SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
UPRAWNIONYM DO REPREZENTOWANIA SPÓŁKI JEST KOMPLEMENTARIUSZ KOMANDYTARIUSZ MOŻE REPREZENTOWAĆ SPÓŁKĘ JEDYNIE JAKO PEŁNOMOCNIK LUB PROKURENT.DO REPREZENTOWANIA KOMPLEMENTARIUSZA UPRAWNIONY JEST SAMODZIELNIE KAŻDY CZŁONEK ZARZĄDU LUB PROKURENT.DO REPREZENTOWANIA KOMPLEMENTARIUSZA UPRAWNIONYM JEST PREZES JEDNOOSOBOWEGO ZARZĄDU ANNA NOWAKOWSKA-RYŁKO
Przychody operacyjne wyniosły 2254 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 1080 zł.
Zysk netto wyniósł 1174 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -22 484 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 2254 zł w 2024 roku. • 40 650 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Zyski spółki mają rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi 14 790 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 1174 zł w 2024 roku. • 39 215 zł w 2023 roku. • -2259 zł w 2022 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Gwarek wynosi 6199 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 16 436 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 14 318 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 6199 zł w 2024 roku. • 183 960 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
EBIT i EBITDA
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Gwarek mieści się w przedziale 0 — 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) — w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2022 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Gwarek wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku. • 4,35% w 2022 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Gwarek wynosi 2,64%. To oznacza, że firma ma szansę 2,64% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności rośnie w czasie. Przeciętny wzrost ryzyka w czasie wynosi 0,276% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 2,64% w 2024 roku. • 2,08% w 2023 roku. • 1,77% w 2022 roku.
Wiarygodność firmy
Gwarek charakteryzuje się obniżoną wiarygodnością płatniczą (ocena: D).
Występuje podwyższone ryzyko opóźnień w regulowaniu zobowiązań lub problemów operacyjnych. Wskazane są przedpłaty lub krótkie terminy płatności.
Poziom wiarygodności organizacji pogorszył się o 1 poziom w ciągu 7 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena D (niska wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku. • Ocena D (niska wiarygodność) w 2022 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Gwarek wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 0 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 0 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2024 roku. • 0 zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 0 tys. zł w 2024 roku. • 8 tys. zł w 2023 roku. • 0 zł w 2022 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Gwarek wyniosły
1080
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-540 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
1.5 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2024 roku •
0% w 2023 roku •
0% w 2022 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Gwarek wyniosła 981 978 zł.
a
ktywa obrotowe to 283 913 zł.
a
ktywa trwałe, w tym środki trwałe to 698 065 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 975 555 zł.
k
apitał (fundusz) własny to -391 979 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1 367 534 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -50 530 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 981 978 zł w 2024 roku. • 945 804 zł w 2023 roku. • 906 589 zł w 2022 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł 0%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -0%.
Marża operacyjna wyniosła 52%.
Marża netto wyniosła 52%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 1.1 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 243.7 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -3.7 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji poprawia się w czasie. Średnia poprawa wskaźnika rentowności wynosi 16.6 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Gwarek wyniosły 1 367 534 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 981 978 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 139%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -52 818 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1 367 534 zł w 2024 roku • 1 332 957 zł w 2023 roku • 1 332 957 zł w 2022 roku
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 1.3 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 139% w 2024 roku • 141% w 2023 roku • 147% w 2022 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Gwarek wykazała przychody na poziomie 2254 zł.
Organizacja zarobiła 1174 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 0 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł 1174 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za 0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację nie zmienia się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 0 zł w 2024 roku • 0 zł w 2023 roku • 0 zł w 2022 roku