Organizacja KKL 1 osiągnęła 228 213 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 189 946 zł. Pozostałe przychody to 38 267 zł.
Całkowite koszty wyniosły 269 526 zł.
Strata netto wyniosła 79 580 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 228 213 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 228 213 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -79 580 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -79 580 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji KKL 1 wynosi 152 142 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 570 532 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 152 142 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 152 142 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w KKL 1.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji KKL 1 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji KKL 1 wynosi 0,26%. To oznacza, że firma ma szansę 0,26% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,200% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,26% w 2024 roku. • 0,06% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
KKL 1 charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla KKL 1 wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2023 a 2024 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne KKL 1 wyniosły
209 648
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów KKL 1 wyniosła 1 221 966 zł.
a
ktywa obrotowe to 95 029 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 1 126 937 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 221 966 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -74 580 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 296 546 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 221 966 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 221 966 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -7%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 107%.
Marża operacyjna wyniosła -10%.
Marża netto wyniosła -35%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -7 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 107 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -35 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania KKL 1 wyniosły 1 296 546 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 221 966 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 106%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 296 546 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 296 546 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 106% w 2024 roku • 0% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja KKL 1 wykazała przychody na poziomie 228 213 zł.
Organizacja zarobiła -79 580 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -79 580 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja KKL 1 wykazała zysk netto większy niż 13% organizacji z branży "Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane".
Organizacja wykazała przychód większy niż 43% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 79% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 24% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 13% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 43% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 62% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 79% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 266 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 266 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 266 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+266
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
+8 mies. 26 dni07-04-2026
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kruszewski Kamil posiada 50
udziałów,
które stanowią
50.0% firmy.