady Uzbrojenia
2,58 mln zł
3,81 mln zł
3,77 mln zł
2,5 mln zł
2,15 mln zł
5,16 mln zł
2,3 mln zł