SĄD REJONOWY GDAŃSK-PÓŁNOC W GDAŃSKU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Sposób reprezentacji
DO ZAWIERANIA UMÓW , UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTW I SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W SPRAWACH MAJĄTKOWYCH I NIEMAJĄTKOWYCH WYMAGANE SĄ PODPISY DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU DZIAŁAJĄCYCH ŁĄCZNIE.
Organ nadzoru
KOMISJA REWIZYJNA
Cel działania
1. PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI KULTURALNEJ ZWŁASZCZA W ZAKRESIE MUZYKI WOKALNEJ (CHÓRALNEJ), INICJOWANIA, WSPIERANIA I POMOCY W PRZEDSIĘWZIĘCIACH EDUKACYJNO-KULTURALNYCH. 2. DZIAŁALNOŚĆ ZESPOŁU ŚPIEWACZEGO ŚW. CECYLIA W SZCZEGÓLNOŚCI MOŻE BYĆ REALIZOWANA PRZEZ ORGANIZOWANIE: - KONCERTÓW Z OKAZJI RÓŻNYCH OKOLICZNOŚCI KOŚCIELNYCH I ŚWIECKICH, - WARSZTATÓW MUZYCZNYCH DOSKONALĄCYCH UMIEJĘTNOŚCI WOKALNE - KONKURSÓW MUZYCZNYCH PROPAGUJĄCYCH POLSKĄ I ŚWIATOWĄ LITERATURĘ CHÓRALNĄ
Organizuje koncerty muzyki chóralnej i sakralnej|Prowadzi warsztaty i konkursy muzyczne|Realizuje projekty edukacyjne i integracyjne|Promuje kulturę kaszubską i polską muzykę|Uczestniczy w festiwalach krajowych i międzynarodowych
Zespół Śpiewaczy Św. Cecylia to stowarzyszenie o charakterze kulturalnym, którego głównym celem jest upowszechnianie muzyki wokalnej, zwłaszcza chóralnej, oraz wspieranie i inicjowanie przedsięwzięć edukacyjno-kulturalnych. Organizacja skupia się na propagowaniu muzyki poprzez liczne koncerty, warsztaty oraz konkursy, zarówno na szczeblu lokalnym, jak i międzynarodowym. Działalność zespołu obejmuje organizację koncertów muzyki sakralnej, patriotycznej, ludowej i żołnierskiej, które odbywają się w różnych miejscach, takich jak świątynie, szpitale, biblioteki, domy kultury, muzea oraz domy spokojnej starości na terenie powiatu wejherowskiego i województwa pomorskiego.
Zespół aktywnie współpracuje z lokalnymi samorządami, takimi jak Powiat Wejherowski i Gmina Rumia, co umożliwia realizację szeroko zakrojonych projektów kulturalnych. Ważnym aspektem działalności jest udział w festiwalach i konkursach muzycznych w Polsce oraz za granicą, m.in. na Litwie, w Niemczech, Francji i na Białorusi, gdzie prezentowane są polskie pieśni dla Polonii. Zespół jest także pomysłodawcą i organizatorem Festiwalu Pieśni Maryjnych, który od piętnastu lat integruje środowiska muzyczne województwa pomorskiego i cieszy się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności.
W 2024 roku stowarzyszenie zorganizowało szereg wydarzeń, takich jak koncert muzyki pasyjnej, jubileuszowy koncert na 800-lecie Rumi z udziałem Pomorskiej Orkiestry Symfonicznej, koncert muzyki filmowej, koncert kolędowy oraz uroczysty koncert świąteczny z udziałem światowej sławy wokalistów. Działania te mają na celu nie tylko promocję muzyki, ale także integrację pokoleń, edukację muzyczną młodzieży oraz podtrzymywanie tradycji kulturalnych regionu, w tym krzewienie kultury kaszubskiej. Zespół dba o odpowiedni dobór repertuaru, który przybliża historię i tradycję narodową oraz regionalną, a także promuje twórczość polskich kompozytorów.
Stowarzyszenie angażuje się również w edukację muzyczną, prowadząc warsztaty doskonalące umiejętności wokalne oraz zachęcając młodzież do dołączania do zespołu. Poprzez swoje działania Zespół Śpiewaczy Św. Cecylia odgrywa istotną rolę w życiu kulturalnym regionu, przyczyniając się do rozwoju i popularyzacji muzyki chóralnej oraz integracji lokalnej społeczności wokół wartości artystycznych i tradycji.
Podstawowe wyniki finansowe
Organizacja Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia osiągnęła 368 793 zł przychodów.
Przychody operacyjne wyniosły 368 793 zł.
Całkowite koszty wyniosły 320 347 zł.
Zysk netto wyniósł 48 445 zł.
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi
126 782 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie: • 368 793 zł w 2025 roku. • 381 977 zł w 2024 roku. • 115 229 zł w 2023 roku.
Zyski spółki mają również rosnącą tendencję w czasie. Średni wzrost zysków wynosi
67 055 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie: • 48 445 zł w 2025 roku. • 27 971 zł w 2024 roku. • -85 665 zł w 2023 roku.
Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
Szacunkowa wycena organizacji Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia wynosi 498 853 zł.
W zależności od przyjętego modelu estymacji, wycena organizacji mieści się pomiędzy
59 210 zł a 921 981 zł.
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi
210 189 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła: • 498 853 zł w
2025 roku. • 388 211 zł w
2024 roku. • 78 475 zł w
2023 roku.
EBIT i EBITDA
EBIT Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia wynosi 48 tys. zł.
EBIT powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost EBIT wynosi
67 055 zł rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił: • 48 445 zł w
2025 roku. • 27 971 zł w
2024 roku. • -85 665 zł w
2023 roku.
Zatrudnienie
Szacowane zatrudnienie Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia mieści się w przedziale 0 - 2 osób.
Wartość szacunkowa (model predykcyjny) - w rejestrze KRS nie zgłoszono danych za ten okres.
Monitor Sądowy i Gospodarczy
Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.
Krajowy Rejestr Zadłużonych
Brak obwieszczeń dotyczących organizacji Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia w Krajowym Rejestrze Zadłużonych (rejestr prowadzony od 1.12.2021).
Brak obwieszczeń w KRZ
Rejestr prowadzony od 1.12.2021. Wcześniejsze postępowania ogłaszano w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.
Ryzyko niewypłacalności
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia wynosi 0,00%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
Ryzyko niewypłacalności maleje w czasie. Przeciętny spadek ryzyka w czasie wynosi 0,035% rocznie.
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło: • 0,00% w 2025 roku. • 0,07% w 2024 roku. • 0,07% w 2023 roku.
Wiarygodność firmy
Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
Poziom wiarygodności organizacji pozostaje bez zmian w czasie.
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach: • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku. • Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2023 roku.
Kredyt kupiecki
Standardowy kredyt kupiecki dla Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia wynosi 22 tys. zł.
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 10 tys. zł.
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 55 tys. zł.
Przedział standardowego kredytu mieści się między 10 tys. zł a 55 tys. zł.
Standardowy kredyt kupiecki wzrasta w czasie. Przeciętna zmiana wzrostowa wynosi
5 tys. zł rocznie.
Standardowy kredyt kupiecki w ostatnich latach wynosił: • 22 tys. zł w 2025 roku. • 18 tys. zł w 2024 roku. • 7 tys. zł w 2022 roku.
Bezpieczny poziom kredytu wynosił: • 10 tys. zł w 2025 roku. • 6 tys. zł w 2024 roku. • 2 tys. zł w 2019 roku.
Maksymalny kredyt wynosił: • 55 tys. zł w 2025 roku. • 57 tys. zł w 2024 roku. • 3 tys. zł w 2023 roku.
Wynagrodzenia
Brak danych o wynagrodzeniach.
Bilans
Całkowita wartość aktywów Zespół Śpiewaczy ŚW. Cecylia wyniosła 79 542 zł.
Aktywa obrotowe to 79 542 zł.
Całkowita wartość pasywów wyniosła 79 542 zł.
Fundusz własny to 78 947 zł.
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 595 zł.
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 38 506 zł rocznie.
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 38 208 zł rocznie.
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie: • 79 542 zł sumy bilansowej i 78 947 zł kapitału własnego w 2025 roku. • 48 082 zł sumy bilansowej i 30 502 zł kapitału własnego w 2024 roku. • 2531 zł sumy bilansowej i 2531 zł kapitału własnego w 2023 roku.