COME AND STAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001112808 NIP 6772512163 REGON 528982454

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
9 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
45 tys.
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-5 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
29 tys.
zł
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
KRAKÓW
Adres
PLAC INWALIDÓW, 8
Kod pocztowy
30-033
Rejestracja
2024-06-26
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Come AND Stay osiągnęła 44 571 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 42 994 zł. Pozostałe przychody to 1576 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 49 963 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 5392 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 44 571 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -5392 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Come AND Stay wynosi 28 600 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 28 600 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Come AND Stay.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 września 2025 (MSiG nr 171/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1129140. COME AND STAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001112808. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.06.2024. [RDF/787816/25/121]
    MSiG 171/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/787816/25/121 Nr ogłoszenia: 1129140
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 26.06.2024 DO 31.12.2024
  2. Poz. 1129139. COME AND STAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001112808. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.06.2024. [RDF/787815/25/409]
    MSiG 171/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/787815/25/409 Nr ogłoszenia: 1129139
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 26.06.2024 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1129138. COME AND STAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001112808. SYSTEM, wpis do rejestru: 26.06.2024. [RDF/787815/25/8]
    MSiG 171/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/787815/25/8 Nr ogłoszenia: 1129138
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    X V. W P I S Y D O W dniu 16.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.07.2025 okres OD 26.06.2024 DO 31.12.2024
  4. Poz. 667823. COME AND STAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001112808. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 26.06.2024. [KR.XI NS-REJ.KRS/20017/24/156]
    MSiG 133/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/20017/24/156 Nr ogłoszenia: 667823
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 26.06.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. COME AND STAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica PLAC INWALIDÓW nr domu 8 nr lokalu 14 kod pocztowy 30-033 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 24.06.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. PANCHENKO 2. TETIANA 3. [ukryto] 5. 80 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4000 PLN 6. NIE 2 1. MELUCH 2. ELIZAWETA 3. [ukryto] 5. 20 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1000 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. PANCHENKO 2. TETIANA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. MELUCH 2. ELIZAWETA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci 1 1. ZARECHANSKA 2. KATERYNA 3. [ukryto] 4. PROKURA ODDZIELNA Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 96 02 Z FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE 1 2. 74 90 Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA 2 2. 81 29 Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE 3 2. 93 29 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ ROZRYWKOWA I REKREACYJNA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Come AND Stay nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Come AND Stay wynosi 0,90%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,750% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,90% w 2024 roku.
• 0,15% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Come AND Stay charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Come AND Stay wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 2 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Come AND Stay wyniosły 49 798 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Come AND Stay wyniosła 9049 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 5649 zł.
icon custom:bullet-chevron
Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy to 3400 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 9049 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to -392 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9441 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 9049 zł sumy bilansowej i -392 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -59,59%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -15,83%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -12,1%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Come AND Stay wyniosły 9441 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 9049 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 104,3%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 9441 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 104% w 2024 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Come AND Stay ma 9441 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część, 9441 zł (100%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Come AND Stay wynoszą 5649 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Come AND Stay nie wykazała kredytów ani pożyczek (0 zł). Druk uproszczony nie wydziela innych zobowiązań finansowych (np. leasingu), więc długu netto nie podajemy.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Come AND Stay wynoszą 49 798 zł (łączne koszty wykazane w druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 46 066 zł, czyli 93% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to amortyzacja: 2213 zł, czyli 4% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 1520 zł, czyli 3% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 50 tys. zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2024 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: pozostałe koszty (druk mikro), amortyzacja, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Come AND Stay wykazała przychody na poziomie 44 571 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Come AND Stay wykazała zysk netto większy niż 32% organizacji z branży "Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 29% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 24% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 24% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 21% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 99% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 13 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 42 994,24
1. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 49 798,26
I. Amortyzacja 2 212,77
II. Zużycie materiałów i energii 1 519,64
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 46 065,85
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 1 576,49
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 164,63
- aktualizacja wartości aktywów 0,00
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) -5 392,16

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Come AND Stay składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 1 dzień po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 1 dzień po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Panchenko Tetiana posiada 80 udziałów, które stanowią 80% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Meluch Elizaweta posiada 20 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 26.06.2024 jest Panchenko Tetiana kontrolująca 80% udziałów.

Reprezentacja