Organizacja Just4u Optic W Okularach osiągnęła 198 047 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 197 906 zł. Pozostałe przychody to 141 zł.
Całkowite koszty wyniosły 211 627 zł.
Strata netto wyniosła 13 721 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 49 512 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 198 047 zł w 2025 roku. • 190 696 zł w 2024 roku. • 191 637 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -3430 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -13 721 zł w 2025 roku. • 7787 zł w 2024 roku. • -13 616 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Just4u Optic W Okularach wynosi 132 031 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 495 117 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 33 008 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 132 031 zł w 2025 roku. • 159 684 zł w 2024 roku. • 129 917 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Just4u Optic W Okularach wynosi -12 tys. zł.
EBITDA Just4u Optic W Okularach wynosi -1 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Just4u Optic W Okularach wynosi 0 osób.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Just4u Optic W Okularach wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Just4u Optic W Okularach wynosi 0,09%. To oznacza, że firma ma szansę 0,09% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,008% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,09% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Just4u Optic W Okularach charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Just4u Optic W Okularach wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 8 tys. zł w 2025 roku. • 7 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
16 239
zł.
Koszty operacyjne Just4u Optic W Okularach wyniosły
209 805
zł.
Wynagrodzenia stanowią
8%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
4060 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 16 239 zł w 2025 roku • 9621 zł w 2024 roku • 12 759 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
1.9 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
8% w 2025 roku •
5% w 2024 roku •
6% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Just4u Optic W Okularach wyniosła 25 838 zł.
a
ktywa obrotowe to -38 706 zł.
a
ktywa trwałe to 64 544 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 25 838 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 37 843 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -12 005 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 6459 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 25 838 zł w 2025 roku. • 43 211 zł w 2024 roku. • 51 732 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -53%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 114%.
Marża operacyjna wyniosła -6%.
Marża netto wyniosła -7%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -13.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 28.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Just4u Optic W Okularach wyniosły 37 843 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 25 838 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 146%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 9461 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 37 843 zł w 2025 roku • 41 336 zł w 2024 roku • 48 853 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 146% w 2025 roku • 96% w 2024 roku • 94% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Just4u Optic W Okularach wykazała przychody na poziomie 198 047 zł.
Organizacja zarobiła -13 721 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -13 721 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 770 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Just4u Optic W Okularach wykazała zysk netto większy niż 20% organizacji z branży "Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 20% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 9% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.02%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 20% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 35% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 88% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 20% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 9% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.02%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 2 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 46 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 91 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+46
dni względem terminu
2
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 1 dni15-04-2026
2024
+9 mies. 5 dni16-04-2026
2022
−1 mies. 15 dni31-05-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie