ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000941879 NIP 8842810577 REGON 520805830

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
6 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
5 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-15 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
3 tys.
Info
Województwo
DOLNOŚLĄSKIE
Miejscowość
ŚWIEBODZICE
Adres
UL. CIERNIE, 17B
Kod pocztowy
58-160
Rejestracja
2021-12-28
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Assa LUX osiągnęła 5391 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 5390 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 20 041 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 14 650 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3220 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 5391 zł w 2023 roku.
• 2171 zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 838 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -14 650 zł w 2023 roku.
• -29 488 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Assa LUX wynosi 3472 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2056 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 3472 zł w 2023 roku.
• 1415 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Assa LUX mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji Assa LUX. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 6 listopada 2024.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 13 lutego 2025 (MSiG nr 30/2025).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 53558. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świebodzicach. KRS 0000941879. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28 grudnia 2021 r., sygn. akt IX Ns-Rej. KRS 17437/24/692. [BMSiG-53607/2024]
    UWAGA MSiG 216/2024 IV. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ USTAWĘ O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM
    Sygn. sprawy: BMSiG-53607/2024 Nr ogłoszenia: 53558
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    , Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ogłasza o wszczęciu postępowania o rozwiązanie bez przeprowadzania postępowania likwidacyjnego podmiotu o nazwie ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zarejestrowanego pod numerem KRS 0000941879, ostatni adres: 58-160 Świebodzice, ul. Ciernie nr 17B. Wzywa się wszystkie osoby, których uzasadniony interes mógłby sprzeciwić się rozwiązaniu podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i jego wykreśleniu z Rejestru, do zgłaszania okoliczności przemawiających przeciwko rozwiązaniu w terminie 3 miesięcy od dnia ogłoszenia. W przypadku stwierdzenia, że podmiot wpisany do Rejestru nie posiada zbywalnego majątku i faktycznie nie prowadzi działalności, sąd rejestrowy może orzec o rozwiązaniu tego podmiotu bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego i zarządzić jego wykreślenie z Rejestru.
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 83274. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000941879. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2021. E- [RDF/695050/25/194]
    MSiG 30/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/695050/25/194 Nr ogłoszenia: 83274
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 04.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 83273. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000941879. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2021. [RDF/695050/25/793]
    MSiG 30/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/695050/25/793 Nr ogłoszenia: 83273
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O W dniu 04.02.2025 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 04.02.2025 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 10612. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000941879. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2021. [RDF/691481/24/467]
    MSiG 4/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/691481/24/467 Nr ogłoszenia: 10612
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  4. Poz. 10611. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000941879. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.12.2021. [RDF/691481/24/66]
    MSiG 4/2025 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/691481/24/66 Nr ogłoszenia: 10611
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 23.12.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 23.12.2024 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022 pi-
  5. Poz. 8067. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000941879. SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.12.2021. [WR.IX NS-REJ.KRS/22546/21/356]
    MSiG 4/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WR.IX NS-REJ.KRS/22546/21/356 Nr ogłoszenia: 8067
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.12.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. ASSA LUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo DOLNOŚLĄSKIE powiat ŚWIDNICKI gmina ŚWIEBODZICE miejscowość ŚWIEBODZICE 2. miejscowość ŚWIEBODZICE ulica UL. CIERNIE nr domu 17B kod pocztowy 58-160 poczta ŚWIEBODZICE kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 22.12.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. LUTSENKO 2. YURII 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁ (DWA TYSIĄCE PIĘĆSET ZŁOTYCH) 6. NIE 2 1. KRAPIVINA 2. NEONILA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 (DWA TYSIĄCE PIĘĆSET ZŁOTYCH) 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. LUTSENKO 2. YURII 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 45 20 Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 1 2. 45 1 SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA X V. W P I S Y D POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 2 2. 81 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z UTRZYMANIEM PORZĄDKU W BUDYNKACH I ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI 3 2. 96 POZOSTAŁA INDYWIDUALNA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA 4 2. 85 5 POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI 5 2. 56 DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z WYŻYWIENIEM 6 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 7 2. 43 ROBOTY BUDOWLANE SPECJALISTYCZNE 8 2. 10 PRODUKCJA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH 9 2. 45 3 SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Assa LUX nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Assa LUX wynosi 0,81%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,290% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,81% w 2023 roku.
• 0,52% w 2022 roku.
• 0,23% w 2021 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Assa LUX charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
icon custom:bullet-chevron
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Assa LUX wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 216 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 216 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 216 zł w 2023 roku.
• 87 zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 5913 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Assa LUX wyniosły 20 041 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 29,5% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 1948 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 5913 zł w 2023 roku
• 3966 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 17 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 29,5% w 2023 roku
• 12,5% w 2022 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Assa LUX wyniosła 5784 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 5784 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 5784 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -39 138 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 44 922 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 1666 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 14 650 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 5784 zł sumy bilansowej i -39 138 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 4119 zł sumy bilansowej i -24 488 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -253,27%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -271,8%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -271,77%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 463 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 83 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1086 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1086 punktów procentowych rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Assa LUX wyniosły 44 922 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 5784 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 776,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 16 316 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 44 922 zł w 2023 roku
• 28 606 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 82 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 777% w 2023 roku
• 695% w 2022 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe organizacji Assa LUX wynoszą 5784 zł. W danych za wybrany okres brak kwoty zobowiązań krótkoterminowych, więc nie można ocenić, w jakim stopniu środki te pokrywają bieżące płatności.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Organizacja nie wykazała zapasów w tym okresie - rotacja zapasów wynosi 0 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 0 dni w 2023 roku
• 0 dni w 2022 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Assa LUX wynoszą 20 041 zł (suma czterech pozycji kosztowych druku mikro).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to zużycie materiałów i energii: 13 732 zł, czyli 69% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie): 5913 zł, czyli 30% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to pozostałe koszty (druk mikro): 395 zł, czyli 2% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 20 tys. zł w 2023 roku
• 32 tys. zł w 2022 roku
• 0 zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie), pozostałe koszty (druk mikro). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Assa LUX wykazała przychody na poziomie 5391 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Assa LUX wykazała zysk netto większy niż 21% organizacji z branży "Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 28% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 21% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 3% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 3% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 5% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 64% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 21% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 28% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 21% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był wyższy niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była wyższa niż 5% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 64% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat 10 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 5 390,21
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 20 040,70
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 13 732,01
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 5 913,41
IV. Pozostałe koszty 395,28
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,39
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) -14 650,10

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Assa LUX składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 366 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 204 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2023
+6 mies. 24 dni
2022
+17 mies. 17 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Krapivina Neonila posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Lutsenko Yurii posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 28.12.2021) są:
• Krapivina Neonila (50% udziałów)
• Lutsenko Yurii (50% udziałów)

Reprezentacja