Organizacja Joinex Joinery Usługi Stolarskie osiągnęła 1 253 735 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 1 253 735 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1 207 665 zł.
Zysk netto wyniósł 46 070 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 313 434 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 1 253 735 zł w 2024 roku. • 1 040 499 zł w 2023 roku. • 1 066 799 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 11 518 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 46 070 zł w 2024 roku. • 6562 zł w 2023 roku. • -37 624 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Joinex Joinery Usługi Stolarskie wynosi 1 036 563 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
16 459 zł a 3 134 337 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 259 141 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 1 036 563 zł w 2024 roku. • 719 913 zł w 2023 roku. • 711 199 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Joinex Joinery Usługi Stolarskie wynosi 48 tys. zł.
EBITDA Joinex Joinery Usługi Stolarskie wynosi 48 tys. zł.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Joinex Joinery Usługi Stolarskie mieści się w przedziale 2 — 10 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 — 10 os. (szac.) w 2024 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2023 roku. • 2 — 10 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Joinex Joinery Usługi Stolarskie wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,360% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Joinex Joinery Usługi Stolarskie wynosi 0,04%. To oznacza, że firma ma szansę 0,04% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,005% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,04% w 2024 roku. • 0,08% w 2023 roku. • 0,09% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Joinex Joinery Usługi Stolarskie charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 4 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Joinex Joinery Usługi Stolarskie wynosi 19 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 50 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 50 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 19 tys. zł w 2024 roku. • 9 tys. zł w 2023 roku. • 6 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 50 tys. zł w 2024 roku. • 42 tys. zł w 2023 roku. • 43 tys. zł w 2022 roku.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
93 643 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 374 572 zł w 2024 roku • 298 003 zł w 2023 roku • 275 729 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
7.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
31% w 2024 roku •
29% w 2023 roku •
25% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Joinex Joinery Usługi Stolarskie wyniosła 156 939 zł.
a
ktywa obrotowe to 143 310 zł.
a
ktywa trwałe to 13 629 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 156 939 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 134 993 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 21 946 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 39 235 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 156 939 zł w 2024 roku. • 176 480 zł w 2023 roku. • 156 571 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 29%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 210%.
Marża operacyjna wyniosła 4%.
Marża netto wyniosła 4%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 52.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Joinex Joinery Usługi Stolarskie wyniosły 134 993 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 156 939 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 86%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 33 748 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 134 993 zł w 2024 roku • 200 605 zł w 2023 roku • 187 256 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 86% w 2024 roku • 114% w 2023 roku • 120% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Joinex Joinery Usługi Stolarskie wykazała przychody na poziomie 1 253 735 zł.
Organizacja zarobiła 48 052 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 1982 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 46 070 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 4% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 496 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 1982 zł w 2024 roku • 650 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Organizacja Joinex Joinery Usługi Stolarskie wykazała zysk netto większy niż 62% organizacji z branży "Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa".
Organizacja wykazała przychód większy niż 50% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 27% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 65% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 56% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 52% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 96% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 55% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 62% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2024 były wyższe niż 50% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 27% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 był wyższy niż 65% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 56% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 52% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był on wyższy niż 55% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2024 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 4 sprawozdań finansowych, 1 złożono po terminie, a 3 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 13 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 76 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+13
dni względem terminu
3
w terminie
1
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2024
−2 mies. 16 dni30-04-2025
2023
−1 mies. 24 dni22-05-2024
2022
−1 mies. 15 dni31-05-2023
2021
+7 mies. 18 dni31-05-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Czarnecka Beata posiada 80
udziałów,
które stanowią
80.0% firmy.