BELZAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KRS 0000720876 NIP 5213815504 REGON 369589076

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
42 tys.
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
74 tys.
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
35 tys.
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
221 tys.
Info
Województwo
MAZOWIECKIE
Miejscowość
GŁOSKÓW
Adres
UL. DERKACZA, 8
Kod pocztowy
05-503
Rejestracja
2018-02-27
Kapitał zakładowy
5000,00 PLN
Organ reprezentujący
ZARZĄD
Forma prawna
SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Forma własności
WŁASNOŚĆ KRAJOWYCH OSÓB FIZYCZNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE.

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Belzama osiągnęła 73 844 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 73 844 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 38 571 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto wyniósł 35 273 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 73 844 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• 35 273 zł w 2018 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Belzama wynosi 220 525 zł.
icon custom:bullet-chevron
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy 30 205 zł a 493 818 zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 220 525 zł w 2018 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Belzama wynosi 44 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Belzama wynosi 44 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• 44 498 zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 44 498 zł w 2018 roku.

Zatrudnienie

Brak danych o zatrudnieniu.


Monitor Sądowy i Gospodarczy

icon custom:bullet-chevron
W Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) odnotowano 4 obwieszczenia dotyczące organizacji Belzama.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze obwieszczenie pochodzi z dnia 4 października 2019 (MSiG nr 193/2019).
Obwieszczenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym
4 obwieszczenia w MSiG - brak istotnych obwieszczeń
4 mniej istotne obwieszczenia Zwiń obwieszczenia
  1. Poz. 1055118. BELZAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000720876. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.02.2018. [RDF/177401/19/80]
    MSiG 193/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/177401/19/80 Nr ogłoszenia: 1055118
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 6 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 3. OD 27.02.2018 DO 31.12.2018
  2. Poz. 1055117. BELZAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000720876. SYSTEM, wpis do rejestru: 27.02.2018. [RDF/177401/19/679]
    MSiG 193/2019 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: RDF/177401/19/679 Nr ogłoszenia: 1055117
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.09.2019 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści: Dz. 3. Rub. 2. Wzmianki o złożonych dokumentach wpisać: 1 1. data złożenia 27.09.2019 okres OD 27.02.2018 DO 31.12.2018
  3. Poz. 1001222. BELZAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0000720876. SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.02.2018. [WA.XIII NS-REJ.KRS/37416/18/674]
    Rzuć okiem MSiG 220/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/2. Wpisy kolejne
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/37416/18/674 Nr ogłoszenia: 1001222
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 12.09.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 4 następującej treści: Dz. 1. Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu wykreślić: 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA wpisać: 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat PIASECZYŃSKI gmina PIASECZNO miejscowość GŁOSKÓW wykreślić: 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. POSTĘPU nr domu 14 kod pocztowy 02-676 poczta WARSZAWA kraj POLSKA wpisać: 2. miejscowość GŁOSKÓW ulica UL. DERKACZA nr domu 8 kod pocztowy 05-503 poczta GŁOSKÓW kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie wpisać: 1 1. 12.06.2018 R., REP. A NR 2300/2018, NOTARIUSZ DARIUSZ NURZYŃSKI, KANCELARIA NOTARIALNA W WARSZAWIE, ZMIANA: § 1, § 3, § 6, § 9, § 14, § 16, WYKREŚLENIE: § 15 Rub. 7. Dane wspólników wykreślić: 1 1. KONIECKO 2. MARTYNA BARBARA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. ŻMUREK 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE wpisać: 3 1. VANREUSEL 2. DRIES 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 4 1. KRAWIECKA VANREUSEL 2. EMILIA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2.500,00 ZŁOTYCH 6. NIE Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 (dla pozycji: 1. ZARZĄD) wykreślić: 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. wpisać: 2. DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST KAŻDY Z CZŁONKÓW ZARZĄDU SAMODZIELNIE. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu wykreślić: 1 1. KONIECKO 2. MARTYNA BARBARA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. ŻMUREK 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE wpisać: 3 1. BOEN 2. JORIS ELISABETH 5. WICEPREZES ZARZĄDU 6. NIE 4 1. VANREUSEL 2. DRIES 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE Rub. 3. Prokurenci wpisać: 1 1. KRAWIECKA VANREUSEL 2. EMILIA 3. [ukryto] 4. PROKURA SAMOISTNA
  4. Poz. 61138. BELZAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. KRS 0 0 0 0720876. SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 27.02.2018. [WA.XIII NS-REJ.KRS/10157/18/545]
    MSiG 46/2018 XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO/1. Wpisy pierwsze
    Sygn. sprawy: WA.XIII NS-REJ.KRS/10157/18/545 Nr ogłoszenia: 61138
    Treść obwieszczenia Zwiń treść obwieszczenia
    W dniu 27.02.2018 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 1 następującej treści: Dz. 1. Rub. 1. Dane podmiotu 1. SPÓŁKA Z OGRA- 9 NICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 3. BELZAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 5. NIE 6. NIE Rub. 2. Siedziba i adres podmiotu 1. kraj POLSKA województwo MAZOWIECKIE powiat WARSZAWA gmina WARSZAWA miejscowość WARSZAWA 2. miejscowość WARSZAWA ulica UL. POSTĘPU nr domu 14 kod pocztowy 02-676 poczta WARSZAWA kraj POLSKA Rub. 4. Informacje o umowie 1 1. 16.02.2018 Rub. 5. 1. CZAS NIEOZNACZONY 3. WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Rub. 7. Dane wspólników 1 1. KONIECKO 2. MARTYNA BARBARA 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE 2 1. ŻMUREK 2. MACIEJ 3. [ukryto] 5. 50 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 2 500,00 ZŁOTYCH 6. NIE Rub. 8. Kapitał spółki 1. 5000,00 ZŁ Dz. 2. Rub. 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu 1 1. ZARZĄD 2. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. PRub. Dane osób wchodzących w skład organu 1 1. KONIECKO 2. MARTYNA BARBARA 3. [ukryto] 5. PREZES ZARZĄDU 6. NIE 2 1. ŻMUREK 2. MACIEJ S 3. [ukryto] 5. CZŁONEK ZARZĄDU 6. NIE Dz. 3. Rub. 1. Przedmiot działalności 1 1. 70 22 Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA 1 2. 41 ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 2 2. 45 HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH 3 2. 46 HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI 4 2. 52 MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT 5 2. 55 ZAKWATEROWANIE 6 2. 68 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OBSŁUGĄ RYNKU NIERUCHOMOŚCI 7 2. 77 WYNAJEM I DZIERŻAWA 8 2. 78 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZATRUDNIENIEM 9 2. 82 DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA I POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ i

Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Belzama nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Belzama wynosi 0,08%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,120% rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,08% w 2018 roku.
• 0,20% w 2017 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Belzama charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 2 poziomy w ciągu 1 roku.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2018 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2017 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Belzama wynosi 7 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 2 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 2 tys. zł a 14 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 7 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu wynosił:
• 2 tys. zł w 2018 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 14 tys. zł w 2018 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Belzama wyniosły 29 346 zł.
icon custom:bullet-chevron
Brak danych o wynagrodzeniach w organizacji za ostatnie lata.

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Belzama wyniosła 41 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
a
ktywa obrotowe to 41 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 41 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
k
apitał (fundusz) własny to 40 273 zł.
icon custom:bullet-chevron
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1612 zł.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 41 885 zł sumy bilansowej i 40 273 zł kapitału własnego w 2018 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 84,21%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 87,58%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła 60,26%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła 47,77%.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Belzama wyniosły 1612 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 41 885 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 3,8%.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 1612 zł w 2018 roku
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 4% w 2018 roku

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Belzama wynosi 25,98 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 25,98 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 10,77, czyli same środki pieniężne pokrywają 1077% zobowiązań krótkoterminowych - powyżej typowego przedziału referencyjnego (0,1-0,2).
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (41 885 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (1612 zł) o 40 273 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 25,98 w 2018 roku

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Belzama wykazała przychody na poziomie 73 844 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja zarobiła 42 658 zł brutto (przed opodatkowaniem).
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wyniósł 7385 zł.
icon custom:bullet-chevron
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 35 273 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy odpowiadał za 17,3% zysku brutto.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 7385 zł w 2018 roku

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Belzama wykazała zysk netto większy niż 82% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała przychód większy niż 59% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 48% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 23% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 88% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 92% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 96% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 85% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja wykazała podatek dochodowy większy niż 86% organizacji z branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
icon custom:bullet-chevron
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 82% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2018 były wyższe niż 59% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 była ona wyższa niż 48% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku w 2018 był wyższy niż 23% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto na tle rynku w 2018 była wyższa niż 88% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna na tle rynku w 2018 była wyższa niż 92% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku w 2018 była wyższa niż 96% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku w 2018 była wyższa niż 85% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2018 był on wyższy niż 86% organizacji w branży.
icon custom:bullet-chevron
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2018 wynosił on 0%.

Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 28 z 35 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi 73 843,22
I. Przychody netto ze sprzedaży 73 843,22
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 0,00
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 29 345,72
I. Amortyzacja 0,00
II. Zużycie materiałów i energii 6 310,74
III. Usługi obce 7 923,89
IV. Wynagrodzenia 0,00
V. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 0,00
VI. Pozostałe koszty, w tym: (+1) 15 111,09
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) 44 497,50
D. Pozostałe przychody operacyjne, w tym: 0,90
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
E. Pozostałe koszty operacyjne, w tym: 0,00
1. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
F. Przychody finansowe, w tym: 0,00
I. Dywidendy i udziały w zyskach od jednostek, w których jednostka posiada zaangażowanie w kapitale, w tym: (+1) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
G. Koszty finansowe, w tym: 1 840,70
I. Odsetki, w tym: (+1) 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: (+1) 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
H. Zysk (strata) brutto (C + D - E + F - G) 42 657,70
I. Podatek dochodowy 7 385,00
J. Zysk (strata) netto (H - I) 35 272,70

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Belzama składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Jedyne dostępne sprawozdanie finansowe złożono 74 dni po terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2018 zostało złożone 74 dni po terminie.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2018
+2 mies. 14 dni
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Historia powiązań


Udziałowcy

icon custom:bullet-chevron
Vanreusel Dries posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Krawiecka Vanreusel Emilia posiada 50 udziałów, które stanowią 50% firmy.
icon custom:bullet-chevron
Największymi udziałowcami (od 12.09.2018) są:
• Vanreusel Dries (50% udziałów)
• Krawiecka Vanreusel Emilia (50% udziałów)
icon custom:bullet-chevron
Najwięksi udziałowcy w okresie od 27.02.2018 do 12.09.2018:
• Żmurek Maciej (50% udziałów)
• Koniecko Martyna (50% udziałów)

Reprezentacja

  • Boen Joris Elisabeth
    zarząd
    Funkcja: wiceprezes zarządu
  • prokurentwspólnik
  • Vanreusel Dries
    wspólnikzarząd
    Funkcja: prezes zarządu