katalog firm
branże
pakiety
pobierz dane
api
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
bez rejestracji
zaloguj się
to proste
☰
Podsumowanie
Pełnione funkcje
Powiązania
Udziały w organizacjach
wyniki powiązanych podmiotów
Przychody
Wynik netto
Zysk a przychody
Dynamika przychodów
Wycena
Przychody operacyjne
Koszty operacyjne
EBIT i EBITDA
Rentowność
Bilans
Zadłużenie
Zatrudnienie
Wynagrodzenia
Ryzyko
Wiarygodność
Kredyt kupiecki
Podatek dochodowy
ZAITZ PIOTR
ur. 1974
Podsumowanie
powiązane firmy
3
funkcje
3
przeciętne udziały
b.d.
najczęstsza pozycja
członek zarządu
Pełnione funkcje
Ceva Logistics Cfs Fulfilment
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Ceva Logistics Poland
zarząd
Funkcja:
członek zarządu
Stowarzyszenie Kamczatka
zarząd
Funkcja:
skarbnik
Powiązania
Funkcje ZAITZ PIOTR w organizacjach:
reprezentacja - CEVA LOGISTICS POLAND
reprezentacja - STOWARZYSZENIE KAMCZATKA
reprezentacja - CEVA LOGISTICS CFS FULFILMENT
Powiązanie
Od
Do
Nazwa
KRS
reprezentacja
27.08.2007
nadal
Stowarzyszenie Kamczatka
0000287162
reprezentacja
14.07.2026
nadal
Ceva Logistics Poland
0000119944
reprezentacja
30.09.2026
nadal
Ceva Logistics Cfs Fulfilment
0000440611
Udziały w organizacjach
Zaitz Piotr nie posiada udziałów w żadnych spółkach.
Brak danych o udziałach Zaitz Piotr w spółkach.
Przychody
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland wykazała wyższe przychody niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Przychody za 2025 rok wyniosły:
Ceva Logistics Poland
673 mln zł
Ceva Logistics CFS…
327 mln zł
Przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
425 mln zł
462 mln zł
509 mln zł
669 mln zł
792 mln zł
781 mln zł
673 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
115 mln zł
129 mln zł
190 mln zł
183 mln zł
230 mln zł
274 mln zł
327 mln zł
Wynik netto
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment wykazała zysk netto, a Ceva Logistics Poland stratę.
Wynik netto za 2025 rok wyniósł:
Ceva Logistics Poland
−1,04 mln zł
Ceva Logistics CFS…
22,3 mln zł
Wynik netto powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
−3,39 mln zł
−3,63 mln zł
−8,95 mln zł
2,18 mln zł
−17,7 mln zł
16,2 mln zł
−1,04 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
6,69 mln zł
11 mln zł
12,5 mln zł
15,4 mln zł
11,9 mln zł
22 mln zł
22,3 mln zł
Zysk a przychody
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland wykazała wyższe przychody niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment wykazała zysk netto, a Ceva Logistics Poland stratę.
Przychody i wynik netto za 2025 rok wyniosły:
Ceva Logistics Poland
673 mln zł
· −1,04 mln zł
Ceva Logistics CFS…
327 mln zł
· 22,3 mln zł
Zysk a przychody powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
425 mln zł · −3,39 mln zł
462 mln zł · −3,63 mln zł
509 mln zł · −8,95 mln zł
669 mln zł · 2,18 mln zł
792 mln zł · −17,7 mln zł
781 mln zł · 16,2 mln zł
673 mln zł · −1,04 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
115 mln zł · 6,69 mln zł
129 mln zł · 11 mln zł
190 mln zł · 12,5 mln zł
183 mln zł · 15,4 mln zł
230 mln zł · 11,9 mln zł
274 mln zł · 22 mln zł
327 mln zł · 22,3 mln zł
Dynamika przychodów
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment miała wyższą dynamikę przychodów niż Ceva Logistics Poland.
Zmiana przychodów w 2025 roku wobec poprzedniego:
Ceva Logistics Poland
−14%
Ceva Logistics CFS…
+19%
Dynamika przychodów powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
−1%
+9%
+10%
+31%
+18%
−1%
−14%
Ceva Logistics CFS Fulfilment
+8%
+12%
+47%
−4%
+26%
+20%
+19%
Wycena
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland ma wyższą szacunkową wycenę niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Szacunkowa wycena na koniec 2025 roku:
Ceva Logistics Poland
416 mln zł
Ceva Logistics CFS…
379 mln zł
Wycena powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
269 mln zł
289 mln zł
311 mln zł
424 mln zł
434 mln zł
569 mln zł
416 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
113 mln zł
148 mln zł
201 mln zł
212 mln zł
246 mln zł
331 mln zł
379 mln zł
Przychody operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland wykazała wyższe przychody operacyjne niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Przychody operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Ceva Logistics Poland
671 mln zł
Ceva Logistics CFS…
317 mln zł
Przychody operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
424 mln zł
460 mln zł
508 mln zł
668 mln zł
791 mln zł
779 mln zł
671 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
115 mln zł
129 mln zł
190 mln zł
182 mln zł
226 mln zł
266 mln zł
317 mln zł
Koszty operacyjne
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland poniosła wyższe koszty operacyjne niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Koszty operacyjne za 2025 rok wyniosły:
Ceva Logistics Poland
645 mln zł
Ceva Logistics CFS…
296 mln zł
Koszty operacyjne powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
424 mln zł
462 mln zł
509 mln zł
658 mln zł
783 mln zł
728 mln zł
645 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
106 mln zł
115 mln zł
172 mln zł
162 mln zł
210 mln zł
242 mln zł
296 mln zł
EBIT i EBITDA
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland wykazała zarówno wyższą EBITDA, jak i wyższy EBIT niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
EBITDA za 2025 rok wyniosła:
Ceva Logistics Poland
49,7 mln zł
Ceva Logistics CFS…
24,3 mln zł
EBIT i EBITDA powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
7,06 mln zł
5,98 mln zł
5,72 mln zł
16,3 mln zł
23,4 mln zł
74,2 mln zł
49,7 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
12 mln zł
17,5 mln zł
22,1 mln zł
23,7 mln zł
19,5 mln zł
28,1 mln zł
24,3 mln zł
Rentowność
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment osiągnęła wyższą rentowność aktywów (ROA) niż Ceva Logistics Poland.
ROA w 2025 roku:
Ceva Logistics Poland
0%
Ceva Logistics CFS…
10%
Rentowność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
−2%
−2%
−5%
1%
−4%
4%
0%
Ceva Logistics CFS Fulfilment
16%
20%
15%
15%
9%
15%
10%
Bilans
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland miała wyższą sumę bilansową niż Ceva Logistics CFS Fulfilment, ale niższy kapitał własny.
Suma bilansowa na koniec 2025 roku wyniosła:
Ceva Logistics Poland
360 mln zł
Ceva Logistics CFS…
219 mln zł
Bilans powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
151 mln zł
167 mln zł
171 mln zł
354 mln zł
399 mln zł
396 mln zł
360 mln zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
41,9 mln zł
54,1 mln zł
84,3 mln zł
102 mln zł
129 mln zł
149 mln zł
219 mln zł
Zadłużenie
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland miała wyższy wskaźnik zadłużenia niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Wskaźnik zadłużenia na koniec 2025 roku:
Ceva Logistics Poland
96%
Ceva Logistics CFS…
49%
Zadłużenie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
83%
86%
92%
95%
100%
96%
96%
Ceva Logistics CFS Fulfilment
58%
47%
51%
45%
47%
39%
49%
Zatrudnienie
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland zatrudniała więcej pracowników niż Ceva Logistics CFS Fulfilment.
Zatrudnienie w 2025 roku:
Ceva Logistics Poland
1,7 tys. os.
Ceva Logistics CFS…
1,2 tys. os.
Zatrudnienie powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
1,6 tys. os.
1,6 tys. os.
1,6 tys. os.
1,6 tys. os.
1,8 tys. os.
1,9 tys. os.
1,7 tys. os.
Ceva Logistics CFS Fulfilment
963 os.
986 os.
940 os.
954 os.
1,2 tys. os.
1,2 tys. os.
1,2 tys. os.
Wynagrodzenia
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics Poland nie ma danych w tej sekcji.
Wynagrodzenia za 2025 rok wyniosły:
Ceva Logistics Poland
b.d.
Ceva Logistics CFS…
132 mln zł
Wynagrodzenia powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
Ceva Logistics CFS Fulfilment
47,7 mln zł
54,1 mln zł
70,8 mln zł
77,5 mln zł
101 mln zł
107 mln zł
132 mln zł
Ryzyko
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment ma niższe ryzyko niewypłacalności niż Ceva Logistics Poland.
Ryzyko niewypłacalności według sprawozdania za 2025 rok:
Ceva Logistics Poland
2,3%
Ceva Logistics CFS…
0,75%
Ryzyko powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
2,77%
2,77%
2,77%
2,23%
4,57%
1,12%
2,3%
Ceva Logistics CFS Fulfilment
0,9%
0,52%
0,75%
1,51%
0,52%
0,52%
0,75%
Wiarygodność
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment ma wyższą ocenę wiarygodności (B) niż Ceva Logistics Poland (C).
Ocena wiarygodności płatniczej za 2025 rok:
Ceva Logistics Poland
ocena C
Ceva Logistics CFS…
ocena B
Wiarygodność powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
ocena C
Ceva Logistics CFS Fulfilment
ocena C
ocena C
ocena C
ocena D
ocena C
ocena D
ocena B
Kredyt kupiecki
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment ma wyższy sugerowany kredyt kupiecki niż Ceva Logistics Poland.
Sugerowany kredyt kupiecki według sprawozdania za 2025 rok:
Ceva Logistics Poland
301 tys. zł
Ceva Logistics CFS…
13,5 mln zł
Kredyt kupiecki powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
4,91 mln zł
4,98 mln zł
4,35 mln zł
133 tys. zł
0 zł
2,01 mln zł
301 tys. zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
2,72 mln zł
4,06 mln zł
6 mln zł
7,43 mln zł
8,85 mln zł
12,3 mln zł
13,5 mln zł
Podatek dochodowy
Wykresy obejmują 2 z 3 powiązanych podmiotów, pozostałe nie mają danych finansowych w KRS.
Firma Ceva Logistics CFS Fulfilment wykazała wyższy podatek dochodowy niż Ceva Logistics Poland.
Podatek dochodowy za 2025 rok wyniósł:
Ceva Logistics Poland
597 tys. zł
Ceva Logistics CFS…
4,02 mln zł
Podatek dochodowy powiązanych podmiotów
Podmiot
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
Ceva Logistics Poland
2,26 mln zł
1,96 mln zł
3,37 mln zł
−1,57 mln zł
−5,27 mln zł
5,31 mln zł
597 tys. zł
Ceva Logistics CFS Fulfilment
2,33 mln zł
3,54 mln zł
5,31 mln zł
4,89 mln zł
2,91 mln zł
8,52 mln zł
4,02 mln zł