SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Wulkanizacja, naprawa i wymiana opon|Regeneracja oraz sprzedaż nowych i używanych opon|Serwis klimatyzacji samochodowej|Naprawa, prostowanie i malowanie felg|Wypożyczalnia różnorodnych samochodów
FUEGO to warsztat samochodowy z siedzibą w Lubinie, oferujący kompleksowy zakres usług związanych z ogumieniem oraz serwisem samochodowym. Specjalizuje się w wulkanizacji, naprawie i wymianie opon, a także regeneracji felg. W swojej ofercie posiada zarówno nowe, jak i używane opony, co daje klientom szeroki wybór – ponad 17 tysięcy różnych modeli. FUEGO obsługuje pojazdy osobowe oraz dostawcze, w tym modele z systemem monitorowania ciśnienia w oponach TPMS. Oprócz usług ogumienia, warsztat zapewnia również serwis klimatyzacji samochodowej, oferując przeglądy i odgrzybianie układów klimatyzacyjnych. Dodatkowymi atutami firmy są usługi spawania, prostowania i malowania felg oraz wypożyczalnia samochodów, która spełnia różnorodne potrzeby klientów, od eleganckich modeli po pojazdy rodzinne. FUEGO stawia duży nacisk na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów, co przekłada się na długotrwałą renomę i zaufanie wśród użytkowników.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Fuego osiągnęła 571 728 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 571 719 zł. Pozostałe przychody to 9 zł.
Całkowite koszty wyniosły 505 581 zł.
Zysk netto wyniósł 66 138 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 190 576 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 571 728 zł w 2023 roku. • 284 070 zł w 2022 roku. • 12 195 zł w 2021 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 22 046 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 66 138 zł w 2023 roku. • 76 437 zł w 2022 roku. • 6712 zł w 2021 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Fuego wynosi 761 419 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
115 715 zł a 1 429 320 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 253 806 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 761 419 zł w 2023 roku. • 561 239 zł w 2022 roku. • 43 761 zł w 2021 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Fuego wynosi 73 tys. zł.
EBITDA Fuego wynosi 221 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Fuego.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Fuego wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,480% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku. • 2,91% w 2021 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Fuego wynosi 0,07%. To oznacza, że firma ma szansę 0,07% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,07% w 2023 roku. • 0,02% w 2022 roku. • 0,01% w 2021 roku.
Wiarygodność firmy
Fuego charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2021 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Fuego wynosi 24 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 11 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 50 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 11 tys. zł a 50 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 24 tys. zł w 2023 roku. • 15 tys. zł w 2022 roku. • 2 tys. zł w 2021 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 11 tys. zł w 2023 roku. • 9 tys. zł w 2022 roku. • 0 tys. zł w 2021 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 50 tys. zł w 2023 roku. • 26 tys. zł w 2022 roku. • 4 tys. zł w 2021 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Fuego wyniosły
498 911
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku • 0 zł w 2021 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku •
0% w 2021 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Fuego wyniosła 648 714 zł.
a
ktywa obrotowe to 636 261 zł.
a
ktywa trwałe to 12 453 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 648 714 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 494 427 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 154 287 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 216 238 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 648 714 zł w 2023 roku. • 174 892 zł w 2022 roku. • 13 791 zł w 2021 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 10%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 43%.
Marża operacyjna wyniosła 13%.
Marża netto wyniosła 12%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.3 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.3 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Fuego wyniosły 494 427 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 648 714 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 76%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 164 809 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 494 427 zł w 2023 roku • 86 743 zł w 2022 roku • 2079 zł w 2021 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 76% w 2023 roku • 50% w 2022 roku • 15% w 2021 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Fuego wykazała przychody na poziomie 571 728 zł.
Organizacja zarobiła 72 692 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 6554 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 66 138 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 2185 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 6554 zł w 2023 roku • 7575 zł w 2022 roku • 664 zł w 2021 roku