Organizacja MS Instal Plus osiągnęła 155 043 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 155 041 zł. Pozostałe przychody to 1 zł.
Całkowite koszty wyniosły 179 115 zł.
Strata netto wyniosła 24 073 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 155 043 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 155 043 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -24 073 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -24 073 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji MS Instal Plus wynosi 103 362 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 387 606 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 103 362 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 103 362 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Brak danych o zatrudnieniu.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji MS Instal Plus wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 1,440% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2019 roku. • 4,35% w 2018 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji MS Instal Plus wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,030% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2019 roku. • 0,06% w 2018 roku.
Wiarygodność firmy
MS Instal Plus charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 1 roku.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2019 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla MS Instal Plus wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 6 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 6 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się między 2018 a 2019 rokiem.
Standardowy kredyt kupiecki wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 6 tys. zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
3800
zł.
Koszty operacyjne MS Instal Plus wyniosły
178 456
zł.
Wynagrodzenia stanowią
2%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
3800 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 3800 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.1 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
2% w 2019 roku •
0% w 2018 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów MS Instal Plus wyniosła 23 657 zł.
a
ktywa obrotowe to 23 657 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 23 657 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -19 073 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 42 730 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 23 657 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 23 657 zł w 2019 roku. • 0 zł w 2018 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -102%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 126%.
Marża operacyjna wyniosła -15%.
Marża netto wyniosła -16%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -102 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 126 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -15 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -16 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania MS Instal Plus wyniosły 42 730 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 23 657 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 181%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 42 730 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 42 730 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 181% w 2019 roku • 0% w 2018 roku
Podatek dochodowy
Organizacja MS Instal Plus wykazała przychody na poziomie 155 043 zł.
Organizacja zarobiła -23 414 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 659 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -24 073 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -3% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 659 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 659 zł w 2019 roku • 0 zł w 2018 roku
Organizacja MS Instal Plus wykazała zysk netto większy niż 9% organizacji z branży "Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych".
Organizacja wykazała przychód większy niż 39% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 25% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 93% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 11% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 93% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 54% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 9% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2019 były wyższe niż 39% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 była ona wyższa niż 25% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 był wyższy niż 93% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 11% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2019 była wyższa niż 93% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2019 był on wyższy niż 54% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2019 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 930 dni po terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 930 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2019 zostało złożone 930 dni po terminie.
średnie opóźnienie
+930
dni względem terminu
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2019
+31 mies.03-05-2023
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Michalska Joanna posiada 70
udziałów,
które stanowią
70.0% firmy.
Sadek Zbigniew posiada 30
udziałów,
które stanowią
30.0% firmy.