Organizacja STM Logistics osiągnęła 743 705 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 743 705 zł.
Całkowite koszty wyniosły 746 708 zł.
Strata netto wyniosła 3004 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
302 394 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 743 705 zł w 2025 roku. • 786 542 zł w 2024 roku. • 138 916 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
112 414 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -3004 zł w 2025 roku. • 187 970 zł w 2024 roku. • -227 831 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji STM Logistics wynosi 454 780 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
182 532 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 454 780 zł w
2025 roku. • 1 232 843 zł w
2024 roku. • 89 716 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT STM Logistics wynosi 9 tys. zł.
EBITDA STM Logistics wynosi 9 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
118 389 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 9230 zł w
2025 roku. • 209 548 zł w
2024 roku. • -227 548 zł w
2023 roku.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
1652 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 9230 zł w
2025 roku. • 209 548 zł w
2024 roku. • 12 534 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie STM Logistics wynosi 4 osoby.
Zatrudnienie rośnie w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 4 os. w 2025 roku. • 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 9 obwieszczeń
dotyczących organizacji STM Logistics.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 16 lipca 2025 (MSiG nr 136/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
9
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
9 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 717129. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[RDF/747268/25/364]
MSiG 136/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 12 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 717128. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[RDF/747268/25/963]
MSiG 136/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 27.06.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 11 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 27.06.2025 okres OD
01.01.2024 DO 31.12.2024
Poz. 320891. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[WR.VI NS-REJ.KRS/11656/25/712]
Rzuć okiemMSiG 82/2025XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 15.04.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 11.04.2025 R., ZMIANA § 1, § 4, § 5, § 6, § 15
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. VARAPAI 2. VITALI 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 14
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 700 ZŁOTYCH
wpisać: 5. 90 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI
4500 ZŁOTYCH wykreślić: 2 1. MICHAŁEK 2. JERZY
3. [ukryto] 5. 76 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3800 ZŁOTYCH 6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 (dla pozycji: 1. VARAPAI 2. VITALI 3. [ukryto]) wykreślić: 5. CZŁONEK ZARZĄDU wpisać: 5. PREZES
ZARZĄDU wykreślić: 2 1. MICHAŁEK 2. JERZY
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności wykreślić:
1 1. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
wpisać: 2 1. 49 41 Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Poz. 1452485. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[WR.VI NS-REJ.KRS/35478/24/249]
Rzuć okiemMSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 22.11.2024 R., ZMIANA § 1, § 4, § 5, § 6, § 13
§ 15
Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. SHASTAKOVA 2. NINA 3. [ukryto] 5. 76 UDZIAŁÓW
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3800 ZŁOTYCH 6. NIE wpisać: 2 1. MICHAŁEK 2. JERZY 3. [ukryto] 5. 76
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3800 ZŁOTYCH
6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub. Dane
osób wchodzących w skład organu 1 (dla pozycji: 1. VARAPAI 2. VITALI 3. [ukryto]) wykreślić: 5. PREZES ZARZĄDU wpisać: 5. CZŁONEK
ZARZĄDU wykreślić: 2 1. SHASTAKOVA 2. NINA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
wpisać: 3 1. MICHAŁEK 2. JERZY 3. [ukryto]
5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 1227089. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[RDF/675403/24/194]
MSiG 173/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 29.06.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1227088. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[RDF/675403/24/793]
MSiG 173/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
4
W dniu 19.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 29.06.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1227087. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SYSTEM, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[RDF/675403/24/392]
MSiG 173/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 19.08.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 1. data złożenia 19.08.2024 okres OD
29.06.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1151748. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[WR.VI NS-REJ.KRS/22718/24/406]
Rzuć okiemMSiG 166/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 25.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać:
1 1. 23.07.2024 ZMIANA: § 1, § 4, § 5, § 6, § 13, §
Rub. 7. Dane wspólników 1 (dla pozycji: 1. VARAPAI
2. VITALI 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 65 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3250 PLN wpisać:
5. 14 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 700 ZŁOTYCH wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. NIE 2 (dla pozycji
1. VARAPAI 2. SVIATLANA 3. [ukryto]) wykreślić: 5. 35 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1750
PLN wpisać: 5. 10 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 500 ZŁOTYCH wykreślić: 6. NIE wpisać: 6. NIE
3 1. SHASTAKOVA 2. NINA 3. [ukryto] 5. 76
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3800 ZŁOTYCH
6. NIE
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) PRub.
Dane osób wchodzących w skład organu wpisać:
1 1. SHASTAKOVA 2. NINA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Poz. 645187. STM LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS
0001044578. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 29.06.2023.
[WR.VI NS-REJ.KRS/21993/23/97]
MSiG 138/2023XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 29.06.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STM
LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba
i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo
DOLNOŚLĄSKIE powiat WROCŁAW gmina WROCŁAW miejscowość WROCŁAW 2. miejscowość
WROCŁAW ulica AL. ARMII KRAJOWEJ nr domu
53 nr lokalu 216 kod pocztowy 50-541 poczta WROCŁAW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie
1 1. 28.06.2023 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. VARAPAI 2. VITALI 3. [ukryto] 5. 65
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 3250 PLN 6. NIE
2 1. VARAPAI 2. SVIATLANA 3. [ukryto] 5. 35
UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1750 PLN 6. NIE
Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. VARAPAI 2. VITALI 3. [ukryto] 5. PREZES
ZARZĄDU 6. NIE 2 1. VARAPAI 2. SVIATLANA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 49 41
Z TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Krajowy Rejestr Zadłużonych
STM Logistics nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji STM Logistics wynosi 2,03%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,640% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,03% w 2025 roku. • 0,81% w 2024 roku. • 0,75% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
STM Logistics charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla STM Logistics wynosi 5 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 30 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 30 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki maleje między 2024 a 2025 rokiem. Zmiana wynosi 11 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 15 tys. zł w 2024 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 30 tys. zł w 2025 roku. • 38 tys. zł w 2024 roku. • 6 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
230 102
zł.
Koszty operacyjne STM Logistics wyniosły
734 475
zł.
Wynagrodzenia stanowią
31,3%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
105 288 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 230 102 zł w 2025 roku • 162 148 zł w 2024 roku • 19 526 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
13 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
31,3% w 2025 roku •
28,1% w 2024 roku •
5,3% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów STM Logistics wyniosła 283 928 zł.
a
ktywa obrotowe to 283 928 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 283 928 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -45 877 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 329 805 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 28 097 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 88 477 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 283 928 zł sumy bilansowej i -45 877 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 374 006 zł sumy bilansowej i -58 059 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 227 734 zł sumy bilansowej i -222 831 zł kapitału własnego w 2023 roku.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
49,5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
47,5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
82,5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi
82 punkty procentowe rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania STM Logistics wyniosły 329 805 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 283 928 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 116,2%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 60 380 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 329 805 zł w 2025 roku • 432 065 zł w 2024 roku • 450 565 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek wskaźnika zadłużenia wynosi
41 punktów procentowych rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 116% w 2025 roku • 116% w 2024 roku • 198% w 2023 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji STM Logistics wynosi 3,45 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,45 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
Płynność gotówkowa wynosi 0,06, czyli same środki pieniężne pokrywają 6% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
gotówka od ręki: 5 tys. zł należności i inne: 279 tys. zł poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 3,45 zł, z czego 0,06 zł w gotówce.
3,45
płynność bieżąca
3,45
płynność szybka
0,06
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie. Średni wzrost wskaźnika wynosi 1,47 rocznie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 3,45 w 2025 roku • 5,87 w 2024 roku • 0,51 w 2023 roku
Cykl konwersji gotówki
Rotacja należności (DSO) organizacji STM Logistics wynosi 130 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 20 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 110 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna.
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
Należności handlowe organizacji wynoszą 261 089 zł, z czego 261 089 zł ma termin do 12 miesięcy.
Luka płatnicza110 dni
firma płaci dostawcom 110 dni wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów
130 dni
rotacja należności (DSO) - firma czeka na zapłatę od klientów 130 dni
20 dni
rotacja zobowiązań (DPO) - firma płaci dostawcom po 20 dniach
Rotacja zapasów0 dni
ile dni towar leży w magazynie, zanim firma go sprzeda
firma nie wykazała zapasów w tym okresie
Należności handlowe261 tys. zł
klienci są winni firmie 261 tys. zł
do 12 miesięcy261 tys. zł · 100%
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił: • 130 dni w 2025 roku • 60 dni w 2024 roku • 183 dni w 2023 roku
Struktura kosztów
Koszty działalności operacyjnej organizacji STM Logistics wynoszą 734 473 zł.
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 290 708 zł, czyli 40% sumy kosztów.
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 210 404 zł, czyli 29% sumy kosztów.
Trzecia co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 208 977 zł, czyli 28% sumy kosztów.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem734 tys. zł
Zużycie materiałów i energii291 tys. zł · 40%
Usługi obce210 tys. zł · 29%
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)209 tys. zł · 28%
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia21 tys. zł · 3%
Pozostałe koszty rodzajowe2 tys. zł · <1%
Podatki i opłaty2 tys. zł · <1%
Amortyzacja0 zł · 0%
Wartość sprzedanych towarów i materiałów0 zł · 0%
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 734 tys. zł w 2025 roku • 576 tys. zł w 2024 roku • 366 tys. zł w 2023 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Podatek dochodowy
Organizacja STM Logistics wykazała przychody na poziomie 743 705 zł.
Organizacja zarobiła 1304 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4308 zł.
W rezultacie strata netto wyniosła 3004 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 330,3% zysku brutto.
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi
2446 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4308 zł w 2025 roku • 1862 zł w 2024 roku
Organizacja STM Logistics wykazała zysk netto większy niż 27% organizacji z branży "Transport drogowy towarów".
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 36% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 84% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 30% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 33% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 29% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 38% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 56% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 27% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 36% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 84% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 30% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 33% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 29% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 38% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 56% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy41 z 51 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym:730 414,93
– od jednostek powiązanych0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów730 414,93
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów0,00
B. Koszty działalności operacyjnej734 472,63
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii290 708,48
III. Usługi obce210 404,18
IV. Podatki i opłaty, w tym: (+1)1 534,74
V. Wynagrodzenia208 977,47
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)21 124,78
VII. Pozostałe koszty rodzajowe1 722,98
VIII. Wartość sprzedanych towarów0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)-4 057,70
D. Pozostałe przychody operacyjne13 289,81
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Dotacje0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
IV. Inne przychody operacyjne13 289,81
E. Pozostałe koszty operacyjne2,21
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
III. Inne koszty operacyjne2,21
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E)9 229,90
G. Przychody finansowe0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
V. inne0,00
H. Koszty finansowe7 925,57
I. Odsetki, w tym: (+1)4,08
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
IV. inne7 921,49
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H)1 304,33
J. Podatek dochodowy4 308,00
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty)0,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K)-3 003,67
Pełne sprawozdania finansowe organizacji STM Logistics składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 7 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 5 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+7
dni względem terminu
1
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
+5 dni20-07-2026
2024
−18 dni27-06-2025
2023
+1 mies. 5 dni19-08-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Varapai Vitali posiada 90 udziałów, które stanowią 90% firmy.