SAVOURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001171030 NIP 9512620733 REGON 541656121

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
7 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
93 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-52 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
58 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ, 36
Kod pocztowy
02-797
Rejestracja
2025-05-06
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
25mailrasa@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ ZAGRANICZNA
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Savoure osiągnęła 93 235 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 93 135 zł. Pozostałe przychody to 100 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 145 375 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 52 140 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 93 235 zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -52 140 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Savoure wynosi 57 892 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 57 892 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji Savoure.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 25 listopada 2025 (MSiG nr 228/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1448236. SAVOURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001171030. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 06.05.2025. [WA.XIII NS-REJ.KRS/63099/25/770]
    Rzuć okiem MSiG 228/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/63099/25/770 Nr ogłoszenia: 1448236
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 14.11.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: D Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. TUNCHYK 2. ALENA 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 2 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ wpisać: 5. 75 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3 750,00 ZŁOTYCH 2 1. BURLIŃSKI 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1 250,00 ZŁOTYCH 6. NIE
  2. Poz. 381432. SAVOURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001171030. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 06.05.2025. [WA.XIII NS-REJ.KRS/25157/25/899]
    MSiG 93/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/25157/25/899 Nr ogłoszenia: 381432
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 06.05.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. SAVOURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. k POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ nr domu 36 nr lokalu 112B kod pocztowy 02-797 poczta WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej 25MAILRASA@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 30.04.2025 R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. TUNCHYK 2. ALENA 3. [ukryto] 5. 2 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 ZŁ 6. TAK Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. TUNCHYK 2. ALENA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 96 22 Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE PIELĘGNACJI URODY I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ KOSMETYCZNA 1 2. 96 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA INDYWIDUALNA 2 2. 86 OPIEKA ZDROWOTNA 3 2. 56 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 4 2. 47 HANDEL DETALICZNY 5 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 6 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 7 2. 14 PRODUKCJA ODZIEŻY

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Savoure nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Savoure wynosi 1,67%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,520% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,67% w 2025 roku.
• 0,15% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Savoure charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Savoure wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 4 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 59 467 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Savoure wyniosły 144 473 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 41,2% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 59 467 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 41,2% w 2025 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Savoure wyniosła 6540 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 6540 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 6540 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -47 140 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 53 680 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 6540 zł sumy bilansowej i -47 140 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -797,23%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -55,12%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -55,92%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Savoure wyniosły 53 680 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 6540 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 820,8%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 53 680 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 821% w 2025 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Savoure wynoszą 6540 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Savoure wynoszą 144 473 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 59 467 zł, czyli 41% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 57 625 zł, czyli 40% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 27 381 zł, czyli 19% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 144 tys. zł w 2025 roku
• 0 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro), zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Savoure wykazała przychody na poziomie 93 235 zł.

Wyniki na tle rynku "PRODUKCJA ODZIEŻY" (14)

Brak danych o wynikach na tle rynku.


Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 93 135,20
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 144 472,87
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 27 380,58
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 59 467,45
IV. Pozostałe koszty 57 624,84
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 100,00
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 902,47
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) -52 140,14

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Savoure składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 84 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−2 mies. 24 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Tunchyk Alena posiada 75 udziałów, które stanowią 75% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Burliński Mateusz posiada 25 udziałów, które stanowią 25% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 14.11.2025 jest Tunchyk Alena kontrolująca 100% udziałów.
icon custom:bullet-chevron
W okresie od 06.05.2025 do 14.11.2025 najwięcej udziałów posiadała Tunchyk Alena (100%).

Reprezentacja