STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000831870 NIP 7010974109 REGON 385680108

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
202 tys.
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
b.d.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
b.d.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
13 tys.
zł
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
WARSZAWA
Adres
ALEJE JEROZOLIMSKIE, 89/43
Kod pocztowy
02-001
Rejestracja
2020-02-28
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Email
stonecrafteu@gmail.com
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynikach finansowych organizacji Stonecraft.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 124 598 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 336 518 zł w 2022 roku.
• 441 080 zł w 2021 roku.
• 87 322 zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 39 203 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -62 635 zł w 2022 roku.
• 57 284 zł w 2021 roku.
• 15 771 zł w 2020 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Stonecraft wynosi 12 787 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 4262 zł a 22 732 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 106 188 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 12 787 zł w 2024 roku.
• 11 423 zł w 2023 roku.
• 225 162 zł w 2022 roku.

EBIT i EBITDA

Brak danych o EBIT i EBITDA.


Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Szacowane zatrudnienie Stonecraft mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie nie zmienia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 0 - 2 os. (szac.) w 2024 roku.
• 1 os. w 2023 roku.
• 1 os. w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 6 obwieszczeń dotyczących organizacji Stonecraft. W tym 1 oznaczone jako istotne („UWAGA”) - ostatnie istotne obwieszczenie pochodzi z dnia 15 lutego 2023.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 24 września 2024 (MSiG nr 186/2024).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
6 obwieszczeń w MSiG, w tym 1 istotne - ostatnie istotne:
  1. Poz. 86821. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000831870. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.02.2020. [WA.XII NS-REJ.KRS/3/23/214]
    UWAGA MSiG 32/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/3/23/214 Nr ogłoszenia: 86821
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 02.02.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 6. Rub. ——- ——- wpisać: 1 ——- 2023-01-01
Pozostałe obwieszczenia (5) - mniej istotne Zwiń pozostałe obwieszczenia
  1. Poz. 1283815. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000831870. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2020. [RDF/678958/24/878]
    MSiG 186/2024 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/678958/24/878 Nr ogłoszenia: 1283815
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.09.2024 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 8 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 12.09.2024 okres OD 01.01.2023 DO 31.12.2023
  2. Poz. 395094. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000831870. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2020. [RDF/489105/23/115]
    MSiG 105/2023 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/489105/23/115 Nr ogłoszenia: 395094
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 21.05.2023 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 21.05.2023 okres OD 01.01.2022 DO 31.12.2022
  3. Poz. 1178194. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000831870. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2020. [RDF/455989/22/331]
    MSiG 220/2022 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/455989/22/331 Nr ogłoszenia: 1178194
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 31.10.2022 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 31.10.2022 okres OD 01.01.2021 DO 31.12.2021
  4. Poz. 749656. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000831870. SYSTEM, wpis do rejestru: 28.02.2020. [RDF/327753/21/462]
    MSiG 178/2021 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/327753/21/462 Nr ogłoszenia: 749656
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 07.09.2021 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 07.09.2021 okres OD 28.02.2020 DO 31.12.2020
  5. Poz. 103418. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000831870. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 28.02.2020. [WA.XII NS-REJ.KRS/15416/20/495]
    MSiG 46/2020 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XII NS-REJ.KRS/15416/20/495 Nr ogłoszenia: 103418
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 28.02.2020 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. STONECRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica ALEJE JEROZOLIMSKIE nr domu 89/43 kod pocztowy 02-001 poczta WARSZAWA kraj POLSKA 3. Adres poczty elektronicznej STONECRAFTEU@GMAIL.COM Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 26.02.2020 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. ZAKHARCHENKO 2. LIUDMYLA 3. [ukryto] 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.450,00 ZŁ 6. NIE 2 1. ZAKHARCHENKO 2. OLEKSII 3. [ukryto] 5. 49 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.450,00 ZŁ 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ X V. W P I S Y Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST UPOWAŻNIONY KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. ZAKHARCHENKO 2. OLEKSII 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. ZAKHARCHENKO 2. LIUDMYLA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 3 1. LIASHCHENKO 2. ANTONINA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE 4 1. LIASHCHENKO 2. MYKYTA 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 47 91 Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Stonecraft nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Stonecraft wynosi 0,41%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,355% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,41% w 2024 roku.
• 0,75% w 2023 roku.
• 1,12% w 2022 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Stonecraft charakteryzuje się umiarkowaną wiarygodnością płatniczą (ocena: C).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko kredytowe znajduje się na przeciętnym poziomie. Zalecane jest stosowanie standardowych zabezpieczeń płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
• Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2022 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o kredycie kupieckim dla organizacji Stonecraft.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki maleje w czasie. Przeciętna zmiana spadkowa wynosi 7 tys. zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił:
• 1 tys. zł w 2023 roku.
• 1 tys. zł w 2022 roku.
• 16 tys. zł w 2021 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 10 tys. zł w 2021 roku.
• 3 tys. zł w 2020 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 6 tys. zł w 2023 roku.
• 12 tys. zł w 2022 roku.
• 27 tys. zł w 2021 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach dla organizacji Stonecraft za wybrany rok.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 18 626 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 43 518 zł w 2022 roku
• 40 481 zł w 2021 roku
• 6265 zł w 2020 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 11,2% w 2022 roku
• 11,2% w 2021 roku
• 9,1% w 2020 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Stonecraft wyniosła 202 197 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 202 197 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 202 197 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 5783 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 196 414 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi 7089 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zmniejsza kapitał własny. Średni spadek kapitału własnego wynosi 4969 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 202 197 zł sumy bilansowej i 5783 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 216 374 zł sumy bilansowej i 15 722 zł kapitału własnego w 2023 roku.
• 216 374 zł sumy bilansowej i 15 722 zł kapitału własnego w 2022 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 9 punktów procentowych rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 36,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 23,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 18,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Stonecraft wyniosły 196 414 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 202 197 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 97,1%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 2119 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 196 414 zł w 2024 roku
• 200 652 zł w 2023 roku
• 200 652 zł w 2022 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 2 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 97% w 2024 roku
• 93% w 2023 roku
• 93% w 2022 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o tym, komu organizacja Stonecraft jest winna, za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
W roku 2023 największa część zobowiązań przypada bankom i pożyczkodawcom: 95% (w 2020: 85%).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2019 organizacja wykazała zobowiązania 0 zł - nie ma czego dzielić, słupka nie ma.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o płynności finansowej organizacji Stonecraft za wybrany okres.

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o obsłudze długu organizacji Stonecraft za wybrany okres.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o cyklu konwersji gotówki organizacji Stonecraft za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji zapasów wynosił:
• 10 dni w 2022 roku
• 46 dni w 2021 roku
• 171 dni w 2020 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Brak danych o strukturze kosztów organizacji Stonecraft za wybrany okres.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji maleją w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 0 zł w 2023 roku
• 389 tys. zł w 2022 roku
• 362 tys. zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2022 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: zużycie materiałów i energii, pozostałe koszty (druk mikro), wynagrodzenia z ubezpieczeniami (łącznie). Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 3998 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 5666 zł w 2021 roku
• 1668 zł w 2020 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 62% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 70% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 40% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2023 były wyższe niż 0% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2024 była ona wyższa niż 62% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2024 był wyższy niż 70% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 25% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2022 była wyższa niż 22% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 była wyższa niż 24% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2023 był on wyższy niż 1% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2023 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Nie dysponujemy pełną treścią sprawozdania za okres 2024 (01-01-2024 do 31-12-2024) wybrany w pozostałych częściach raportu. Poniżej sprawozdanie za okres 2023 (01-01-2023 do 31-12-2023).

Rachunek zysków i strat 10 pozycji Szczegółowość
A. Przychody podstawowej działalności operacyjnej i zrównane z nimi, w tym: 0,00
B. Koszty podstawowej działalności operacyjnej 0,00
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 0,00
III. Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia 0,00
IV. Pozostałe koszty 0,00
C. Pozostałe przychody i zyski, w tym: 0,00
D. Pozostałe koszty i straty, w tym: 0,00
E. Podatek dochodowy 0,00
F. Zysk/strata netto (A-B+C-D-E) (dla jednostek mikro, o których mowa w art. 3 ust. 1a pkt 1, 3 i 4 oraz ust. 1b ustawy) 0,00

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Stonecraft składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 2 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 51 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2024 zostało złożone 275 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2024
+9 mies. 5 dni
2023
+1 mies. 29 dni
2022
−1 mies. 25 dni
2021
+16 dni
2020
−1 mies. 8 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Zakharchenko Oleksii posiada 49 udziałów, które stanowią 49% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Zakharchenko Liudmyla posiada 49 udziałów, które stanowią 49% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Pozostałe 2% udziałów nie zostało przypisane do ujawnionych udziałowców.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 28.02.2020) są:
• Zakharchenko Oleksii (49% udziałów)
• Zakharchenko Liudmyla (49% udziałów)

Reprezentacja