Brak danych o wynikach finansowych organizacji Palmar.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -18 879 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Brak danych o wycenie organizacji Palmar.
EBIT i EBITDA
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • -18 879 zł w
2022 roku.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -18 879 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Palmar mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 7 obwieszczeń
dotyczących organizacji Palmar.
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 grudnia 2024 (MSiG nr 246/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
7
obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
7 mniej istotnych obwieszczeńZwiń obwieszczenia
Poz. 1450303. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.11.2021.
OD [RDF/688124/24/189]
MSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 9 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1450302. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.11.2021.
[RDF/688124/24/788]
MSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 8 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1450301. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.11.2021.
[RDF/688124/24/387]
MSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 7 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 26.11.2024 okres O
01.01.2023 DO 31.12.2023
Poz. 1450300. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.11.2021.
[RDF/688121/24/632]
MSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 6 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 4. OD 26.10.2021 DO 31.12.2022
Poz. 1450299. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.11.2021.
[RDF/688121/24/231]
MSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
O K R A J O W E G O R E J E S T R U S Ą D O W E G O
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 5 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach
wpisać: 1 3. OD 26.10.2021 DO 31.12.2022
Poz. 1450298. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SYSTEM, wpis do rejestru: 05.11.2021.
[RDF/688121/24/830]
MSiG 246/2024XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
W dniu 26.11.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 4 następującej treści:
Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 26.11.2024 okres
26.10.2021 DO 31.12.2022
Poz. 1117289. PALMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000931112. SĄD
REJONOWY W BYDGOSZCZY, XIII WYDZIAŁ
GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 05.11.2021.
[BY.XIII NS-REJ.KRS/11453/21/295]
MSiG 222/2021XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
W dniu 05.11.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS
nr 1 następującej treści:
Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. PALMAR
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu
1. kraj POLSKA województwo KUJAWSKO-POMORSKIE powiat BYDGOSZCZ gmina BYDGOSZCZ
miejscowość BYDGOSZCZ 2. miejscowość BYDGOSZCZ ulica UL. LIPOWA nr domu 12A nr lokalu
2 kod pocztowy 85-062 poczta BYDGOSZCZ kraj
POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej AGMAR.
BEDRIJF@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26.10.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY
3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. JEŻEWSKA 2. PAULINA 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 PLN
6. NIE 2 1. TYCKUN 2. HENRYKA 3. [ukryto]
5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5000 PLN
6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 10000,00 ZŁ
X V. W P I S Y D O
Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji
podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY
KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
PRub. Dane osób wchodzących w skład organu
1 1. JEŻEWSKA 2. PAULINA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. TYCKUN 2. HENRYKA
3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE
Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 96 09
Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE
INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Palmar nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Palmar wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,090% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,41% w 2023 roku. • 0,32% w 2022 roku. • 0,23% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Palmar charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Palmar wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Palmar za wybrany rok.
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.
Bilans
Brak danych o aktywach dla organizacji Palmar za wybrany okres.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 0 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -8879 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 8879 zł.
Równolegle organizacja utrzymuje stały kapitał własny.
Brak danych o sumie bilansowej aktywów za ostatnie lata.
Rentowność
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi
213 punktów procentowych rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Palmar wyniosły 8879 zł.
Całkowite zobowiązania organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 8879 zł w 2023 roku • 8879 zł w 2022 roku
Płynność finansowa
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Palmar wynosi 0 - aktywa obrotowe nie pokrywają w całości zobowiązań krótkoterminowych, co może wskazywać na napięcia płynnościowe.
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
Płynność gotówkowa wynosi 0, czyli same środki pieniężne pokrywają 0% zobowiązań krótkoterminowych - poniżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
Aktywa obrotowe (0 zł) są niższe od zobowiązań krótkoterminowych (8879 zł) o 8879 zł - kapitał obrotowy netto jest ujemny.
Pokrycie zobowiązań krótkoterminowych
0 zł
9 tys. zł
Środki firmy
aktywa obrotowe
Rachunki do zapłaty
zobowiązania krótkoterminowe
poziom rachunków do zapłaty
Na każdą złotówkę do zapłacenia w ciągu roku firma ma 0,00 zł, z czego 0,00 zł w gotówce.
0
płynność bieżąca
0
płynność szybka
0
płynność gotówkowa
Płynność bieżąca organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił: • 0 w 2023 roku • 0 w 2022 roku
Cykl konwersji gotówki
Organizacja nie wykazała należności handlowych za wybrany okres (0 zł).
Należności handlowe0 zł
firma nie wykazała należności handlowych w tym okresie
do 12 miesięcy0 zł
powyżej 12 miesięcy0 zł
bez rozbicia terminowego0 zł
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił: • 0 dni w 2022 roku
Struktura kosztów
Organizacja Palmar wykazała zerowe koszty działalności operacyjnej za wybrany okres.
Kategorie kosztów działalności
pozycja B układu porównawczego (8 pozycji)
Koszty razem0 zł
Amortyzacja0 zł
Zużycie materiałów i energii0 zł
Usługi obce0 zł
Wynagrodzenia (bez ubezpieczeń)0 zł
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia0 zł
Suma kosztów działalności organizacji nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 19 tys. zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, usługi obce. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
Organizacja Palmar wykazała zysk netto większy niż 34% organizacji z branży "Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana".
Organizacja wykazała przychód większy niż 0% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 0% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 23% organizacji z branży.
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 34% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2023 była ona wyższa niż 0% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 23% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Rachunek zysków i stratwariant porównawczy28 z 35 pozycjiSzczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży0,00
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna)0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki0,00
B. Koszty działalności operacyjnej0,00
I. Amortyzacja0,00
II. Zużycie materiałów i energii0,00
III. Usługi obce0,00
IV. Wynagrodzenia0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1)0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1)0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B)0,00
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym:0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych0,00
F. Przychody finansowe, w tym:0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1)0,00
II. Odsetki, w tym: (+1)0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
G. Koszty finansowe, w tym:0,00
I. Odsetki, w tym: (+1)0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1)0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G)0,00
I. Podatek dochodowy0,00
J. Zysk (strata) netto (H - I)0,00
Pełne sprawozdania finansowe organizacji Palmar składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je
sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.
Terminowość sprawozdań
Spośród 2 sprawozdań finansowych, wszystkie złożono po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 317 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2023 zostało złożone 134 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+317
dni względem terminu
0
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2023
+4 mies. 14 dni26-11-2024
2022
+16 mies. 20 dni26-11-2024
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Tyckun Henryka posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.