Organizacja Best Protection 9 osiągnęła 127 704 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 127 704 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 56 146 zł.
Zysk netto wyniósł 71 558 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 42 568 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 127 704 zł w 2025 roku. • 116 808 zł w 2024 roku. • 32 198 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 23 853 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 71 558 zł w 2025 roku. • 65 415 zł w 2024 roku. • 26 970 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Best Protection 9 wynosi 498 076 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
126 708 zł a 1 001 814 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 166 025 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 498 076 zł w 2025 roku. • 412 573 zł w 2024 roku. • 153 324 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Best Protection 9 wynosi 79 tys. zł.
EBITDA Best Protection 9 wynosi 79 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Best Protection 9.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Best Protection 9 wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Best Protection 9 wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,013% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Best Protection 9 charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 3 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Best Protection 9 wynosi 21 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 4 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 59 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 4 tys. zł a 59 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 21 tys. zł w 2025 roku. • 14 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 4 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 59 tys. zł w 2025 roku. • 34 tys. zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
39 681
zł.
Koszty operacyjne Best Protection 9 wyniosły
48 780
zł.
Wynagrodzenia stanowią
81%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
13 227 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 39 681 zł w 2025 roku • 33 000 zł w 2024 roku • 1175 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
27.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
81% w 2025 roku •
74% w 2024 roku •
46% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Best Protection 9 wyniosła 183 336 zł.
a
ktywa obrotowe to 183 336 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 183 336 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 14 392 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 168 944 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 61 112 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 183 336 zł w 2025 roku. • 107 203 zł w 2024 roku. • 36 036 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 39%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 42%.
Marża operacyjna wyniosła 62%.
Marża netto wyniosła 56%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 13 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 20.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 18.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Best Protection 9 wyniosły 14 392 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 183 336 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 8%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 4797 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 14 392 zł w 2025 roku • 9817 zł w 2024 roku • 4066 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 8% w 2025 roku • 9% w 2024 roku • 11% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Best Protection 9 wykazała przychody na poziomie 127 704 zł.
Organizacja zarobiła 78 921 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 7363 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 71 558 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2454 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 7363 zł w 2025 roku • 6976 zł w 2024 roku • 2667 zł w 2023 roku
Organizacja Best Protection 9 wykazała zysk netto większy niż 68% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 46% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 60% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 67% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 72% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 67% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.2%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 68% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 46% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 60% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 39% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 67% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 72% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.2%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 85 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-85
dni względem terminu
2
w terminie
0
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 16 dni30-04-2026
2023
−3 mies. 4 dni12-04-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie