Organizacja Rs10 Security osiągnęła 77 796 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 77 796 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 8881 zł.
Zysk netto wyniósł 68 915 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 77 796 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 77 796 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 68 915 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 68 915 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Rs10 Security wynosi 382 960 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
55 436 zł a 964 810 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 382 960 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 382 960 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Rs10 Security wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Rs10 Security wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2025 roku. • 0,06% w 2024 roku.
Wiarygodność firmy
Rs10 Security charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Rs10 Security wynosi 12 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 26 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 26 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 12 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 12 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 26 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1525
zł.
Koszty operacyjne Rs10 Security wyniosły
2065
zł.
Wynagrodzenia stanowią
74%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
1525 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1525 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
73.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
74% w 2025 roku •
0% w 2024 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Rs10 Security wyniosła 81 155 zł.
a
ktywa obrotowe to 81 155 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 81 155 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 73 915 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7240 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 81 155 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 81 155 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 85%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 93%.
Marża operacyjna wyniosła 97%.
Marża netto wyniosła 89%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 85 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 93 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 97 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 89 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Rs10 Security wyniosły 7240 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 81 155 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 9%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7240 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7240 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 9% w 2025 roku • 0% w 2024 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Rs10 Security wykazała przychody na poziomie 77 796 zł.
Organizacja zarobiła 75 731 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6816 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 68 915 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 6816 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6816 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku