Przychody operacyjne wyniosły 177 107 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 16 891 zł.
Zysk netto wyniósł 160 215 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 22 138 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 177 107 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 20 027 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 160 215 zł w 2025 roku. • -1582 zł w 2024 roku. • -2316 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Inax wynosi 909 323 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
150 390 zł a 2 243 016 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 113 665 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 909 323 zł w 2025 roku. • 30 229 zł w 2024 roku. • 31 415 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Inax wynosi 176 tys. zł.
EBITDA Inax wynosi 176 tys. zł.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Inax.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 os. w 2024 roku. • 0 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Inax wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,180% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 4,35% w 2024 roku. • 4,35% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Inax wynosi 0,02%. To oznacza, że firma ma szansę 0,02% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,003% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,02% w 2025 roku. • 0,05% w 2024 roku. • 0,05% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Inax charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Inax wynosi 30 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 5 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 67 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 5 tys. zł a 67 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
4 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 30 tys. zł w 2025 roku. • 3 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 5 tys. zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 67 tys. zł w 2025 roku. • 11 tys. zł w 2024 roku. • 11 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Inax wyniosły
1431
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji nie zmieniają się w czasie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Inax wyniosła 239 990 zł.
a
ktywa obrotowe to 229 990 zł.
a
ktywa trwałe to 10 000 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 239 990 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 39 469 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 200 520 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 28 723 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 239 990 zł w 2025 roku. • 64 214 zł w 2024 roku. • 65 648 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 67%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 80%.
Marża operacyjna wyniosła 99%.
Marża netto wyniosła 90%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 8.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 10 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 12.4 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 11.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Inax wyniosły 39 469 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 239 990 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 16%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 3559 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 39 469 zł w 2025 roku • 23 909 zł w 2024 roku • 23 761 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 11.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 16% w 2025 roku • 37% w 2024 roku • 36% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Inax wykazała przychody na poziomie 177 107 zł.
Organizacja zarobiła 175 664 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 15 449 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 160 215 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 9% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 1931 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 15 449 zł w 2025 roku • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku
Organizacja Inax wykazała zysk netto większy niż 81% organizacji z branży "Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania".
Organizacja wykazała przychód większy niż 55% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 62% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 48% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 97% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 98% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 90% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 82% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 79% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 81% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku powiększają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 55% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 62% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 48% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 97% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 98% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 90% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 była wyższa niż 82% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku powiększa się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 79% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 10 sprawozdań finansowych, 5 złożono po terminie, a 5 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 147 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 105 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+147
dni względem terminu
5
w terminie
5
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−3 mies. 15 dni01-04-2026
2024
−3 mies. 21 dni26-03-2025
2023
+8 mies. 14 dni26-03-2025
2022
+4 mies. 28 dni10-12-2023
2021
−16 dni29-09-2022
2020
−1 dni14-10-2021
2019
−4 mies. 28 dni20-05-2020
2018
+10 mies. 10 dni20-05-2020
2017
+12 mies. 19 dni29-07-2019
2016
+25 mies. 7 dni11-08-2019
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Rojowicz Agata posiada 95
udziałów,
które stanowią
95.0% firmy.
Największym udziałowcem od 02.08.2016 jest Zyzańska Agata kontrolujący 95% udziałów.
Największym udziałowcem w okresie od 10.12.2015 do 02.08.2016
była Zyzańska Agata kontrolująca 100% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 24.09.2015 do 10.12.2015: • Kurowski Piotr (50% udziałów) • Kurowska Natalia (50% udziałów)