Specjalizacja w medycynie estetycznej i kosmetologii|Szeroki zakres zabiegów: laseroterapia, kriolipoliza, liftingi|Doświadczeni specjaliści medyczni i kosmetologiczni|Stosowanie nowoczesnych urządzeń i certyfikowanych preparatów|Promocje sezonowe i bezpłatny parking dla pacjentów
Klinika Medycyny Estetycznej JetSet Clinic, zlokalizowana w sercu Warszawy, w prestiżowym hotelu Hilton, specjalizuje się w szerokim zakresie zabiegów zarówno z medycyny estetycznej, jak i kosmetologii. Oferuje innowacyjne usługi, takie jak laseroterapia, kriolipoliza, a także inne procedury mające na celu poprawę wyglądu i samopoczucia pacjentów. Klinika jest znana z ponad 10 tysięcy zrealizowanych zabiegów oraz wysokiej oceny na poziomie 4.9 wśród klientów, co świadczy o jej renomie i zaufaniu, jakim darzą ją pacjenci.
Zespół kliniki składa się z doświadczonych specjalistów, absolwentów z zakresu medycyny i kosmetologii, którzy są zaangażowani w zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług. W JetSet Clinic stosowane są jedynie nowoczesne urządzenia oraz certyfikowane preparaty, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność podejmowanych procedur. Klinika oferuje różnorodne terapie, w tym zaawansowane techniki liftingu, redukcji tkanki tłuszczowej, jak również zabiegi odmładzające skórę przy użyciu osocza bogatopłytkowego.
Warto zauważyć, iż oferta JetSet Clinic została wzbogacona o różnorodne promocje, umożliwiające pacjentom korzystanie z zabiegów w atrakcyjnych cenach, co czyni je dostępnymi dla szerszej grupy odbiorców. Dla wygody klientów, klinika zapewnia także bezpłatny parking na terenie hotelu Hilton.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Wellness FOR Life osiągnęła 3 384 236 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 3 384 221 zł. Pozostałe przychody to 16 zł.
Całkowite koszty wyniosły 2 939 311 zł.
Zysk netto wyniósł 444 910 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 423 029 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 3 384 236 zł w 2025 roku. • 2 912 465 zł w 2024 roku. • 1 900 975 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 55 759 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 444 910 zł w 2025 roku. • 312 693 zł w 2024 roku. • -117 536 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Wellness FOR Life wynosi 4 390 655 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
354 858 zł a 8 460 591 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 548 832 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 4 390 655 zł w 2025 roku. • 3 213 589 zł w 2024 roku. • 1 267 316 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Wellness FOR Life wynosi 528 tys. zł.
EBITDA Wellness FOR Life wynosi 812 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
66 112 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 527 734 zł w
2025 roku. • 352 488 zł w
2024 roku. • -98 029 zł w
2023 roku.
EBITDA powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBITDA wynosi
101 584 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • 811 508 zł w
2025 roku. • 594 084 zł w
2024 roku. • 111 168 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Zatrudnienie Wellness FOR Life wynosi 6 osób.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 6 os. w 2025 roku. • 6 os. w 2024 roku. • 6 os. w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Wellness FOR Life wynosi 2,90%. To oznacza, że firma ma szansę 2,90% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,001% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,90% w 2025 roku. • 2,90% w 2024 roku. • 2,90% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Wellness FOR Life wynosi 0,15%. To oznacza, że firma ma szansę 0,15% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,014% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,15% w 2025 roku. • 0,19% w 2024 roku. • 0,63% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Wellness FOR Life charakteryzuje się wysoką wiarygodnością płatniczą (ocena: B).
Ryzyko opóźnień płatniczych i zaprzestania działalności jest niskie. Można bezpiecznie prowadzić transakcje z odroczonym terminem płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena B (wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena C (umiarkowana wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Wellness FOR Life wynosi 62 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 135 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 135 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
8 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 62 tys. zł w 2025 roku. • 20 tys. zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 135 tys. zł w 2025 roku. • 116 tys. zł w 2024 roku. • 76 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła
552 810
zł.
Koszty operacyjne Wellness FOR Life wyniosły
2 856 487
zł.
Wynagrodzenia stanowią
19%
kosztów operacyjnych.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi
69 101 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 552 810 zł w 2025 roku • 420 395 zł w 2024 roku • 334 703 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych rośnie w czasie. Średni wzrost udziału wynosi
2.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
19% w 2025 roku •
16% w 2024 roku •
17% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Wellness FOR Life wyniosła 1 751 388 zł.
a
ktywa obrotowe to 906 789 zł.
a
ktywa trwałe to 844 598 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 1 751 388 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 278 244 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 473 144 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 217 419 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 1 751 388 zł w 2025 roku. • 1 272 508 zł w 2024 roku. • 997 453 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 25%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł 94%.
Marża operacyjna wyniosła 16%.
Marża netto wyniosła 13%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 4.4 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 9.4 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3886.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 3886.3 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Wellness FOR Life wyniosły 1 278 244 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 1 751 388 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 73%.
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 157 503 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 278 244 zł w 2025 roku • 1 244 274 zł w 2024 roku • 1 281 912 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 9.7 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 73% w 2025 roku • 98% w 2024 roku • 129% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Wellness FOR Life wykazała przychody na poziomie 3 384 236 zł.
Organizacja zarobiła 501 098 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 56 188 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 444 910 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 11% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 7024 zł rocznie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 56 188 zł w 2025 roku • 14 812 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku