Organizacja Kamilla osiągnęła 82 922 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 82 922 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 43 618 zł.
Zysk netto wyniósł 39 304 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 82 922 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 82 922 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 39 304 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 39 304 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Kamilla wynosi 245 727 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
33 228 zł a 550 260 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 245 727 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 245 727 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Kamilla wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2021 roku. • 4,35% w 2020 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Kamilla wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2021 roku. • 0,06% w 2020 roku.
Wiarygodność firmy
Kamilla charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2020 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Kamilla wynosi 7 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 16 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 16 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2020 a 2021 rokiem. Zmiana wynosi 7 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 7 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 2 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 16 tys. zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
20 925
zł.
Koszty operacyjne Kamilla wyniosły
39 162
zł.
Wynagrodzenia stanowią
53%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
20 925 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 20 925 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
53.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
53% w 2021 roku •
0% w 2020 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Kamilla wyniosła 49 744 zł.
a
ktywa obrotowe to 49 744 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 49 744 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 44 304 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 5439 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 49 744 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 49 744 zł w 2021 roku. • 0 zł w 2020 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 79%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 89%.
Marża operacyjna wyniosła 53%.
Marża netto wyniosła 47%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 79 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 89 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 53 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 47 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Kamilla wyniosły 5439 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 49 744 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 11%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5439 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 5439 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 11% w 2021 roku • 0% w 2020 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Kamilla wykazała przychody na poziomie 82 922 zł.
Organizacja zarobiła 43 760 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 4456 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 39 304 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 4456 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 4456 zł w 2021 roku • 0 zł w 2020 roku
Organizacja Kamilla wykazała zysk netto większy niż 70% organizacji z branży "Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach".
Organizacja wykazała przychód większy niż 40% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 95% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 86% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 75% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 70% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2021 były wyższe niż 40% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 była ona wyższa niż 35% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 był wyższy niż 22% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 95% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2021 była wyższa niż 86% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2021 był on wyższy niż 75% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2021 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 15 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2021 zostało złożone 15 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-15
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2021
−15 dni30-09-2022
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Kurpisz Dariusz posiada 100
udziałów,
które stanowią
100.0% firmy.
Największym udziałowcem od 19.08.2025 jest Kurpisz Dariusz kontrolujący 100% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 30.06.2021 do 19.08.2025
była Springer Kamilla kontrolująca 100% udziałów.