Organizacja C.W.N & Rozliczenia osiągnęła 9200 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 9200 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 3008 zł.
Zysk netto wyniósł 6192 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 9200 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 9200 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 6192 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 6192 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji C.W.N & Rozliczenia wynosi 38 403 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
7500 zł a 86 695 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 38 403 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 38 403 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji C.W.N & Rozliczenia wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2020 roku. • 4,35% w 2019 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji C.W.N & Rozliczenia wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,050% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2020 roku. • 0,06% w 2019 roku.
Wiarygodność firmy
C.W.N & Rozliczenia charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2020 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2019 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla C.W.N & Rozliczenia wynosi 1 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 2 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 2 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta między 2019 a 2020 rokiem. Zmiana wynosi 1 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 1 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 2 tys. zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
2064
zł.
Koszty operacyjne C.W.N & Rozliczenia wyniosły
2396
zł.
Wynagrodzenia stanowią
86%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
2064 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 2064 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
86.2 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
86% w 2020 roku •
0% w 2019 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów C.W.N & Rozliczenia wyniosła 17 156 zł.
u
działy (akcje) własne to 10 000 zł.
a
ktywa obrotowe to 7156 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 17 156 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 10 000 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 7156 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 17 156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 17 156 zł w 2020 roku. • 0 zł w 2019 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 36%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 62%.
Marża operacyjna wyniosła 74%.
Marża netto wyniosła 67%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 36 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 62 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 74 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 67 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania C.W.N & Rozliczenia wyniosły 7156 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 17 156 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 42%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 7156 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 7156 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 42% w 2020 roku • 0% w 2019 roku
Podatek dochodowy
Organizacja C.W.N & Rozliczenia wykazała przychody na poziomie 9200 zł.
Organizacja zarobiła 6804 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 612 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 6192 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 612 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 612 zł w 2020 roku • 0 zł w 2019 roku
Organizacja C.W.N & Rozliczenia wykazała zysk netto większy niż 67% organizacji z branży "Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 41% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 28% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 89% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 81% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 71% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 67% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2020 były wyższe niż 41% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 była ona wyższa niż 28% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 89% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2020 była wyższa niż 81% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2020 był on wyższy niż 71% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2020 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 472 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 472 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2020 zostało złożone 472 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+472
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2020
+15 mies. 22 dni30-01-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Nowak Janusz posiada 60
udziałów,
które stanowią
60.0% firmy.
Nowak Marcin posiada 40
udziałów,
które stanowią
40.0% firmy.