Organizacja si-Maksi osiągnęła 126 075 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 126 075 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 123 191 zł.
Zysk netto wyniósł 2884 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 21 012 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 126 075 zł w 2025 roku. • 104 558 zł w 2024 roku. • 112 217 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 481 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 2884 zł w 2025 roku. • -4642 zł w 2024 roku. • 4535 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji si-Maksi wynosi 95 585 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 315 187 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 15 931 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 95 585 zł w 2025 roku. • 69 705 zł w 2024 roku. • 92 953 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT si-Maksi wynosi 3 tys. zł.
EBITDA si-Maksi wynosi 3 tys. zł.
Zatrudnienie
Zatrudnienie si-Maksi wynosi 1 osobę.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 1 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji si-Maksi wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,240% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji si-Maksi wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,007% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,04% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
si-Maksi charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 6 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla si-Maksi wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 5 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 5 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
67 459
zł.
Koszty operacyjne si-Maksi wyniosły
122 772
zł.
Wynagrodzenia stanowią
55%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
11 243 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 67 459 zł w 2025 roku • 61 748 zł w 2024 roku • 51 252 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
9.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
55% w 2025 roku •
57% w 2024 roku •
48% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów si-Maksi wyniosła 15 061 zł.
a
ktywa obrotowe to 15 061 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 15 061 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 60 945 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -45 884 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 2510 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 15 061 zł w 2025 roku. • 9348 zł w 2024 roku. • 20 017 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 19%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -6%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 2%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3.2 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -1 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.5 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 0.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania si-Maksi wyniosły 60 945 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 15 061 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 405%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 10 158 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 60 945 zł w 2025 roku • 58 116 zł w 2024 roku • 64 143 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 405% w 2025 roku • 622% w 2024 roku • 320% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja si-Maksi wykazała przychody na poziomie 126 075 zł.
Organizacja zarobiła 3205 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 321 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 2884 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 10% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 54 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 321 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku