NUTRYCURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001082921 NIP 6793289055 REGON 527519790

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
b.d.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
19 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
228 tys.
Info
Województwo
MAŁOPOLSKIE
Miejscowość
KRAKÓW
Adres
UL. KALWARYJSKA, 18
Kod pocztowy
30-504
Rejestracja
2024-01-22
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 19 257 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 19 257 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Nutrycure wynosi 228 267 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 190 222 zł a 266 311 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 228 267 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Nutrycure mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 2 obwieszczenia dotyczące organizacji Nutrycure.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 15 stycznia 2025 (MSiG nr 9/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
2 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
2 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 29290. NUTRYCURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001082921. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.01.2024. [KR.XI NS-REJ.KRS/38473/24/457]
    Rzuć okiem MSiG 9/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/38473/24/457 Nr ogłoszenia: 29290
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 08.01.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 8. Kapitał spółki wykreślić: 2. Kapita został pokryty S
  2. Poz. 59440. NUTRYCURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001082921. SĄD REJONOWY DLA KRAKOWA ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE, XI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 22.01.2024. [KR.XI NS-REJ.KRS/1975/24/246]
    MSiG 22/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: KR.XI NS-REJ.KRS/1975/24/246 Nr ogłoszenia: 59440
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 22.01.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. NUTRYCURE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAŁOPOLSKIE powiat KRAKÓW gmina KRAKÓW miejscowość KRAKÓW 2. miejscowość KRAKÓW ulica UL. KALWARYJSKA nr domu 18 nr lokalu 3 kod pocztowy 30-504 poczta KRAKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 21.01.2024 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. HAMUDA 2. PAWEŁ GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 ZŁ 6. NIE 2 1. OLSZAR 2. IZABELA EMILIA 3. [ukryto] 5. 25 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2500 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ 2. Kapitał nie został pokr Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. HAMUDA 2. PAWEŁ GRZEGORZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. OLSZAR 2. IZABELA EMILIA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 56 29 Z POZOSTAŁA USŁUGOWA DZIAŁALNOŚĆ GASTRONOMICZNA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Nutrycure nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Nutrycure wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,29% w 2024 roku.
• 0,26% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Nutrycure charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Nutrycure wynosi 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 4 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 4 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 4 tys. zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 4 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o aktywach dla organizacji Nutrycure za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o pasywach dla organizacji Nutrycure za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o sumie bilansowej aktywów za ostatnie lata.

Rentowność

Brak danych o rentowności.


Zadłużenie

Brak danych o zadłużeniu.


Płynność finansowa

Brak danych o płynności finansowej.


Cykl konwersji gotówki

Brak danych o cyklu konwersji gotówki.


Struktura kosztów

Brak danych o strukturze kosztów.


Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Nutrycure wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Pozostała usługowa działalność gastronomiczna".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 1 pozycja
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) 19 257,00

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Nutrycure składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 235 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 235 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+7 mies. 25 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Olszar Izabela posiada 25 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Hamuda Paweł posiada 25 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 22.01.2024) są:
• Hamuda Paweł (50% udziałów)
• Olszar Izabela (50% udziałów)

Reprezentacja