MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000921740 NIP 7282854968 REGON 389934557

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
26,5 mln
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
3 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-340 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
2 tys.
Info
Województwo
ŁÓDZKIE
Miejscowość
ŁÓDŹ
Adres
PL. ZWYCIĘSTWA, 2
Kod pocztowy
90-312
Rejestracja
2021-09-15
Kapitał zakładowy
50000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
spolka.malta@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Projekt osiedla Welta z 27 mieszkaniami|Udogodnienia: plac zabaw, ogródki, garaże i miejsca postojowe|Lokalizacja: Janów, blisko zieleni i infrastruktury|Zapewnienie bezpieczeństwa transakcji deweloperskich

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Malta II osiągnęła 3402 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 3402 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 343 721 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 340 320 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 3400 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 3402 zł w 2024 roku.
• 2 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 167 879 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -340 320 zł w 2024 roku.
• -128 670 zł w 2023 roku.
• -4562 zł w 2022 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Malta II wynosi 2240 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 15 712 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 2240 zł w 2024 roku.
• 1 zł w 2023 roku.
• 33 663 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Malta II wynosi -340 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 167 476 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -339 513 zł w 2024 roku.
• -4562 zł w 2022 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Malta II wynosi 3 osoby.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 3 os. w 2024 roku.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 8 obwieszczeń dotyczących organizacji Malta II.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 19 sierpnia 2024 (MSiG nr 160/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
8 obwieszczeń w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
8 mniej istotnych obwieszczeń Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1057861. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.09.2021. [RDF/663121/24/249]
    MSiG 160/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/663121/24/249 Nr ogłoszenia: 1057861
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 10 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 4. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 1057860. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.09.2021. [RDF/663120/24/537]
    MSiG 160/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/663120/24/537 Nr ogłoszenia: 1057860
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 9 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  3. Poz. 1057859. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.09.2021. [RDF/663120/24/136]
    MSiG 160/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/663120/24/136 Nr ogłoszenia: 1057859
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 16.07.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 16.07.2024 okres O 01.01.2023 DO 31.12.2023
  4. Poz. 1279813. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.09.2021. [LD.XX NS-REJ.KRS/29065/23/595]
    Rzuć okiem MSiG 203/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/29065/23/595 Nr ogłoszenia: 1279813
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 10.10.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
  5. Poz. 1157906. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.09.2021. [LD.XX NS-REJ.KRS/21550/23/206]
    Rzuć okiem MSiG 176/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/21550/23/206 Nr ogłoszenia: 1157906
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 17.08.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 1. Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 11.07.2023 R. ZMIENIONO § 14 UMOWY SPÓŁKI
  6. Poz. 911853. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.09.2021. [RDF/539241/23/859]
    MSiG 160/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/539241/23/859 Nr ogłoszenia: 911853
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 15.09.2021 DO 31.12.2022
  7. Poz. 911852. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SYSTEM, wpis do rejestru: 15.09.2021. [RDF/539241/23/458]
    MSiG 160/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/539241/23/458 Nr ogłoszenia: 911852
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 13.07.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 13.07.2023 okres O 15.09.2021 DO 31.12.2022
  8. Poz. 771639. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000921740. SĄD REJONOWY DLA ŁODZI ŚRÓDMIEŚCIA W ŁODZI, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 15.09.2021. [LD.XX NS-REJ.KRS/26547/21/41]
    MSiG 184/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: LD.XX NS-REJ.KRS/26547/21/41 Nr ogłoszenia: 771639
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 15.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. MALTA II SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmio 1. kraj POLSKA województwo ŁÓDZKIE powiat ŁÓDŹ gmina ŁÓDŹ miejscowość ŁÓDŹ 2. miejscowość ŁÓDŹ ulica PL. ZWYCIĘSTWA nr domu 2 kod pocztowy 90-312 poczta ŁÓDŹ kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej SPOLKA.MALTA@ GMAIL.COM 4. Adres strony internetowej WWW. OSIEDLEWELTA.PL Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 14.09.2021 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. GRZELAK 2. MAREK ZYGMUNT 3. [ukryto] 5. 250 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 25000 PLN 6. NIE 2 1. WISŁA 2. ROBERT PAWEŁ 3. [ukryto] 5. 250 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 25000 PLN 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 50000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. GRZELAK 2. MAREK ZYGMUNT 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. WISŁA 2. ROBERT PAWEŁ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 41 10 Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Malta II nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Malta II wynosi 0,29%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,29% w 2024 roku.
• 0,41% w 2023 roku.
• 0,29% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Malta II charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 2 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Malta II wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 136 zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 136 zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 4 tys. zł w 2022 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 136 zł w 2024 roku.
• 0 zł w 2023 roku.
• 16 tys. zł w 2022 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 123 135 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Malta II wyniosły 342 915 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 35,9% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 123 135 zł w 2024 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 35,9% w 2024 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Malta II wyniosła 26 459 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 26 459 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 26 459 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to -423 551 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 26 882 935 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 10 114 073 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 234 495 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 26 459 384 zł sumy bilansowej i -423 551 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 10 491 887 zł sumy bilansowej i -83 233 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 6 231 238 zł sumy bilansowej i 45 438 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -1,29%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -9981,07%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -10 004,78%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 0,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 45 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6 205 952 punkty procentowe rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Malta II wyniosły 26 882 935 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 26 459 384 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 101,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 348 568 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 26 882 935 zł w 2024 roku
• 10 575 120 zł w 2023 roku
• 6 185 800 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 102% w 2024 roku
• 101% w 2023 roku
• 99% w 2022 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Malta II wynosi 3,26 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 0,4 - najbardziej płynne aktywa pokrywają zobowiązania krótkoterminowe tylko częściowo (za bezpieczny uznaje się poziom ok. 1,0).
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 0,35, czyli same środki pieniężne pokrywają 35% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (26 459 384 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (8 116 967 zł) o 18 342 417 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 3,26 w 2024 roku

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 360 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 2 500 439 dni. Tak skrajna wartość to zwykle efekt zapasu utrzymywanego przy sprzedaży bliskiej zeru - cecha wyliczenia (zapasy ÷ przychody × długość okresu), nie błąd danych.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zobowiązań (DPO) wynosił:
• 360 dni w 2024 roku
• 0 dni w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Oś wykresu jest przycięta do 400 dni, żeby skrajne wartości nie spłaszczyły pozostałych serii. Poza kadrem:
• rotacja zapasów: 2 500 439 dni w 2024 roku
Tak skrajne wartości to zwykle efekt zapasów albo rozrachunków utrzymywanych przy sprzedaży lub kosztach bliskich zeru - cecha wyliczenia, nie błąd danych.

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Malta II wynoszą 342 911 zł.
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to usługi obce: 210 938 zł, czyli 62% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 102 900 zł, czyli 30% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia: 20 235 zł, czyli 6% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Suma kosztów działalności organizacji rośnie w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności wynosiły:
• 343 tys. zł w 2024 roku
• 127 tys. zł w 2023 roku
• 5 tys. zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z ostatniego roku z dodatnim rozbiciem kosztów: usługi obce, wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "pozostałe" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 suma kosztów pochodzi z druku mikro (suma 4 pozycji), a w pozostałych latach z pozycji B układu porównawczego (8 pozycji). Wartości i zestaw kategorii po obu stronach tej granicy nie są wprost porównywalne - to zmiana druku sprawozdania, nie zdarzenie w firmie.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Malta II wykazała przychody na poziomie 3402 zł.

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Malta II wykazała zysk netto większy niż 8% organizacji z branży "Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 36% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 74% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 12% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 12% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 37% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 80% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 2% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 8% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 36% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 74% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2024 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 37% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była wyższa niż 80% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 2% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2024 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 15 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 3 400,00
I. Przychody netto ze sprzedaży 3 400,00
B. Koszty działalności operacyjnej 342 911,06
II. Zużycie materiałów i energii 7 566,85
III. Usługi obce 210 938,14
IV. Wynagrodzenia 102 900,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: 20 234,97
VI. Pozostałe koszty, w tym: 1 271,10
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -339 511,06
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 1,57
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 3,57
G. Koszty finansowe, w tym: 806,57
I. Odsetki, w tym: 806,57
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) -340 319,63
J. Zysk (strata) netto (H - I) -340 319,63

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Malta II składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 3 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 1 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 75 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 226 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+7 mies. 16 dni
2023
+1 dzień
2022
−2 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Grzelak Marek posiada 250 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Wisła Robert posiada 250 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 15.09.2021) są:
• Grzelak Marek (50% udziałów)
• Wisła Robert (50% udziałów)

Reprezentacja