SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Organizacja Clavo Studio Graficzne osiągnęła 383 800 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 383 800 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 296 333 zł.
Zysk netto wyniósł 87 466 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 32 275 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 383 800 zł w 2024 roku. • 339 050 zł w 2023 roku. • 251 156 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 22 536 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 87 466 zł w 2024 roku. • 116 635 zł w 2023 roku. • 58 380 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Clavo Studio Graficzne wynosi 832 235 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
226 503 zł a 1 224 527 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 136 790 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 832 235 zł w 2024 roku. • 853 475 zł w 2023 roku. • 474 386 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Clavo Studio Graficzne wynosi 96 tys. zł.
EBITDA Clavo Studio Graficzne wynosi 99 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
24 305 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 96 314 zł w
2024 roku. • 128 588 zł w
2023 roku. • 65 473 zł w
2022 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Clavo Studio Graficzne mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Clavo Studio Graficzne wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 2,91% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Clavo Studio Graficzne wynosi 0,01%. To oznacza, że firma ma szansę 0,01% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,010% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,01% w 2024 roku. • 0,01% w 2023 roku. • 0,01% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Clavo Studio Graficzne charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Clavo Studio Graficzne wynosi 37 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 12 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 106 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 12 tys. zł a 106 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
7 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 37 tys. zł w 2024 roku. • 31 tys. zł w 2023 roku. • 15 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 12 tys. zł w 2024 roku. • 10 tys. zł w 2023 roku. • 8 tys. zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 106 tys. zł w 2024 roku. • 75 tys. zł w 2023 roku. • 34 tys. zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
184 668
zł.
Koszty operacyjne Clavo Studio Graficzne wyniosły
287 485
zł.
Wynagrodzenia stanowią
64%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
36 934 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 184 668 zł w 2024 roku • 120 461 zł w 2023 roku • 115 802 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
12.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
64% w 2024 roku •
57% w 2023 roku •
62% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Clavo Studio Graficzne wyniosła 311 931 zł.
a
ktywa obrotowe to 311 931 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 311 931 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 9926 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 302 005 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 51 473 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 311 931 zł w 2024 roku. • 226 368 zł w 2023 roku. • 110 863 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 28%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 29%.
Marża operacyjna wyniosła 25%.
Marża netto wyniosła 23%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 14.8 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -19.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 7.2 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Clavo Studio Graficzne wyniosły 9926 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 311 931 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -12 970 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 9926 zł w 2024 roku • 11 829 zł w 2023 roku • 12 960 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 26.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 3% w 2024 roku • 5% w 2023 roku • 12% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Clavo Studio Graficzne wykazała przychody na poziomie 383 800 zł.
Organizacja zarobiła 96 303 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 8837 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 87 466 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1767 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 8837 zł w 2024 roku • 11 939 zł w 2023 roku • 6415 zł w 2022 roku