BE-SAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001168822 NIP 6131596410 REGON 541504718

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
81 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
75 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
534 tys.
zł
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
UNIEGOSZCZ
Adres
UL. 1 MAJA, 48B
Kod pocztowy
59-800
Rejestracja
2025-04-18
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 74 632 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 74 632 zł w 2025 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji be-Safe wynosi 533 909 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 59 338 zł a 1 038 103 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 533 909 zł w 2025 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji be-Safe.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 2 maja 2025 (MSiG nr 84/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 329278. BE-SAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001168822. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.04.2025. [WR.IX NS-REJ.KRS/7089/25/691]
    MSiG 84/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/7089/25/691 Nr ogłoszenia: 329278
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 18.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. BE-SAFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat LUBAŃSKI gmina LUBAŃ miejscowość UNIEGOSZCZ 2. miejscowość UNIEGOSZCZ ulica UL. 1 MAJA nr domu 48B kod pocztowy 59-800 poczta UNIEGOSZCZ kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.04.2025 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. PIWOWARSKI 2. CYPRIAN 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ 6. NIE 2 1. PIWOWARSKA 2. HELENA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ 2. Kapitał ni został pokryty Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. PIWOWARSKA 2. HELENA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 85 59 D POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 1 2. 74 99 Z WSZELKA POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 2. 86 99 D DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE POZOSTAŁEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
be-Safe nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji be-Safe wynosi 0,15%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,15% w 2025 roku.
• 0,15% w 2024 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
be-Safe charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla be-Safe wynosi 20 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 15 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 28 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 15 tys. zł a 28 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 20 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 15 tys. zł w 2025 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 28 tys. zł w 2025 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów be-Safe wyniosła 80 987 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 80 987 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 80 987 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 79 632 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1355 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 80 987 zł sumy bilansowej i 79 632 zł kapitału własnego w 2025 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 92,15%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93,72%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania be-Safe wyniosły 1355 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 80 987 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 1,7%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1355 zł w 2025 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 2% w 2025 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja be-Safe ma 1355 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 1355 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji be-Safe wynoszą 80 987 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja be-Safe nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja be-Safe wykazała zysk netto większy niż 80% organizacji z branży "Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 19% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 83% organizacji z branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 1 pozycja
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 74 631,82

Pełne sprawozdania finansowe organizacji be-Safe składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 76 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
+2 mies. 16 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Piwowarska Helena posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Piwowarski Cyprian posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 18.04.2025) są:
• Piwowarski Cyprian (50% udziałów)
• Piwowarska Helena (50% udziałów)

Reprezentacja