Fotowoltaika konwersja promieniowania słonecznego na energię elektryczną|Turbiny wiatrowe przekształcanie energii wiatru na prąd|Magazyny energii przechowywanie energii dla bilansowania OZE|Zielony wodór produkcja wodoru z energii OZE|Doradztwo dla inwestorów i banków w sektorze OZE
R2Energy Wind Farm Dolice to prężnie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w realizacji projektów związanych z odnawialnymi źródłami energii (OZE). Zespół liczący niemal 30 ekspertów działa z biur zlokalizowanych w Warszawie i Zabrzu. Początkowo firma skupiała się na wielkoskalowej fotowoltaice, ale z czasem rozszerzyła swoją działalność na inne technologie OZE, takie jak turbiny wiatrowe, magazyny energii oraz zielony wodór.Firma realizuje wiele specjalistycznych projektów, w tym liczne parki solarne, które po wybudowaniu zasilą tysiące gospodarstw domowych. Wśród tych projektów można wymienić Wróblewo Solar Park, Piasek Solar Park, Racławki Solar Park, Tucznawa Solar Park i Wieluń Południe Solar Park. Każdy z tych projektów jest dokładnie przygotowany, przemyślany i zlokalizowany w strategicznych miejscach umożliwiających maksymalne wykorzystanie energii odnawialnej.R2Energy oferuje kompleksowe rozwiązania, które przyczyniają się do tworzenia czystszej i bardziej zrównoważonej przyszłości. W projektach wykorzystuje nowoczesne technologii, w tym panele fotowoltaiczne przetwarzające promieniowanie słoneczne na energię elektryczną, turbiny wiatrowe zmieniające energię wiatru na prąd, a także magazyny energii pozwalające na przechowywanie nadwyżek energii i zielony wodór, który powstaje w procesie elektrolizy wody.Unikalność R2Energy polega na ich zdolności do integrowania różnych technologii OZE, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów naturalnych. Dodatkowo, firma oferuje doradztwo dla inwestorów i banków działających w sektorze odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu ich projekty są jeszcze bardziej efektywne i opłacalne. Dzięki wsparciu doświadczonego i zaangażowanego zespołu, R2Energy nie tylko dostarcza zaawansowane technologicznie rozwiązania, ale również aktywnie przyczynia się do zrównoważonego rozwoju energetycznego kraju.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja R2energy Wind Farm Dolice osiągnęła 0,35 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 0,35 zł.
Całkowite koszty wyniosły 11 973 zł.
Strata netto wyniosła 11 973 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 0,35 zł w 2025 roku. • 0,30 zł w 2024 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi
11 088 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -11 973 zł w 2025 roku. • -885 zł w 2024 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji R2energy Wind Farm Dolice wynosi 0,23 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi
3033 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 0,23 zł w
2025 roku. • 3033 zł w
2024 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT R2energy Wind Farm Dolice wynosi -7 tys. zł.
EBITDA R2energy Wind Farm Dolice wynosi -7 tys. zł.
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi
6730 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -7365 zł w
2025 roku. • -635 zł w
2024 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
6730 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -7365 zł w
2025 roku. • -635 zł w
2024 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w R2energy Wind Farm Dolice.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 5 obwieszczeń
dotyczących organizacji R2energy Wind Farm Dolice.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 8 września 2025 (MSiG nr 173/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
5
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
5 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1173055. R2ENERGY WIND FARM DOLICE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001083394. SYSTEM, wpis do rejestru:
23.01.2024.
[RDF/791250/25/602]
MSiG 173/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 23.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1173054. R2ENERGY WIND FARM DOLICE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001083394. SYSTEM, wpis do rejestru:
23.01.2024.
[RDF/791250/25/201]
MSiG 173/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 23.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 1173053. R2ENERGY WIND FARM DOLICE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001083394. SYSTEM, wpis do rejestru:
23.01.2024.
[RDF/791249/25/598]
MSiG 173/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 22.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 22.07.2025 okres OD
23.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 286909. R2ENERGY WIND FARM DOLICE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001083394. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.01.2024.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/14172/24/455]
Rzuć okiemMSiG 76/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 08.04.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. KRA
2. MAREK MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 PLN 6. NIE
2 1. RZESZOTARSKI 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 50
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 PLN
6. NIE wpisać: 3 1. FUNDACJA RODZINNA RZESZOTARSKICH 3. 525568903 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ 6. NIE 4 1. FUNDACJA
RODZINNA KRAS 3. 525960392 5. 50 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
Poz. 62479. R2ENERGY WIND FARM DOLICE
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001083394. SĄD REJONOWY DLA
M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 23.01.2024.
[WA.XIV NS-REJ.KRS/4339/24/173]
MSiG 23/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
2 W dniu 23.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. R2ENERGY
WIND FARM DOLICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina
WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. BIAŁOSTOCKA
nr domu 20 nr lokalu 45 kod pocztowy 03-741 poczta
WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej KONTAKT@R2ENERGY.PL 4. Adres strony
internetowej WWW.R2ENERGY.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 19.01.2024 R. Rub. 5. 1. CZAS
NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW
Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KRAS 2. MAREK MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ
WARTOŚCI 2.500,00 PLN 6. NIE 2 1. RZESZOTARSKI
2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał
spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. KRAS 2. MAREK MATEUSZ 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. RZESZOTARSKI
S 2. RAFAŁ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU
6. NIE
- Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 35 11
Z WYTWARZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ 1 2. 35
12 Z PRZESYŁANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ 2 2. 35
- 13 Z DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ
3 2. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
R2energy Wind Farm Dolice nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji R2energy Wind Farm Dolice wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,015% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2025 roku. • 0,41% w 2024 roku. • 0,23% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
R2energy Wind Farm Dolice charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla R2energy Wind Farm Dolice wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0,01 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0,01 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0,01 zł w 2025 roku. • 823 zł w 2024 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne R2energy Wind Farm Dolice wyniosły
7366 zł.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Całkowita wartość aktywów R2energy Wind Farm Dolice wyniosła 377 301 zł.
Aktywa trwałe to 308 038 zł.
Aktywa obrotowe to 69 263 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 377 301 zł.
Kapitał (fundusz) własny to -7858 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 385 158 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 293 685 zł rocznie.
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 11 973 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 377 301 zł sumy bilansowej i -7858 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 83 616 zł sumy bilansowej i 4115 zł kapitału własnego w 2024 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
2 punkty procentowe rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
174 punkty procentowe rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
1 892 773 punkty procentowe rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
3 125 780 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania R2energy Wind Farm Dolice wyniosły 385 158 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 377 301 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 102,1%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 305 658 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 385 158 zł w 2025 roku • 79 501 zł w 2024 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi
7 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 102% w 2025 roku • 95% w 2024 roku
Wierzyciele
Organizacja R2energy Wind Farm Dolice ma 385 158 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
Największa część, 382 020 zł (99%), to pozostali - wierzyciele, których sprawozdanie nie rozbija (jeśli są pożyczki od spółki dominującej lub spółek z nią powiązanych, siedzą tutaj).
Nie jest winna nic (0 zł): państwu, pracownikom, bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
Z całości 382 020 zł (99%) ma termin spłaty ponad rok.
Zobowiązania razem
385 tys. zł
z rezerwami i rozliczeniami, według bilansu
99%
Dostawcy
faktury za towary i usługi
738 zł
<1%
Rezerwy i rozliczenia
bez konkretnego wierzyciela
2 tys. zł
<1%
Pozostali
sprawozdanie tego nie rozbija
382 tys. zł
99%
W roku 2025 99% zobowiązań to „pozostali”, część, której sprawozdanie nie dzieli na wierzycieli.
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej zmalał z 99% (2024) do 0% (2025).
W roku 2023 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji R2energy Wind Farm Dolice wynosi 93,85 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Organizacja nie wykazała zapasów, więc płynność szybka jest równa bieżącej i wynosi 93,85.
Płynność gotówkowa wynosi 0,34, czyli same środki pieniężne pokrywają 34% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 0,41 miesiąca.
Aktywa obrotowe (69 263 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (738 zł) o 68 525 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
69 tys. zł
738 zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Do zapłaty w ciągu roku
zobowiązania krótkoterminowe
gotówka od ręki: 250 zł należności i inne: 69 tys. zł poziom zobowiązań krótkoterminowych
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 93,85 zł, z czego 0,34 zł w gotówce.
93,85
płynność bieżąca
0,34
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 93,85 w 2025 roku • 24,63 w 2024 roku
Obsługa długu
Organizacja R2energy Wind Farm Dolice: dług wobec banków i pożyczkodawców 0 zł, gotówka 250 zł. Do tego 382 020 zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (spółka dominująca i spółki z nią powiązane) - nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, dlatego długu netto (po odjęciu gotówki) nie podajemy.
Koszty odsetek: 4608 zł. Zysk operacyjny (EBIT) jest ujemny - odsetki bez pokrycia w zysku.
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 385 158 zł - sekcja Zadłużenie.
Dług a gotówkazobowiązania wobec grupy
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 382 tys. zł. Nie wiadomo, ile z tego to pożyczki, więc długu netto nie podajemy.
0 zł250 zł
dług wobec banków i pożyczkodawców0 zł
gotówka250 zł
Zysk a odsetkistrata operacyjna
nie starczamały zapasz zapasem
≪
0136+
Koszty odsetek: 5 tys. zł. Strata operacyjna - odsetki bez pokrycia w zysku.
W roku 2025 organizacja miała też 382 tys. zł zobowiązań wobec grupy kapitałowej (poza wykresem), więc długu netto za ten rok nie podajemy.
W roku 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki: • 2025: strata operacyjna • 2024: strata operacyjna • 2023: bez kosztów odsetek
Cykl konwersji gotówki
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 37 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł).
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Rotacja zobowiązań
luki płatniczej nie da się policzyć - za ten okres nie ma rotacji należności (DSO)
37 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 37 dniach
Rotacja zapasów
ile dni zapasy leżą w magazynie
firma nie wykazała zapasów w tym okresie (0 zł)
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 37 dni w 2025 roku • 400 dni w 2024 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji R2energy Wind Farm Dolice wynoszą 7365 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 7365 zł, czyli 100% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych
Koszty działalności operacyjnej7 tys. zł
Usługi obce7 tys. zł · 100%
Amortyzacja0 zł · 0%
Zużycie materiałów i energii0 zł · 0%
Podatki i opłaty0 zł · 0%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł · 0%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Pozostałe koszty rodzajowe0 zł · 0%
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły: • 7 tys. zł w 2025 roku • 635 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największą kategorię z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja R2energy Wind Farm Dolice wykazała przychody na poziomie 0,35 zł.
Organizacja R2energy Wind Farm Dolice wykazała zysk netto większy niż 48% organizacji z branży "Wytwarzanie energii elektrycznej".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 49% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 51% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 16% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 3% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 48% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 49% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 51% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 16% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 3% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:0,00
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej7 365,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce7 365,00
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)0,00
V. Wynagrodzenia0,00
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VII. Pozostałe koszty rodzajowe0,00
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-7 365,00
D. Pozostałe przychody operacyjne0,35
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne0,35
E. Pozostałe koszty operacyjne0,54
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne0,54
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)-7 365,19
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe4 607,55
I. Odsetki, w tym: (+1)4 607,55
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne0,00
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)-11 972,74
J. Podatek dochodowy0,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-11 972,74
Pełne sprawozdania finansowe organizacji R2energy Wind Farm Dolice składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 11 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 30 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-11
dni względem terminu
1
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−1 mies.15-06-2026
2024
+7 dni22-07-2025
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Udziałowcy
Fundacja Rodzinna Rzeszotarskich posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Fundacja Rodzinna Kras posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
Największymi udziałowcami (od 08.04.2024) są: • Fundacja Rodzinna Kras (50% udziałów) • Fundacja Rodzinna Rzeszotarskich (50% udziałów)
Najwięksi udziałowcy w okresie od 23.01.2024 do 08.04.2024: • Kras Marek (50% udziałów) • Rzeszotarski Rafał (50% udziałów)