SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB CZŁONKA ZARZĄDU I PROKURENTA. W PRZYPADKU, GDY ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU SAMODZIELNIE.
Dostarczanie oprogramowania do call center i telemarketingu|Budowa infrastruktury telemarketingowej|Szkolenia dla telemarketerów i menedżerów|Audyty procesów biznesowych w call center|14-dniowy darmowy okres próbny systemu
TMSOLUTIONS to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań dla sektora call center. Oferowane przez nią oprogramowanie do telemarketingu wspiera organizację efektywnych kampanii telefonicznych oraz zarządza procesami telemarketingowymi. Dzięki intuicyjnej platformie, użytkownicy mogą z łatwością wdrożyć system w swoich firmach, co pozwala na znaczące zwiększenie efektywności pracy telemarketerów. TMSOLUTION wyróżnia się na rynku poprzez nie tylko dostarczanie oprogramowania, ale także kompleksową pomoc w zakresie budowy infrastruktury call center oraz organizacji szkoleń dla telemarketerów i menedżerów. Szkolenia ekspertów w dziedzinie telemarketingu oraz audyty procesów biznesowych są dodatkowymi atutami, które wspierają klientów w optymalizacji ich działalności. Dodatkowo, firma oferuje miesięczny okres próbny, dzięki któremu klienci mogą bezpłatnie przetestować system, co czyni ofertę jeszcze atrakcyjniejszą. TMSOLUTION to nie tylko producent systemów, ale także zespół doświadczonych ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w branży, co czyni ich preferowanym partnerem dla organizacji działających w obszarze telemarketingu.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Tmsolution osiągnęła 44 144 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 44 144 zł. Pozostałe przychody to 0 zł.
Całkowite koszty wyniosły 84 151 zł.
Strata netto wyniosła 40 007 zł.
Spółka wykazuje malejące przychody w czasie. Średni spadek przychodów wynosi -68 320 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 44 144 zł w 2025 roku. • 121 996 zł w 2024 roku. • 123 263 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi -1635 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • -40 007 zł w 2025 roku. • 42 675 zł w 2024 roku. • 7561 zł w 2023 roku.
Wycena
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycen.
Szacunkowa wycena organizacji Tmsolution wynosi 36 163 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
0 zł a 110 360 zł.
Wartość organizacji zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek wartości firmy wynosi 44 705 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 36 163 zł w 2025 roku. • 288 770 zł w 2024 roku. • 117 154 zł w 2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Tmsolution wynosi -23 tys. zł.
EBITDA Tmsolution wynosi -23 tys. zł.
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi
2993 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła: • -23 283 zł w
2025 roku. • 49 212 zł w
2024 roku. • 8988 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Brak zatrudnionych osób odnotowano w Tmsolution.
Zatrudnienie maleje w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło: • 0 os. w 2025 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2024 roku. • 0 — 2 os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami — zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.
Ryzyko zamknięcia
Ryzyko zamknięcia działalności dla organizacji Tmsolution wynosi 2,91%. To oznacza, że firma ma szansę 2,91% na zakończenie działalności w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Niskie ryzyko zamknięcia wskazuje na stabilną pozycję finansową i operacyjną organizacji.
Ryzyko zamknięcia działalności pozostaje bez zmian w czasie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko zamknięcia wynosiło: • 2,91% w 2025 roku. • 2,91% w 2024 roku. • 2,91% w 2023 roku.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Tmsolution wynosi 0,03%. To oznacza, że firma ma szansę 0,03% na zamknięcie z powodu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego lub układowego w ciągu dwóch lat od zadanego roku.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,017% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,03% w 2025 roku. • 0,02% w 2024 roku. • 0,04% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Tmsolution charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 1 poziom w ciągu 8 lat.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Tmsolution wynosi 0 zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 3 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 3 tys. zł.
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
Standardowy kredyt kupiecki nie zmienia się w czasie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 8 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2023 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 0 zł w 2025 roku. • 4 tys. zł w 2024 roku. • 1 tys. zł w 2023 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 3 tys. zł w 2025 roku. • 17 tys. zł w 2024 roku. • 5 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Koszty operacyjne Tmsolution wyniosły
67 427
zł.
Całkowite wynagrodzenia w organizacji spadają w czasie. Średni spadek wynagrodzeń wynosi
-2195 zł rocznie.
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły: • 0 zł w 2025 roku • 32 352 zł w 2024 roku • 71 967 zł w 2023 roku
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi
0.4 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił: •
0% w 2025 roku •
43% w 2024 roku •
63% w 2023 roku
Bilans
Całkowita wartość aktywów Tmsolution wyniosła 10 159 zł.
a
ktywa obrotowe to 10 159 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 10 159 zł.
z
obowiązania i rezerwy na zobowiązania to 1180 zł.
k
apitał (fundusz) własny to 8979 zł.
Organizacja zmniejsza całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni spadek wartości aktywów wynosi -7864 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywów na poziomie: • 10 159 zł w 2025 roku. • 120 484 zł w 2024 roku. • 128 067 zł w 2023 roku.
Rentowność
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -394%.
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -446%.
Marża operacyjna wyniosła -53%.
Marża netto wyniosła -91%.
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -44.6 punktu procentowego rocznie.
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -58.2 punktu procentowego rocznie.
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -6.6 punktu procentowego rocznie.
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi -10.7 punktu procentowego rocznie.
Zadłużenie
Zobowiązania Tmsolution wyniosły 1180 zł.
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 10 159 zł.
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 12%.
Całkowite zobowiązania organizacji spadają w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi -25 540 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości: • 1180 zł w 2025 roku • 71 499 zł w 2024 roku • 121 757 zł w 2023 roku
Wskaźnik zadłużenia obniża się w czasie. Średni spadek zobowiązań wynosi 33.6 punktu procentowego rocznie.
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił: • 12% w 2025 roku • 59% w 2024 roku • 95% w 2023 roku
Podatek dochodowy
Organizacja Tmsolution wykazała przychody na poziomie 44 144 zł.
Organizacja zarobiła -39 832 zł brutto (przed opodatkowaniem).
Podatek dochodowy wyniósł 175 zł.
W rezultacie osiągnięty zysk netto wyniósł -40 007 zł.
Podatek dochodowy odpowiadał za -0% zysku brutto.
Podatek dochodowy obciążający organizację obniża się w czasie.
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła: • 175 zł w 2025 roku • 4700 zł w 2024 roku • 1238 zł w 2023 roku
Organizacja Tmsolution wykazała zysk netto większy niż 12% organizacji z branży "Działalność związana z oprogramowaniem".
Organizacja wykazała przychód większy niż 33% organizacji z branży.
Organizacja posiadała aktywa o wartości większej niż 22% organizacji z branży.
Organizacja wykazała wskaźnik długu większy niż 35% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę netto większą niż 14% organizacji z branży.
Organizacja wykazała marżę operacyjną większą niż 12% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność aktywów (ROA) większą niż 3% organizacji z branży.
Organizacja wykazała rentowność kapitału własnego (ROE) większą niż 2% organizacji z branży.
Organizacja zapłaciła podatek dochodowy większy niż 51% organizacji z branży.
Udział organizacji w rynku wyniósł 0%.
Zysk netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 12% organizacji w branży.
Przychody na tle rynku zmniejszają się w czasie. W 2025 były wyższe niż 33% organizacji w branży.
Wartość aktywów na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była ona wyższa niż 22% organizacji w branży.
Wskaźnik zadłużenia na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był wyższy niż 35% organizacji w branży.
Marża netto na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 14% organizacji w branży.
Marża operacyjna na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 12% organizacji w branży.
Rentowność aktywów (ROA) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 3% organizacji w branży.
Rentowność kapitału własnego (ROE) na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 była wyższa niż 2% organizacji w branży.
Podatek dochodowy na tle rynku zmniejsza się w czasie. W 2025 był on wyższy niż 51% organizacji w branży.
Udział w rynku nie zmienia się w czasie. W 2025 wynosił on 0%.
Sprawozdania finansowe
Spośród 9 sprawozdań finansowych, 3 złożono po terminie, a 6 w terminie.
Sprawozdania finansowe były składane średnio 136 dni po ustawowym terminie.
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 78 dni przed terminem.
średnie opóźnienie
+136
dni względem terminu
6
w terminie
3
po terminie
Historia złożonych sprawozdań
wcześniejterminz opóźnieniem
opóźnieniedata złożenia
2025
−2 mies. 18 dni28-04-2026
2024
−1 mies. 20 dni26-05-2025
2023
−19 dni26-06-2024
2022
−10 dni05-07-2023
2021
+3 mies. 11 dni24-01-2023
2020
+10 dni25-10-2021
2019
−12 dni03-10-2020
2018
+43 mies. 12 dni06-02-2023
2017
−16 dni29-06-2018
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31–90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie
Powiązania
Historia powiązań
Udziałowcy
Piela Mariusz posiada 34
udziałów,
które stanowią
34.0% firmy.
Łoziński Jacek posiada 33
udziałów,
które stanowią
33.0% firmy.
Jasiński Łukasz posiada 33
udziałów,
które stanowią
33.0% firmy.
Największym udziałowcem od 29.09.2014 jest Piela Mariusz kontrolujący 34% udziałów.
Najwięksi udziałowcy w okresie od 03.09.2010 do 29.09.2014: • Piela Mariusz (25% udziałów) • Jasiński Łukasz (25% udziałów) • Staszewski Marek (25% udziałów) • Łoziński Jacek (25% udziałów)