katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
STĘPIEŃ CACH KAROLINA
ur. 1990
Podsumowanie
powiązane firmy
5
funkcje
4
przeciętne udziały
27
%
najczęstsza pozycja
wspólnik
Pełnione funkcje
Bcc Company
wspólnik
Bcc Selection
wspólnik
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Cach Invest
wspólnik
zarząd
Funkcja:
wiceprezes zarządu
Fundacja It 2.0
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Fundacja Neurostim
zarząd
Funkcja:
prezes zarządu
Powiązania
Funkcje STĘPIEŃ CACH KAROLINA w organizacjach:
reprezentacja, wspólnik - CACH INVEST
reprezentacja - FUNDACJA NEUROSTIM
reprezentacja - FUNDACJA IT 2.0
wspólnik, reprezentacja - BCC SELECTION
wspólnik - BCC COMPANY
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
18.02.2015
nadal
Cach Invest
0000544116
reprezentacja
22.04.2016
nadal
Fundacja Neurostim
0000614281
reprezentacja
06.06.2017
nadal
Fundacja It 2.0
0000681021
reprezentacja
05.08.2026
nadal
Bcc Selection
0000741160
wspólnik
18.02.2015
nadal
Cach Invest
0000544116
wspólnik
05.08.2026
nadal
Bcc Selection
0000741160
wspólnik
06.08.2026
nadal
Cach Invest
0000544116
wspólnik
03.09.2026
nadal
Bcc Company
0000775634
wspólnik
02.11.2026
nadal
Bcc Company
0000775634
Udziały w organizacjach
Stępień Cach Karolina posiada udziały w 3 spółkach.
50% w
Cach invest
20% w
Bcc company
10% w
Bcc selection
Liczba spółek, w których Stępień Cach Karolina posiadała udziały, prezentowała się następująco:
• 3 spółki w 2026 roku
• 1 spółka w 2025 roku
• 1 spółka w 2024 roku
• 1 spółka w 2023 roku
• 1 spółka w 2022 roku
• 1 spółka w 2021 roku
• 1 spółka w 2020 roku
• 1 spółka w 2019 roku
• 1 spółka w 2018 roku
• 1 spółka w 2017 roku
Przychody
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma BCC Company, a najniższe Fundacja IT 2.0.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
BCC Company
1,92 mln zł
Cach Invest
1,84 mln zł
BCC Selection
1,43 mln zł
Fundacja IT 2.0
918 tys. zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
413 tys. zł
543 tys. zł
1,56 mln zł
1,79 mln zł
1,92 mln zł
Cach Invest
2,26 mln zł
2,26 mln zł
2,69 mln zł
2,29 mln zł
1,97 mln zł
1,84 mln zł
BCC Selection
731 tys. zł
590 tys. zł
1,5 mln zł
1,5 mln zł
1,43 mln zł
Fundacja IT 2.0
402 tys. zł
621 tys. zł
918 tys. zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wynik netto wykazała firma BCC Company, a stratę Cach Invest.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
BCC Company
41 tys. zł
Cach Invest
−36,3 tys. zł
BCC Selection
18,1 tys. zł
Fundacja IT 2.0
18,7 tys. zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
40,4 tys. zł
110 tys. zł
64,1 tys. zł
79,3 tys. zł
41 tys. zł
Cach Invest
460 tys. zł
174 tys. zł
221 tys. zł
−271 tys. zł
−124 tys. zł
−36,3 tys. zł
BCC Selection
119 tys. zł
106 tys. zł
50,8 tys. zł
58,3 tys. zł
18,1 tys. zł
Fundacja IT 2.0
60,8 tys. zł
−4,9 tys. zł
18,7 tys. zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody wykazała firma BCC Company, a najniższe Fundacja IT 2.0.
Najwyższy wynik netto wykazała firma BCC Company, a stratę Cach Invest.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
BCC Company
1,92 mln zł
· 41 tys. zł
Cach Invest
1,84 mln zł
· −36,3 tys. zł
BCC Selection
1,43 mln zł
· 18,1 tys. zł
Fundacja IT 2.0
918 tys. zł
· 18,7 tys. zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
413 tys. zł · 40,4 tys. zł
543 tys. zł · 110 tys. zł
1,56 mln zł · 64,1 tys. zł
1,79 mln zł · 79,3 tys. zł
1,92 mln zł · 41 tys. zł
Cach Invest
2,26 mln zł · 460 tys. zł
2,26 mln zł · 174 tys. zł
2,69 mln zł · 221 tys. zł
2,29 mln zł · −271 tys. zł
1,97 mln zł · −124 tys. zł
1,84 mln zł · −36,3 tys. zł
BCC Selection
731 tys. zł · 119 tys. zł
590 tys. zł · 106 tys. zł
1,5 mln zł · 50,8 tys. zł
1,5 mln zł · 58,3 tys. zł
1,43 mln zł · 18,1 tys. zł
Fundacja IT 2.0
402 tys. zł · 60,8 tys. zł
621 tys. zł · −4,9 tys. zł
918 tys. zł · 18,7 tys. zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą dynamikę przychodów miała Fundacja IT 2.0, a najniższą Cach Invest.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
BCC Company
+7%
Cach Invest
−7%
BCC Selection
−5%
Fundacja IT 2.0
+48%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
+31%
+15%
+7%
Cach Invest
0%
+19%
−14%
−7%
BCC Selection
−19%
0%
−5%
Fundacja IT 2.0
+54%
+48%
Wycena
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą szacunkową wycenę ma firma BCC Company, a najniższą Fundacja IT 2.0.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
BCC Company
1,85 mln zł
Cach Invest
1,72 mln zł
BCC Selection
1,35 mln zł
Fundacja IT 2.0
792 tys. zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
453 tys. zł
888 tys. zł
1,53 mln zł
1,87 mln zł
1,85 mln zł
Cach Invest
3,94 mln zł
2,88 mln zł
3,5 mln zł
2,14 mln zł
1,8 mln zł
1,72 mln zł
BCC Selection
1,03 mln zł
966 tys. zł
1,5 mln zł
1,55 mln zł
1,35 mln zł
Fundacja IT 2.0
607 tys. zł
504 tys. zł
792 tys. zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe przychody operacyjne wykazała firma BCC Company, a najniższe Fundacja IT 2.0.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
BCC Company
1,92 mln zł
Cach Invest
1,84 mln zł
BCC Selection
1,43 mln zł
Fundacja IT 2.0
918 tys. zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
413 tys. zł
543 tys. zł
1,56 mln zł
1,79 mln zł
1,92 mln zł
Cach Invest
2,26 mln zł
2,26 mln zł
2,69 mln zł
2,28 mln zł
1,97 mln zł
1,84 mln zł
BCC Selection
731 tys. zł
590 tys. zł
1,5 mln zł
1,5 mln zł
1,43 mln zł
Fundacja IT 2.0
402 tys. zł
621 tys. zł
918 tys. zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty operacyjne poniosła firma BCC Company, a najniższe Fundacja IT 2.0.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
BCC Company
1,88 mln zł
Cach Invest
1,87 mln zł
BCC Selection
1,41 mln zł
Fundacja IT 2.0
898 tys. zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
369 tys. zł
422 tys. zł
1,47 mln zł
1,7 mln zł
1,88 mln zł
Cach Invest
1,75 mln zł
2,06 mln zł
2,45 mln zł
2,56 mln zł
2,09 mln zł
1,87 mln zł
BCC Selection
591 tys. zł
474 tys. zł
1,44 mln zł
1,44 mln zł
1,41 mln zł
Fundacja IT 2.0
341 tys. zł
626 tys. zł
898 tys. zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą EBITDA wykazała firma BCC Company, a najniższą Cach Invest.
Najwyższy EBIT wykazała firma BCC Company, a najniższy Cach Invest.
Fundacja IT 2.0 nie ma danych w tej sekcji.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
BCC Company
63,4 tys. zł
Cach Invest
−32,1 tys. zł
BCC Selection
27,2 tys. zł
Fundacja IT 2.0
b.d.
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
47,3 tys. zł
121 tys. zł
118 tys. zł
109 tys. zł
63,4 tys. zł
Cach Invest
508 tys. zł
199 tys. zł
246 tys. zł
−284 tys. zł
−120 tys. zł
−32,1 tys. zł
BCC Selection
144 tys. zł
116 tys. zł
63,5 tys. zł
69,9 tys. zł
27,2 tys. zł
Fundacja IT 2.0
Rentowność
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą rentowność aktywów (ROA) osiągnęła Fundacja IT 2.0, a najniższą Cach Invest.
ROA w 2025 roku:
BCC Company
5%
Cach Invest
−3%
BCC Selection
2%
Fundacja IT 2.0
11%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
17%
30%
8%
10%
5%
Cach Invest
44%
13%
16%
−23%
−12%
−3%
BCC Selection
53%
31%
8%
8%
2%
Fundacja IT 2.0
44%
−3%
11%
Bilans
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą sumę bilansową miała firma Cach Invest, a najniższą Fundacja IT 2.0.
Najwyższy kapitał własny miała firma Cach Invest, a najniższy Fundacja IT 2.0.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
BCC Company
781 tys. zł
Cach Invest
1,09 mln zł
BCC Selection
739 tys. zł
Fundacja IT 2.0
169 tys. zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
231 tys. zł
365 tys. zł
821 tys. zł
769 tys. zł
781 tys. zł
Cach Invest
1,04 mln zł
1,34 mln zł
1,38 mln zł
1,18 mln zł
1,07 mln zł
1,09 mln zł
BCC Selection
223 tys. zł
337 tys. zł
605 tys. zł
703 tys. zł
739 tys. zł
Fundacja IT 2.0
138 tys. zł
161 tys. zł
169 tys. zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy wskaźnik zadłużenia miała firma Cach Invest, a najniższy Fundacja IT 2.0.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
BCC Company
27%
Cach Invest
34%
BCC Selection
32%
Fundacja IT 2.0
15%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
80%
57%
45%
31%
27%
Cach Invest
21%
25%
17%
26%
30%
34%
BCC Selection
44%
32%
29%
31%
32%
Fundacja IT 2.0
6%
23%
15%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwięcej pracowników zatrudniała firma BCC Company, a firmy Cach Invest i BCC Selection nie zatrudniały nikogo.
Zatrudnienie w 2025 roku:
BCC Company
3 os.
Cach Invest
0 os.
BCC Selection
0 os.
Fundacja IT 2.0
2 os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
0-2 os.
0-2 os.
2-10 os.
2-10 os.
3 os.
Cach Invest
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
2-10 os.
0 os.
BCC Selection
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0-2 os.
0 os.
Fundacja IT 2.0
0-2 os.
0-2 os.
2 os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższe koszty wynagrodzeń poniosła firma BCC Company, a najniższe BCC Selection.
Fundacja IT 2.0 nie ma danych w tej sekcji.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
BCC Company
281 tys. zł
Cach Invest
270 tys. zł
BCC Selection
166 tys. zł
Fundacja IT 2.0
b.d.
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
5,7 tys. zł
81 tys. zł
174 tys. zł
351 tys. zł
281 tys. zł
Cach Invest
244 tys. zł
485 tys. zł
584 tys. zł
205 tys. zł
265 tys. zł
270 tys. zł
BCC Selection
57,9 tys. zł
75,8 tys. zł
127 tys. zł
158 tys. zł
166 tys. zł
Fundacja IT 2.0
Ryzyko
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najniższe ryzyko niewypłacalności ma Fundacja IT 2.0, a najwyższe BCC Selection.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
BCC Company
0,33%
Cach Invest
0,52%
BCC Selection
0,81%
Fundacja IT 2.0
0,07%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
0,9%
0,81%
1,53%
0,52%
0,33%
Cach Invest
0,15%
0,52%
0,23%
0,52%
0,92%
0,52%
BCC Selection
0,52%
0,52%
0,41%
0,75%
0,81%
Fundacja IT 2.0
0,08%
0,15%
0,07%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższą ocenę wiarygodności (A) ma firma BCC Company, a najniższą (B) Cach Invest, BCC Selection i Fundacja IT 2.0.
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
BCC Company
ocena A
Cach Invest
ocena B
BCC Selection
ocena B
Fundacja IT 2.0
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
ocena D
ocena B
ocena E
ocena D
ocena A
Cach Invest
ocena C
ocena B
ocena B
ocena D
ocena D
ocena B
BCC Selection
ocena D
ocena B
ocena D
ocena D
ocena B
Fundacja IT 2.0
ocena D
ocena C
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy sugerowany kredyt kupiecki ma firma Cach Invest, a najniższy Fundacja IT 2.0.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
BCC Company
74,3 tys. zł
Cach Invest
80,8 tys. zł
BCC Selection
63,6 tys. zł
Fundacja IT 2.0
22,6 tys. zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
11,4 tys. zł
27,3 tys. zł
62,5 tys. zł
73,5 tys. zł
74,3 tys. zł
Cach Invest
123 tys. zł
119 tys. zł
140 tys. zł
88,2 tys. zł
80,3 tys. zł
80,8 tys. zł
BCC Selection
27,4 tys. zł
34,3 tys. zł
59 tys. zł
64,9 tys. zł
63,6 tys. zł
Fundacja IT 2.0
19,8 tys. zł
16 tys. zł
22,6 tys. zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 4 z 5 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Najwyższy podatek dochodowy wykazała firma BCC Company, a Cach Invest i Fundacja IT 2.0 nie wykazały go wcale.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
BCC Company
4,7 tys. zł
Cach Invest
0 zł
BCC Selection
2,6 tys. zł
Fundacja IT 2.0
0 zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
BCC Company
4 tys. zł
10,9 tys. zł
8 tys. zł
14,2 tys. zł
4,7 tys. zł
Cach Invest
46,7 tys. zł
21,6 tys. zł
20,4 tys. zł
0 zł
0 zł
0 zł
BCC Selection
21,1 tys. zł
10,1 tys. zł
4,4 tys. zł
7,4 tys. zł
2,6 tys. zł
Fundacja IT 2.0
0 zł
0 zł
0 zł