JM CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0001036877 NIP 7773406340 REGON 525338238

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
59 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
30 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-28 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
19 tys.
Info
Województwo
WIELKOPOLSKIE
Miejscowość
KONINKO
Adres
UL. TEATRALNA, 1
Kod pocztowy
62-023
Rejestracja
2023-05-18
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
biuro.jmcare@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja JM Care osiągnęła 29 624 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 29 624 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 57 673 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 28 048 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 19 809 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 29 624 zł w 2024 roku.
• 9815 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 20 453 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -28 048 zł w 2024 roku.
• -7596 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji JM Care wynosi 19 132 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 12 733 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 19 132 zł w 2024 roku.
• 6399 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT JM Care wynosi -28 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 20 453 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -28 048 zł w 2024 roku.
• -7596 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie JM Care mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 1 obwieszczenie dotyczące organizacji JM Care.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 30 maja 2023 (MSiG nr 103/2023).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
1 obwieszczenie w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
1 mniej istotne obwieszczenie Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 381137. JM CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0001036877. SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 18.05.2023. [PO.IX NS-REJ.KRS/11500/23/594]
    MSiG 103/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: PO.IX NS-REJ.KRS/11500/23/594 Nr ogłoszenia: 381137
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 18.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. JM CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo WIELKOPOLSKIE powiat POZNAŃSKI gmina KÓRNIK miejscowość KONINKO 2. miejscowość KONINKO ulica UL. TEATRALNA nr domu 1 nr lokalu 1 kod pocztowy 62-023 poczta KONINKO kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej BIURO.JMCARE@GMAIL. COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 17.05.2023R. Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. MACHLIK 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. 82 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 4.100,00 ZŁ 6. NIE 2 1. JAROS 2. KRZYSZTOF MARCELI 3. [ukryto] 5. 18 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 900,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. MACHLIK 2. MATEUSZ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 2 1. JAROS 2. KRZYSZTOF MARCELI 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 43 99 Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 1 2. 81 29 Z POZOSTAŁE SPRZĄTANIE 2 2. 86 9 POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE s OPIEKI ZDROWOTNEJ 3 2. 81 30 Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI 4 2. 73 11 DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH 5 2. 68 31 POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI 6 2. 47 29 SPRZEDAŻ DETALICZNA POZOSTAŁEJ ŻYWNOŚCI PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH X V. W P I S Y D SKLEPACH 7 2. 66 21 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OCENĄ RYZYKA I SZACOWANIEM PONIESIONYCH STRAT 8 2. 66 22 DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
JM Care nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji JM Care wynosi 0,75%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,300% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,75% w 2024 roku.
• 0,52% w 2023 roku.
• 0,15% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
JM Care charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla JM Care wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 1 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 1 tys. zł w 2024 roku.
• 393 zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

Brak danych o wynagrodzeniach.


Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów JM Care wyniosła 59 199 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 59 199 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 59 199 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -30 619 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 89 818 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 18 319 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 28 023 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 59 199 zł sumy bilansowej i -30 619 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 40 880 zł sumy bilansowej i -2596 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -47,38%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -94,68%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -94,68%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 28 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 201 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 18 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 18 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania JM Care wyniosły 89 818 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 59 199 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 151,7%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 46 343 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 89 818 zł w 2024 roku
• 43 476 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 46 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 152% w 2024 roku
• 106% w 2023 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji JM Care wynoszą 59 199 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 259 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 259 dni w 2024 roku
• 163 dni w 2023 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji JM Care wynoszą 57 310 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 32 106 zł, czyli 56% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to pozostałe koszty rodzajowe: 9593 zł, czyli 17% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 57 tys. zł w 2024 roku
• 17 tys. zł w 2023 roku
• 0 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty rodzajowe. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

Brak danych o podatku dochodowym.


icon custom:bullet-chevron
Organizacja JM Care wykazała zysk netto większy niż 15% organizacji z branży "Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 27% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 91% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 7% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 7% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 15% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 27% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 91% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 7% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 9 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 29 624,10
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 29 624,10
B. Koszty działalności operacyjnej 57 309,61
II. Zużycie materiałów i energii 32 106,46
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 9 593,30
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -28 048,49
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -28 048,49
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -28 048,49
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -28 048,49

Pełne sprawozdania finansowe organizacji JM Care składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 336 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 153 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+5 mies. 3 dni
2023
+17 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Machlik Mateusz posiada 82 udziały, które stanowią 82% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Jaros Krzysztof posiada 18 udziałów, które stanowią 18% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największym udziałowcem od 18.05.2023 jest Machlik Mateusz kontrolujący 82% udziałów.

Reprezentacja