SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO OŚWIADCZENIA W IMIENIU SPÓŁKI SKŁADA CZŁONEK ZARZĄDU. W PRZYPADKU ZARZĄDU SKŁADAJĄCEGO SIĘ Z DWÓCH LUB WIĘKSZEJ LICZBY OSÓB DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI JEST WYMAGANE WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM.
Specjalizacja w optymalizacji kosztów energii elektrycznej|Oferowanie audytów energetycznych i materiałów do planowania|Projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia|Wsparcie przy wyborze dostawcy energii|Przygotowanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków
Constant Progress Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w kompleksowej optymalizacji kosztów związanych z wykorzystaniem energii elektrycznej. Z zespołem wysoce wykwalifikowanych inżynierów i ekspertów z branży energetycznej, firma działa na rynku od ponad dekady. Dzięki temu zyskała bogate doświadczenie i głęboką wiedzę na temat urządzeń energetycznych oraz przepisów prawnych, regulujących funkcjonowanie przedsiębiorstw w branży. Oferowane usługi obejmują m.in. audyty energetyczne, projektowanie i wykonawstwo instalacji elektrycznych oraz zarządzanie zużyciem energii. W ramach swoich działań, firma wspiera odbiorców w procesie wyboru optymalnych dostawców energii oraz pomaga w rozwiązywaniu kwestii związanych z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej. Constant Progress wyróżnia się podejściem do klienta, które opiera się na szczegółowej analizie jego potrzeb oraz oferowaniu rozwiązań, które przyczyniają się do wymiernych oszczędności. Ponadto, firma dostarcza świadectwa charakterystyki energetycznej budynków, co jest niezbędne w procesach związanych z budową lub sprzedażą nieruchomości. Dzięki zaawansowanym projektom i zaangażowaniu w efektywność energetyczną, Constant Progress aspiruje do bycia liderem w branży.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Constant Progress osiągnęła 776 117 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 776 117 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 754 853 zł.
Zysk netto wyniósł 21 264 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 96 952 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 776 117 zł w 2025 roku. • 721 112 zł w 2024 roku. • 658 496 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 3340 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 21 264 zł w 2025 roku. • -6996 zł w 2024 roku. • 21 917 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Constant Progress wynosi 636 773 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
34 306 zł a 1 940 293 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 78 191 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 636 773 zł w 2025 roku. • 499 100 zł w 2024 roku. • 550 272 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Constant Progress wynosi 23 tys. zł.
EBITDA Constant Progress wynosi 24 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
3511 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 22 632 zł w
2025 roku. • -3458 zł w
2024 roku. • 24 595 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
3645 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 23 707 zł w
2025 roku. • -3458 zł w
2024 roku. • 24 595 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Constant Progress wynosi 2 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 2 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Constant Progress wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Constant Progress wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,03% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Constant Progress charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Constant Progress wynosi 14 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 3 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 31 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 3 tys. zł a 31 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
2 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 14 tys. zł w 2025 roku. • 10 tys. zł w 2024 roku. • 12 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 4 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 31 tys. zł w 2025 roku. • 29 tys. zł w 2024 roku. • 26 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
341 759
zł.
Koszty operacyjne Constant Progress wyniosły
753 485
zł.
Wynagrodzenia stanowią
45%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
42 720 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 341 759 zł w 2025 roku • 167 700 zł w 2024 roku • 121 330 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
5.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
45% w 2025 roku •
23% w 2024 roku •
19% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Constant Progress wyniosła 158 110 zł.
a
ktywa obrotowe to 146 277 zł.
a
ktywa trwałe to 11 833 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 158 110 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 112 368 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 45 742 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 17 925 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 158 110 zł w 2025 roku. • 186 296 zł w 2024 roku. • 141 902 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 13%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 46%.
Marża operacyjna wyniosła 3%.
Marża netto wyniosła 3%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 6.3 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10.5 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 136.8 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 136.8 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Constant Progress wyniosły 112 368 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 158 110 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 71%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 14 026 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 112 368 zł w 2025 roku • 161 818 zł w 2024 roku • 110 428 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 8.8 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 71% w 2025 roku • 87% w 2024 roku • 78% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Constant Progress wykazała przychody na poziomie 776 117 zł.
Organizacja zarobiła 21 264 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 21 264 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2025 roku • 3523 zł w 2024 roku • 2526 zł w 2023 roku
Organizacja Constant Progress wykazała zysk netto większy niż 65% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 75% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 57% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 77% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 42% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 39% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 66% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 71% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 0% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0.01%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 65% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 75% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 57% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był wyższy niż 77% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 42% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 39% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 66% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 71% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 0% organizacji w branży.
Udział w rynku powiększa się w czasie. W 2025 wynosił on 0.01%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 7 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 44 dni przed upływem ustawowego terminu.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 92 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
-44
dni względem terminu
7
w terminie
2
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 2 dni14-04-2026
2024
−1 dni14-07-2025
2023
−3 mies. 14 dni02-04-2024
2022
−17 dni28-06-2023
2021
−5 mies. 27 dni21-04-2022
2020
+4 mies. 11 dni23-02-2022
2019
−4 mies. 5 dni12-06-2020
2018
+1 dni16-07-2019
2017
−11 dni04-07-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Koźlik Marek posiada 180
udziałów,
które stanowią
90.0% firmy.
Koźlik Tomasz posiada 20
udziałów,
które stanowią
10.0% firmy.