BALSAMMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001052377 NIP 5273070628 REGON 526097162

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
157 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
1,3 mln
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-567 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
789 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
UL. GOLESZOWSKA, 1
Kod pocztowy
01-249
Rejestracja
2023-08-11
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTACJI UPRAWNIONYCH JEST 2 (DWÓCH) CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Balsammedica osiągnęła 1 263 128 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 1 263 128 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 1 830 247 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 567 119 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 1 263 128 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -567 119 zł w 2024 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Balsammedica wynosi 789 132 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 789 132 zł w 2024 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Balsammedica wynosi -517 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Balsammedica wynosi -328 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -516 522 zł w 2024 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• -327 522 zł w 2024 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 3 obwieszczenia dotyczące organizacji Balsammedica.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 9 września 2025 (MSiG nr 174/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
3 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
3 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1181919. BALSAMMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001052377. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.08.2023. [RDF/792396/25/817]
    MSiG 174/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/792396/25/817 Nr ogłoszenia: 1181919
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 12.07.2023 DO 31.12.2024
  2. Poz. 1181918. BALSAMMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001052377. SYSTEM, wpis do rejestru: 11.08.2023. [RDF/792396/25/416]
    MSiG 174/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/792396/25/416 Nr ogłoszenia: 1181918
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 25.07.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 25.07.2025 okres OD 12.07.2023 DO 31.12.2024
  3. Poz. 1139100. BALSAMMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001052377. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 11.08.2023. [WA.XIII NS-REJ.KRS/41099/23/608]
    MSiG 175/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/41099/23/608 Nr ogłoszenia: 1139100
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 11.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. BALSAMMEDICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. GOLESZOWSKA nr domu 1 nr lokalu U5 kod pocztowy 01-249 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 12.07.2023, NOTARIUSZ RAFAŁ BRANDT, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, REP. A NR 2927/2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. BALSAM 2. PAWEŁ 3. [ukryto] 5. 400 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 20.000,00 ZŁ 6. NIE 2 1. STRZELEC 2. JADWIGA 3. [ukryto] 5. 300 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 15.000,00 ZŁ 6. NIE 3 1. GRABOWSKI 2. MARCIN DOMINIK 3. [ukryto] 5. 200 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 10.000,00 ZŁ 6. NIE 4 1. LEMAŃSKA 2. ANETA 3. [ukryto] 5. 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółk 1. 50000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO, DO REPREZENTACJI SPÓŁKI OL- UPRAWNIONY JEST CZŁONEK ZARZĄDU SAMODZIELNIE. W PRZYPADKU ZARZĄDU WIELOOSOBOWEGO DO REPREZENTACJI UPRAWNIONYCH JEST 2 (DWÓCH) CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE ALBO JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. BALSAM 2. PAWEŁ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. GRABOWSKI 2. MARCIN DOMINIK 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 86 22 Z PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA 1 2. 72 19 Z BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE W DZIEDZINIE POZOSTAŁYCH NAUK PRZYRODNICZYCH I TECHNICZNYCH 2 2. 86 90 E POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE OPIEKI ZDROWOTNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Balsammedica nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Balsammedica wynosi 1,53%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,270% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 1,53% w 2024 roku.
• 0,26% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Balsammedica charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Balsammedica wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 51 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 51 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 51 tys. zł w 2024 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 345 790 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Balsammedica wyniosły 1 779 651 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 19,4% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 345 790 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 19,4% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Balsammedica wyniosła 156 791 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 156 791 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 156 791 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -517 119 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 673 909 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 156 791 zł sumy bilansowej i -517 119 zł kapitału własnego w 2024 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -361,7%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -40,89%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -44,9%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Balsammedica wyniosły 673 909 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 156 791 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 429,8%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 673 909 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 430% w 2024 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Balsammedica wynosi 1,27 - aktywa obrotowe z zapasem pokrywają zobowiązania krótkoterminowe - płynność jest na bezpiecznym poziomie.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 1,03, czyli same środki pieniężne pokrywają 103% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (156 791 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (123 314 zł) o 33 477 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 1,27 w 2024 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Balsammedica wynosi 3 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 33 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 37 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi -30 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi -34 dni.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 7008 zł, z czego 7008 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 3 dni w 2024 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Balsammedica wynoszą 1 762 196 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 1 151 504 zł, czyli 65% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 312 476 zł, czyli 18% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to amortyzacja: 189 000 zł, czyli 11% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 1,8 mln zł w 2024 roku
• 0 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), amortyzacja. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja Balsammedica wykazała zysk netto większy niż 2% organizacji z branży "Praktyka lekarska specjalistyczna".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 52% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 35% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 95% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 6% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0,01%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 52% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 35% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2024 był wyższy niż 95% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 6% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2024 była wyższa niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0,01%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 20 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 1 259 144,76
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 1 259 144,76
B. Koszty działalności operacyjnej 1 762 196,03
I. Amortyzacja 189 000,00
II. Zużycie materiałów i energii 66 436,23
III. Usługi obce 1 151 504,31
IV. Podatki i opłaty, w tym: 1 014,00
V. Wynagrodzenia 312 476,35
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 33 313,71
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 8 451,43
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -503 051,27
D. Pozostałe przychody operacyjne 3 983,42
IV. Inne przychody operacyjne 3 983,42
E. Pozostałe koszty operacyjne 17 454,52
III. Inne koszty operacyjne 17 454,52
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -516 522,37
H. Koszty finansowe 50 596,24
IV. inne 50 596,24
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -567 118,61
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -567 118,61

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Balsammedica składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 10 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 10 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+10 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Balsam Paweł posiada 400 udziałów, które stanowią 40% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Strzelec Jadwiga posiada 300 udziałów, które stanowią 30% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Grabowski Marcin posiada 200 udziałów, które stanowią 20% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Lemańska Aneta posiada 100 udziałów, które stanowią 10% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 11.08.2023 jest Balsam Paweł kontrolujący 40% udziałów.

Reprezentacja