CENTRUM LECZENIA OPARZEŃ IM. DR.STANISŁAWA SAKIELA W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH
KRS 0000182167 NIP 6431005873 REGON 272165010

icon cil:factory_____ffffff
aktywa
132,1 mln
zł
icon uil:money-withdrawal_____ffffff
przychód
108,9 mln
zł
icon fluent:money-hand-24-regular_____ffffff
zysk
-576 tys.
zł
icon healthicons:money-bag-outline_____ffffff
wartość firmy
104,5 mln
zł
Branża główna: Działalność szpitali
Info
Województwo
ŚLĄSKIE
Miejscowość
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
Adres
JANA PAWŁA II, 2
Kod pocztowy
41-100
Rejestracja
2003-12-04
Strona www
Email
clo@clo.com.pl
Forma prawna
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
Forma własności
WŁASNOŚĆ JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO LUB SAMORZĄDOWYCH OSÓB PRAWNYCH
Organ rejestrowy
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Organ nadzoru
RADA SPOŁECZNA
Cel działania
1)UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH SŁUŻĄCYCH ZACHOWANIU, RATOWANIU, PRZYWRACANIU LUB POPRAWIE ZDROWIA ORAZ INNE DZIAŁANIA MEDYCZNE WYNIKAJĄCE Z PROCESU LECZENIA LUB PRZEPISÓW ODRĘBNYCH REGULUJĄCYCH ZASADY ICH WYKONYWANIA; 2)PROMOCJA ZDROWIA; 3)PROWADZENIE PRAC BADAWCZO-ROZWOJOWYCH.
Branże
Leczenie urazów oparzeniowych i ran przewlekłych|Medycyna nuklearna, hiperbaria tlenowa|Bank Tkanek, hodowla komórek i tkanek|Działalność naukowa i publikacje|Poradnie chirurgiczne i oddziały rehabilitacji

Podstawowe wyniki finansowe

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich osiągnęła 108 883 113 zł przychodów.
icon custom:bullet-chevron
Przychody operacyjne wyniosły 108 816 756 zł. Pozostałe przychody to 66 358 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite koszty wyniosły 109 459 445 zł.
icon custom:bullet-chevron
Strata netto wyniosła 576 331 zł.
icon custom:bullet-chevron
Spółka wykazuje rosnące przychody w czasie. Średni wzrost przychodów wynosi 10 335 795 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała przychody na poziomie:
• 108 883 113 zł w 2025 roku.
• 97 546 030 zł w 2024 roku.
• 88 211 522 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
Zyski spółki mają malejącą tendencję w czasie. Średni spadek zysków wynosi 1 265 510 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja osiągała zyski na poziomie:
• -576 331 zł w 2025 roku.
• 341 526 zł w 2024 roku.
• 1 954 689 zł w 2023 roku.

Wycena

icon ic:baseline-info Wartość organizacji powstaje na podstawie kluczowych parametrów finansowych, z wykorzystaniem różnych modeli wyceny. Ostatecznie określa się minimalną, maksymalną i średnią wycenę.
icon custom:bullet-chevron
Szacunkowa wycena organizacji Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 104 524 128 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wartość organizacji powiększa się w czasie. Przeciętny wzrost wartości firmy wynosi 2 861 833 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat wartość firmy wynosiła:
• 104 524 128 zł w 2025 roku.
• 98 688 424 zł w 2024 roku.
• 98 800 461 zł w 2023 roku.

EBIT i EBITDA

icon custom:bullet-chevron
EBIT Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi -556 tys. zł.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 8,62 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
EBIT zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBIT wynosi 1 260 403 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBIT wynosił:
• -555 816 zł w 2025 roku.
• 351 195 zł w 2024 roku.
• 1 964 990 zł w 2023 roku.
icon custom:bullet-chevron
EBITDA zmniejsza się w czasie. Przeciętny spadek EBITDA wynosi 573 532 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat EBITDA wynosiła:
• 8 623 845 zł w 2025 roku.
• 8 673 036 zł w 2024 roku.
• 9 770 909 zł w 2023 roku.

Zatrudnienie

icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 314 osób.
icon custom:bullet-chevron
Zatrudnienie maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat zatrudnienie wynosiło:
• 314 os. w 2025 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2024 roku.
• 50+ os. (szac.) w 2023 roku.
Dla niektórych lat wartości są prognozami - zamiast dokładnych liczb pokazujemy przedziały.

Monitor Sądowy i Gospodarczy

Brak danych o obwieszczeniach w MSiG.


Krajowy Rejestr Zadłużonych

icon custom:bullet-chevron
Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich nie figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych. Nie ujawniono żadnych postępowań upadłościowych ani restrukturyzacyjnych dotyczących organizacji.
Brak wpisów w KRZ
To pozytywny sygnał dla wiarygodności firmy.
W celu sprawdzenia, czy osoba powiązana ze spółką figuruje w Krajowym Rejestrze Zadłużonych, wejdź na stronę krz.ms.gov.pl.

Ryzyko niewypłacalności

icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności dla organizacji Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 0,26%. Oznacza to, że z takim prawdopodobieństwem w ciągu 2 lat od wybranego sprawozdania firma może trafić w poważne kłopoty finansowe, czyli zostać objęta postępowaniem upadłościowym lub restrukturyzacyjnym.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik wyliczany jest przez model, który bierze pod uwagę kondycję finansową firmy - jej zyski, zadłużenie, płynność i kapitał oraz to, jak zmieniają się w czasie - a także sygnały z publicznych rejestrów: Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ), Monitora Sądowego i Gospodarczego (MSiG) oraz historii postępowań w KRS.
icon custom:bullet-chevron
Ryzyko niewypłacalności pozostaje bez zmian w czasie.
icon custom:bullet-chevron
Na przestrzeni ostatnich lat ryzyko niewypłacalności wynosiło:
• 0,26% w 2025 roku.
• 0,29% w 2024 roku.
• 0,26% w 2023 roku.

Wiarygodność firmy

icon custom:bullet-chevron
Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich charakteryzuje się najwyższą wiarygodnością płatniczą (ocena: A).
icon custom:bullet-chevron
Kontrahent wykazuje bardzo niskie ryzyko niewypłacalności i zamknięcia działalności. Współpraca handlowa oraz udzielanie kredytu kupieckiego są bezpieczne.
icon custom:bullet-chevron
Poziom wiarygodności organizacji poprawił się o 3 poziomy w ciągu 2 lat.
icon custom:bullet-chevron
Poziomy wiarygodności w ostatnich latach:
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2025 roku.
• Ocena A (bardzo wysoka wiarygodność) w 2024 roku.
• Ocena D (niska wiarygodność) w 2023 roku.

Kredyt kupiecki

icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki dla Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Bezpieczny poziom kredytu kupieckiego to 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny dopuszczalny kredyt kupiecki to 8,82 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Przedział standardowego kredytu mieści się między 0 zł a 8,82 mln zł.
icon custom:bullet-chevron
Nie zaleca się udzielania kredytu kupieckiego tej organizacji.
icon custom:bullet-chevron
Standardowy kredyt kupiecki wynosił:
• 89 tys. zł w 2019 roku.
icon custom:bullet-chevron
Maksymalny kredyt wynosił:
• 8,82 mln zł w 2025 roku.
• 5,97 mln zł w 2024 roku.
• 5,97 mln zł w 2023 roku.

Wynagrodzenia

icon custom:bullet-chevron
Łączna kwota wynagrodzeń wyniosła 58 492 178 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty operacyjne Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wyniosły 109 372 572 zł.
icon custom:bullet-chevron
Wynagrodzenia stanowią 53,5% kosztów operacyjnych.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite wynagrodzenia w organizacji rosną w czasie. Średni wzrost wynagrodzeń wynosi 5 084 321 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach łączne wynagrodzenia wynosiły:
• 58 492 178 zł w 2025 roku
• 52 395 219 zł w 2024 roku
• 48 323 537 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych obniża się w czasie. Średni spadek udziału wynosi 1,3 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach udział wynagrodzeń w kosztach operacyjnych wynosił:
• 53,5% w 2025 roku
• 53,9% w 2024 roku
• 56,1% w 2023 roku

Bilans

icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość aktywów Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wyniosła 132 136 596 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa trwałe to 94 182 774 zł.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe to 37 953 823 zł.
icon custom:bullet-chevron
Całkowita wartość pasywów wyniosła 132 136 596 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kapitał (fundusz) własny to 44 103 161 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania to 88 033 436 zł.
icon custom:bullet-chevron
Organizacja powiększa całkowitą wartość aktywów w czasie. Średni wzrost wartości aktywów wynosi 5 120 926 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Równolegle organizacja zwiększa kapitał własny. Średni wzrost kapitału własnego wynosi 7 129 750 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja wykazała sumę bilansową aktywóworaz kapitał własny na poziomie:
• 132 136 596 zł sumy bilansowej i 44 103 161 zł kapitału własnego w 2025 roku.
• 121 109 485 zł sumy bilansowej i 29 843 660 zł kapitału własnego w 2024 roku.
• 121 894 744 zł sumy bilansowej i 29 843 660 zł kapitału własnego w 2023 roku.

Rentowność

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności aktywów (ROA) wyniósł -0,44%.
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik rentowności kapitału własnego (ROE) wyniósł -1,31%.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna wyniosła -0,51%.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto wyniosła -0,53%.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność aktywów (ROA) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1 punkt procentowy rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Rentowność kapitału własnego (ROE) organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 4 punkty procentowe rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża operacyjna organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
Marża netto organizacji pogarsza się w czasie. Średni spadek wskaźnika rentowności wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.

Zadłużenie

icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wyniosły 88 033 436 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dla porównania wartość aktywów wyniosła 132 136 596 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania w stosunku do wartości aktywów (wskaźnik zadłużenia) to 66,6%.
icon custom:bullet-chevron
Całkowite zobowiązania organizacji rosną w czasie. Średni wzrost zobowiązań wynosi 5 238 329 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach organizacja posiadała zobowiązania o wartości:
• 88 033 436 zł w 2025 roku
• 76 429 993 zł w 2024 roku
• 77 556 778 zł w 2023 roku
icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik zadłużenia rośnie w czasie. Średni wzrost wskaźnika zadłużenia wynosi 1,5 punktu procentowego rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach współczynnik zadłużenia wynosił:
• 67% w 2025 roku
• 63% w 2024 roku
• 64% w 2023 roku

Wierzyciele

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich ma 88 033 436 zł zobowiązań (z rezerwami i rozliczeniami).
icon custom:bullet-chevron
Największa część to rezerwy i rozliczenia: 76 449 501 zł (87%).
icon custom:bullet-chevron
Dalej: dostawcom 4 059 486 zł (5%), państwu 3 994 797 zł (5%); pracownikom 2 721 435 zł (3%).
icon custom:bullet-chevron
Pozostali, 808 217 zł (poniżej 1%), to część, której sprawozdanie nie rozbija.
icon custom:bullet-chevron
Nie jest winna nic (0 zł): bankom i pożyczkodawcom spoza grupy kapitałowej, klientom spoza grupy kapitałowej.
icon custom:bullet-chevron
Nic z tego nie ma terminu spłaty ponad rok (0 zł).
icon custom:bullet-chevron
W roku 2025 największa część zobowiązań stanowią rezerwy i rozliczenia (bez konkretnego wierzyciela): 87% (w 2019: 90%).
icon custom:bullet-chevron
Udział banków i pożyczkodawców spoza grupy kapitałowej nie zmienił się: 0% w 2019 i w 2025.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019-2022 sprawozdanie podaje tylko część kredytów (krótko- albo długoterminowe), więc udział banków może być zaniżony.

Płynność finansowa

icon custom:bullet-chevron
Wskaźnik płynności bieżącej organizacji Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 3,23 - aktywa obrotowe wielokrotnie przewyższają zobowiązania krótkoterminowe - bufor bezpieczeństwa jest duży, choć tak wysoka nadpłynność może oznaczać niepracujący majątek.
icon custom:bullet-chevron
Po wyłączeniu zapasów płynność szybka wynosi 3,11 - najbardziej płynne aktywa w pełni pokrywają zobowiązania krótkoterminowe.
icon custom:bullet-chevron
Płynność gotówkowa wynosi 2,34 - same środki pieniężne wystarczają na pokrycie wszystkich zobowiązań krótkoterminowych.
icon custom:bullet-chevron
Środki pieniężne wystarczyłyby na pokrycie kosztów działalności operacyjnej przez ok. 3,01 miesiąca.
icon custom:bullet-chevron
Aktywa obrotowe (37 953 823 zł) przewyższają zobowiązania krótkoterminowe (11 732 498 zł) o 26 221 325 zł - kapitał obrotowy netto jest dodatni.
icon custom:bullet-chevron
Płynność bieżąca organizacji poprawia się w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik płynności bieżącej wynosił:
• 3,23 w 2025 roku
• 1,53 w 2022 roku
• 2,28 w 2021 roku

Obsługa długu

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich nie wykazała długu wobec banków i pożyczkodawców (0 zł); gotówka: 27 425 272 zł.
icon custom:bullet-chevron
Zobowiązania wobec grupy kapitałowej: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Koszty odsetek: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Kwota długu obejmuje kredyty, pożyczki, obligacje i inne zobowiązania finansowe (np. leasing) wobec podmiotów spoza grupy kapitałowej i spoza spółek, w których organizacja ma udziały. Koszty odsetek i ich pokrycie dotyczą wszystkich wierzycieli, także grupy kapitałowej. Wszystkie zobowiązania organizacji (z fakturami, podatkami i rezerwami) to 88 033 436 zł - sekcja Zadłużenie.
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019-2022, 2025 dług wobec banków i pożyczkodawców: 0 zł.
icon custom:bullet-chevron
Dług netto (po odjęciu gotówki) w ostatnich latach:
• 2025: bez długu, gotówka 27,4 mln zł
• 2022: bez długu, gotówka 11,9 mln zł
• 2021: bez długu, gotówka 14 mln zł
icon custom:bullet-chevron
Ile razy zysk operacyjny pokrywa odsetki:
• 2025: bez kosztów odsetek
• 2021: ponad 1000 razy
• 2020: strata operacyjna
icon custom:bullet-chevron
W latach 2019-2022 sprawozdanie podaje tylko część kredytów i pożyczek (krótko- albo długoterminowe), więc dług za te lata może być niepełny.

Cykl konwersji gotówki

icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynosi 32 dni - tyle średnio organizacja czeka na zapłatę od odbiorców.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zobowiązań (DPO) wynosi 14 dni - tyle średnio mija, zanim organizacja ureguluje zobowiązania wobec dostawców. Po oczyszczeniu mianownika z amortyzacji rotacja zobowiązań wynosi 15 dni.
icon custom:bullet-chevron
Luka płatnicza (DSO − DPO) wynosi 18 dni. Wartość dodatnia oznacza, że firma płaci dostawcom wcześniej, niż sama otrzymuje zapłatę od klientów, ujemna - że płaci później. Obie strony są liczone na innej podstawie (koszty operacyjne wobec przychodów), więc różnica jest orientacyjna. Bez amortyzacji w mianowniku luka wynosi 17 dni.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja zapasów wynosi 5 dni - mniej więcej tyle towary i materiały leżą w magazynie.
icon custom:bullet-chevron
Należności handlowe organizacji wynoszą 8 882 165 zł, z czego 8 882 165 zł ma termin do 12 miesięcy.
icon custom:bullet-chevron
Rotacja należności (DSO) organizacji maleje w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wskaźnik rotacji należności (DSO) wynosił:
• 32 dni w 2025 roku
• 50 dni w 2022 roku
• 37 dni w 2021 roku

Struktura kosztów

icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wynoszą 109 186 441 zł (pozycja B rachunku zysków i strat, bez pozostałych kosztów operacyjnych).
icon custom:bullet-chevron
Największa wykazana kategoria to wynagrodzenia (bez ubezpieczeń): 47 726 968 zł, czyli 44% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Druga co do wielkości kategoria to usługi obce: 26 850 574 zł, czyli 25% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Trzecia co do wielkości kategoria to zużycie materiałów i energii: 13 835 632 zł, czyli 13% sumy kosztów.
icon custom:bullet-chevron
Koszty działalności operacyjnej organizacji rosną w czasie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach koszty działalności operacyjnej wynosiły:
• 109,2 mln zł w 2025 roku
• 73,1 mln zł w 2022 roku
• 60,9 mln zł w 2021 roku
icon custom:bullet-chevron
Wykres pokazuje osobno największe kategorie z 2025 roku - ostatniego z dodatnim rozbiciem kosztów: wynagrodzenia (bez ubezpieczeń), usługi obce, zużycie materiałów i energii. Reszta sumy kosztów trafia do słupka "reszta kosztów" - razem z pozycjami, których sprawozdanie w danym roku nie rozbija.

Podatek dochodowy

icon custom:bullet-chevron
Organizacja Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich wykazała przychody na poziomie 108 883 113 zł.
icon custom:bullet-chevron
Podatek dochodowy wykazywany przez organizację rośnie w czasie. Średni wzrost podatku dochodowego wynosi 5170 zł rocznie.
icon custom:bullet-chevron
W ostatnich latach wysokość podatku dochodowego wynosiła:
• 76 854 zł w 2024 roku
• 75 103 zł w 2023 roku
• 61 343 zł w 2021 roku

Brak danych o wynikach na tle rynku.


Sprawozdania finansowe

Rachunek zysków i strat wariant porównawczy 40 z 46 pozycji Szczegółowość
A. Przychody netto ze sprzedaży i zrównane z nimi, w tym: 102 930 507,37
– od jednostek powiązanych 0,00
I. Przychody netto ze sprzedaży produktów 102 335 222,94
II. Zmiana stanu produktów (zwiększenie – wartość dodatnia, zmniejszenie – wartość ujemna) 595 284,43
III. Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki 0,00
IV. Przychody netto ze sprzedaży towarów 0,00
B. Koszty działalności operacyjnej 109 186 440,50
I. Amortyzacja 9 179 661,22
II. Zużycie materiałów i energii 13 835 631,87
III. Usługi obce 26 850 573,60
IV. Podatki i opłaty, w tym: 526 397,95
V. Wynagrodzenia 47 726 968,09
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia, w tym: (+1) 10 765 210,14
VII. Pozostałe koszty rodzajowe 301 997,63
VIII. Wartość sprzedanych towarów 0,00
C. Zysk (strata) ze sprzedaży (A–B) -6 255 933,13
D. Pozostałe przychody operacyjne 5 886 248,24
I. Zysk z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Dotacje 5 850 363,42
III. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
IV. Inne przychody operacyjne 35 884,82
E. Pozostałe koszty operacyjne 186 131,14
I. Strata z tytułu rozchodu niefinansowych aktywów trwałych 0,00
II. Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych 0,00
III. Inne koszty operacyjne 186 131,14
F. Zysk (strata) z działalności operacyjnej (C+D–E) -555 816,03
G. Przychody finansowe 66 357,71
I. Dywidendy i udziały w zyskach, w tym: (+4) 0,00
II. Odsetki, w tym: (+1) 66 357,71
III. Zysk z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: 0,00
IV. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
V. inne 0,00
H. Koszty finansowe 2 403,03
I. Odsetki, w tym: 0,00
II. Strata z tytułu rozchodu aktywów finansowych, w tym: 0,00
III. Aktualizacja wartości aktywów finansowych 0,00
IV. inne 2 403,03
I. Zysk (strata) brutto (F+G–H) -491 861,35
K. Pozostałe obowiązkowe zmniejszenia zysku (zwiększenia straty) 84 470,00
L. Zysk (strata) netto (I–J–K) -576 331,35

Pełne sprawozdania finansowe organizacji Centrum Leczenia Oparzeń IM. DR.STANISŁAWA Sakiela W Siemianowicach Śląskich składane są do Krajowego Rejestru Sądowego (e-KRS) i obejmują rachunek zysków i strat (przychody, koszty, zysk lub strata netto), bilans (aktywa, kapitał własny i zobowiązania), a tam, gdzie jednostka je sporządziła - także rachunek przepływów pieniężnych (cash flow) i zestawienie zmian w kapitale własnym. Każdy rok obrotowy to osobne sprawozdanie, w układzie zgodnym ze wzorem z ustawy o rachunkowości, z kwotami w złotych.


Terminowość sprawozdań

icon custom:bullet-chevron
Spośród 5 sprawozdań finansowych, 2 złożono po terminie, a 3 w terminie.
icon custom:bullet-chevron
Sprawozdania finansowe były składane średnio 21 dni po ustawowym terminie.
icon custom:bullet-chevron
Najnowsze dostępne sprawozdanie za rok 2025 zostało złożone 43 dni przed terminem.

Historia złożonych sprawozdań

termin
opóźnienie
2025
−1 mies. 13 dni
2024
−1 mies. 13 dni
2022
+9 mies. 26 dni
2021
−4 mies. 18 dni
2020
+1 mies. 1 dzień
złożone przed terminem do 30 dni po terminie 31-90 dni po terminie ponad 90 dni po terminie

Powiązania


Udziałowcy

Brak danych o udziałowcach.


Reprezentacja


Podobne organizacje do CENTRUM LECZENIA OPARZEŃ IM. DR.STANISŁAWA SAKIELA W SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH

OrganizacjaNumer KRS
1
0000138308
2
0000047848
3
0000061507
4
0000525422
5
0000005388
6
0000002292
7
0000456064
8
0000034171
9
0000001757
10
0000052742
11
0000316422
12
0000048198
13
0000025053
14
0000005301
15
0000312406
16
0000021376
17
0000004020
18
0000080790
19
0000033036
20
0000476320
21
0000478458
22
0000102366
23
0000527630
24
0000219506
25
0000023566
26
0000001272
27
0001004272
28
0000390318
29
0000063531
30
0000012861