Organizacja WAI Reman PL osiągnęła 3 441 634 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 439 826 zł. Pozostałe przychody to 1808 zł.
Całkowite koszty wyniosły 4 292 556 zł.
Strata netto wyniosła 852 730 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 1 720 817 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 441 634 zł w 2024 roku. • 320 532 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -426 365 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -852 730 zł w 2024 roku. • -615 159 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji WAI Reman PL wynosi 2 294 423 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 8 604 086 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 1 147 211 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 2 294 423 zł w 2024 roku. • 213 688 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT WAI Reman PL wynosi -855 tys. zł.
EBITDA WAI Reman PL wynosi -776 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie WAI Reman PL mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji WAI Reman PL wynosi 2,76%. To oznacza, że firma ma szansę 2,76% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,805% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,76% w 2024 roku. • 2,77% w 2023 roku. • 4,37% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji WAI Reman PL wynosi 2,19%. To oznacza, że firma ma szansę 2,19% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 1,065% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,19% w 2024 roku. • 1,86% w 2023 roku. • 0,06% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
WAI Reman PL charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla WAI Reman PL wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 138 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 138 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 138 tys. zł w 2024 roku. • 13 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
1 114 888
zł.
Koszty operacyjne WAI Reman PL wyniosły
4 294 364
zł.
Wynagrodzenia stanowią
26%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
557 444 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 1 114 888 zł w 2024 roku • 350 015 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
13 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
26% w 2024 roku •
37% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów WAI Reman PL wyniosła 2 288 714 zł.
a
ktywa obrotowe to 1 842 409 zł.
a
ktywa trwałe to 446 305 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 2 288 714 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 3 156 603 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -867 889 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1 144 357 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 2 288 714 zł w 2024 roku. • 1 156 309 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -37%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 98%.
Marża operacyjna wyniosła -25%.
Marża netto wyniosła -25%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -18.5 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 49 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -12.5 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania WAI Reman PL wyniosły 3 156 603 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 2 288 714 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 138%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1 578 302 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 3 156 603 zł w 2024 roku • 1 171 468 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 138% w 2024 roku • 101% w 2023 roku • 0% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja WAI Reman PL wykazała przychody na poziomie 3 441 634 zł.
Organizacja zarobiła -852 730 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -852 730 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja WAI Reman PL wykazała zysk netto większy niż 0% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 90% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 91% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 73% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 26% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 19% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.1%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 90% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 91% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 73% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 26% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 19% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.1%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 1 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 1 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-1
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−1 dni14-07-2025
2023
−2 dni13-07-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Psh Participaties B.v. posiada b.d.
udziałów,
które stanowią
0.0% firmy.
Największym udziałowcem od 09.10.2025 jest Psh Participaties B.v. kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 29.05.2023 do 09.10.2025
był Psh Participaties B.v. kontrolując 100% udziałów.